[WB][SP]Genç Osman Modu V2

Users who are viewing this thread

De Ngesiz said:
Sizin yüzünüzden iyimser çocuk pesimist oldu. :lol:

Modlamada keşke her şey iyimserlik ile çözülse :grin: Kötüye kötü diyeceksin ki karşıdaki iyi yapabilsin. Türkçe forumun kanseri bu her şeye iyi demek.

mod ölmüş galiba. ruhuna el fatiha!
Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdulillâhi rabbil'alemin

Errahmânir'rahim

Mâliki yevmiddin

İyyâke na'budu

Ve iyyâke neste'în

İhdinessirâtal mustakîm

Sirâtallezine en'amte aleyhim

Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn

adsız.png said:
mod ölmüş galiba. ruhuna el fatiha!
Bismillahirrahmanirrahim

Elhamdulillâhi rabbil'alemin

Errahmânir'rahim

Mâliki yevmiddin

İyyâke na'budu

Ve iyyâke neste'în

İhdinessirâtal mustakîm

Sirâtallezine en'amte aleyhim

Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn
Çok iyi dedin ahah :grin:

RoadWarriror said:
Rhotromir said:
20 Mayısta Alpha çıkacak.Road eziği benden üstün olamaz!
Aa doğum günüm 21 Mayıs, o gün çıkarsana Alpha'yı ya :ohdear:
Sanki önceden esprisini yapmıştım "Rhotromir bunu hesapladı iyi çocuk mod sırf sana doğum günü hediyesi için" tarzı bir şeydi. Tekrarlıyorum.

Tolkienist said:
Mod dosyaları daha duruyor 1 aya kalmaz devam edeceğim.Mod hakkında önerilerinizi yazabilirsiniz.
Yeter be top ettin adamı  :lol: :lol: :lol: bi iptal bi devam  :lol: :lol: :lol: amaaaaa
Kolay gelesin iş düşerse P.M'den çekinme  :!:

Kro Şovalye said:
Tolkienist said:
Mod dosyaları daha duruyor 1 aya kalmaz devam edeceğim.Mod hakkında önerilerinizi yazabilirsiniz.
Yeter be top ettin adamı  :lol: :lol: :lol: bi iptal bi devam  :lol: :lol: :lol: amaaaaa

Kardeşim senin bi mod vardı swords du galiba o modu ben takip ediıyordum çıkınca oynarım diyede o mod noldu ya ?

eneskurt1 said:
Kro Şovalye said:
Tolkienist said:

Kardeşim senin bi mod vardı swords du galiba o modu ben takip ediıyordum çıkınca oynarım diyede o mod noldu ya ?
Yeri burası mı  :lol: :lol: :lol: :?: :?: :?:

Tavsiyem bu modu bekleme kardeşim, Hüseyin in modunu beklemek kumar oynamak gibidir. Arada fantezisine en baştan falan yapar modu. Hatta bak sen bu sayfayı unut, otlu13'ün çıkan modlarına önce bak beğendiğin varsa oyna. Ama dediğim gibi otlu bu, bakarsın kare as falan olur yarın çıkar mod.

Back
Top Bottom