[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
WazirCaliph said:
Bu mod nasıl kuruluyor acaba beceremedim de ?

Modu indirdikten sonra oyunun kurulu olduğu klasörde modules var, rar dosyasındaki klasörü o modules klasörüne atman gerekiyor.

Rar ın içindekileri attım ama şehirlerin isimleri P1 town falan yazıyor . ülkeler karman çorman zaten modun ismi falanda deneme . anlamadım daha çıkmadı mı ?

WazirCaliph said:
HyperCharge said:
WazirCaliph said:

Modu indirdikten sonra oyunun kurulu olduğu klasörde modules var, rar dosyasındaki klasörü o modules klasörüne atman gerekiyor.

Rar ın içindekileri attım ama şehirlerin isimleri P1 town falan yazıyor . ülkeler karman çorman zaten modun ismi falanda deneme . anlamadım daha çıkmadı mı ?

Evet versiyon 0.860 yani tam değil. Şu sıralar patch üstünde uğraşıyorum. Bahsettiğin tüm hataları düzelttim.

HyperCharge said:
WazirCaliph said:
HyperCharge said:
WazirCaliph said:

Evet versiyon 0.860 yani tam değil. Şu sıralar patch üstünde uğraşıyorum. Bahsettiğin tüm hataları düzelttim.

Yani oynayacaksan p1 town diyemi oynacaksın anlayamadım ? :grin: bu hata değil ki isim yazılmamış .

Yanlış yazmışım, hata değil eksiklik olacaktı o.  :grin:

Tekrar yazayım, o bahsettiğin eksiklikleri düzelttim.  :iamamoron:

O p_town_1 gibi isimler şehirlerin modül sistemdeki adları. Hangi şehirle ilgili işlem yaptığımı daha kolay anlamak için öyle yapmıştım.

HyperCharge said:

O p_town_1 gibi isimler şehirlerin modül sistemdeki adları. Hangi şehirle ilgili işlem yaptığımı daha kolay anlamak için öyle yapmıştım.
Mod şuan oynanabilecek seviyede yani dimi?

Evet ama görünüş olarak. Pratikte biraz yavaş animasyonlar bayabilir sizi, onları da düzelttim.

Yeni çıkaracağım versiyon daha fazla oynanabilirliğe sahip olacak.

HyperCharge said:
Evet ama görünüş olarak. Pratikte biraz yavaş animasyonlar bayabilir sizi, onları da düzelttim.

Yeni çıkaracağım versiyon daha fazla oynanabilirliğe sahip olacak.
Bu versiyonu yüklemeyip o halde diğer versiyonu bekliyorum ^^ En kısa vakitte çıkarman dileğiyle

HyperCharge said:

Keşke belirtseymişsin. Çok heyecanlanmıştım  :facepalm: neyse artık bannerlord dan önce çıkar sanırım he ?  :party:

HyperCharge said:
İşte yolun sonuna geldik. Artık benim sabrım tükendi. Buyrun size modun marttaki hali. Şimdiki halinden daha stabil inanın bana.

http://www.mediafire.com/file/4oy33rw63qp5voh/1deneme1166_polished_landscape.rar/file

İndirip bakın bakalım. Modül sistemini, shaderlerini paylaşmayacağım. Açık kaynak da değil modun kendisi. onu da belirteyim altını çizerek.

Hoşunuza giderse oynarsınız. Hızlı savaştaki karakterlere de bir easter egg eklemiştim bannerlordla ilgili.  :roll:

bu paylaştığım link dışında artık bu modla ilgili hiçbir dosya bulunmayacak artık bende. Hadi sevinin artık mod doğru düzgün çıkmadı diye.

insanın 7 yıl üzerinde uğraştığı şeyde başarısız olduğunu görmesi kadar kötü bir şey yoktur herhalde.

Artık insanlara yardım etmek isteği kaçtı benden. Ben herkesin moduna yardım edip çıkmasına katkıda bulunurken aynı iş bana sıra geldiğinde nedense olmuyor. Bunu da dünyanın adaleti olarak görüyorum. Neyse artık.

birkaç sayfa öncesinde onu da açıkladım merak etme :grin:

Şu an patch yapıyorum ve bannerlorddan önce çıkacak. Önceden çok dalgasını geçiyorlardı :lol:

HyperCharge said:
HyperCharge said:
İşte yolun sonuna geldik. Artık benim sabrım tükendi. Buyrun size modun marttaki hali. Şimdiki halinden daha stabil inanın bana.

http://www.mediafire.com/file/4oy33rw63qp5voh/1deneme1166_polished_landscape.rar/file

İndirip bakın bakalım. Modül sistemini, shaderlerini paylaşmayacağım. Açık kaynak da değil modun kendisi. onu da belirteyim altını çizerek.

Hoşunuza giderse oynarsınız. Hızlı savaştaki karakterlere de bir easter egg eklemiştim bannerlordla ilgili.  :roll:

bu paylaştığım link dışında artık bu modla ilgili hiçbir dosya bulunmayacak artık bende. Hadi sevinin artık mod doğru düzgün çıkmadı diye.

insanın 7 yıl üzerinde uğraştığı şeyde başarısız olduğunu görmesi kadar kötü bir şey yoktur herhalde.

Artık insanlara yardım etmek isteği kaçtı benden. Ben herkesin moduna yardım edip çıkmasına katkıda bulunurken aynı iş bana sıra geldiğinde nedense olmuyor. Bunu da dünyanın adaleti olarak görüyorum. Neyse artık.

birkaç sayfa öncesinde onu da açıkladım merak etme :grin:

Şu an patch yapıyorum ve bannerlorddan önce çıkacak. Önceden çok dalgasını geçiyorlardı :lol:

Ah hocam buna Dünya nın Dönüşü diyoruz.  Sen yap sıra ona gelince bak bakıyım aynı adres delermi ?  Neyse iyi bari beta yerine Modunu oynarız ( 100 de kat daha iyi olur ) sen bari yalandan Key yaz da keyfimiz yerine gelsin, Açılması için özel key falan :grin:

EnesArda55 said:
BögüAlp said:
Çalışmalar devam ediyor mu acaba? V1 çıkış tarihiyle ilgili bir gelişme mevcut mu? Bilgi verirsen sevinirim. Kolay gelsin.
cevap verecek varmı ?

sınavlar ve iş hayatı dolayısıyla v1 biraz geç çıkacak bütün işimiz gücümüz modlama olmadığı için bir tarih yok.

Bu ayın sonuna doğru yeni bir bilgisayarım olacak nasip olursa, o vakit her şeyi eskisinden daha hızlı yapma imkanım olacak. Vizelerim de o vakitlerde bitecek. Şu an bir İnternet tarayıcısı açarken bile kasan, Edit modda düzenleme yaparken aniden error veren(ram yetmediğinden) 8 yıllık bir bilgisayarım var.

modu sadece 5 dakika oynadım deneyimlerimi unutmadan yazim dedim.
1) savaş alanında backspace menüsü sizin tarafınızdan mı iptal edildi bilmiyorum çalışmıyor evet düşmana körlemesine dalıyorum gerçekçi olması açısından iptal edildiğini düşündüm ve bunun tamamen saçmalık olduğunun kanaatine vardım
2) kılıç animasyonu o kadar kötü ki anlatamam yani düşmana nativedeki animasyondan daha geç vuruyor hedefi tutturana kadar canım çıkıyor. yani bildiğiniz dayak yiyorum bu berbat animasyon yüzünden
3) savaşta f1 menüleri kayboluyor bi kaç defa f1 bastıktan sonra artık f1 menüsü de çıkmaz oluyor
4) kalkan kırılma animasyonunu çok beğendim
5) haritada şehir isimleri görünmüyor tabi bu çok küçük bir sorun mod bittikten sonra en son düzeltilecektir.
6) oyun başında cebimizde bi kaç kuruş olsa fena olmazdı story modundayım herhangi bir görev vardı da ben mi kaçırdım direkt kaleyi fetet görevi verdi bana oldu başka napim haritayı da alim mi hemen
7)oba tasarımını çok beğendim
:cool:daha savaş bitmeden savaş bitti diye taba basma menüsü geliyor :grin:
9) at üstündeki bazı askerler ellerini 2 yana açarak saldırıyor

oynadıkça yazacağım

https://i.hizliresim.com/DOaRMl.jpg
https://i.hizliresim.com/mXnzPP.jpg

Back
Top Bottom