[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Bu gerçekten iyi görünüyor. Türk tarihini şu an Osmanlılar hakkında inceliyorum. Ben de Türkiye'nin dilini öğreniyorum. Henüz mükemmel değil, ama yavaşça gelişiyor. Bu modu kesinlikle takip edeceğim. Bu sanat eserini yarattığın için teşekkürler.

Olası dilbilgisi hataları için çok üzgünüm.

Arkadaşlar lütfen şunu anlayın artık. Mod çıkış tarihi nerde? Finaller bitti hala mod yok. 2 Tane çocuk yaptım mod hala çıkmadı gibi laflarınızı kendinize saklayın. Bu tür yorumlar sadece mod yapımcısını kötü etkiler. Modu yapan arkadaşımız zaten bu işi gönüllü yapıyor bir çıkarı yok. Ayrıca böyle konuşarak sadece seviyenizi düşürüyor, boş konuşuyorsunuz. Bu kadar büyük bir fedekarlık yapan mod yapımcısının moralini bozmak hiç kimsenin haddine değil. O yüzden modla alakalı konuşun lütfen. Şurda 2,3 sayfa bunun muhabbeti dönmüş. Yapmayın lütfen. Biz de mod ile alakalı adam akıllı yorum yapan birisi var mı diye konuya girip durmayalım. Siz de vaktinizden bizde vaktimizden kazanalım.

hard02 said:
Ethred said:
hard02 said:
Ethred said:
hard02 said:
inşallah tez zamanda çıkar bekle bekle usandım
Bende senin kuralları bir türlü okumamandan usandım...
benim konuşmalarım sana neden batıyor
Kuralları okur isen orada mod çıskan diye ısrar etmemyin.Etmek yasaktır yazıyor.Bir okusan göreceksin.Hadi çıkar diyince çıkartmıyor öyle.Lalaitha haklı.
ben adamın boğazına çökmedim çıkart filan diye de ısrar da etmedim sadece çıkması için dua ettim lafı başka yerlerinizden anlamayın mübarek günde ağzımı bozdurmayın

İbretlik. Yeminle Türkiyeyi özetliyor. Hard02 parti kur oy vereyim; arkadaşım senden çok iyi siyasetçi olur. Sen beklemekten usanmış olabilirsin bende senin bu konudaki yorumlarını okumaktan usandım.

Allaha ısmarladık. Bayramınız mübarek olsun.

YILDIRIM said:
Arkadaşlar lütfen şunu anlayın artık. Mod çıkış tarihi nerde? Finaller bitti hala mod yok. 2 Tane çocuk yaptım mod hala çıkmadı gibi laflarınızı kendinize saklayın. Bu tür yorumlar sadece mod yapımcısını kötü etkiler. Modu yapan arkadaşımız zaten bu işi gönüllü yapıyor bir çıkarı yok. Ayrıca böyle konuşarak sadece seviyenizi düşürüyor, boş konuşuyorsunuz. Bu kadar büyük bir fedekarlık yapan mod yapımcısının moralini bozmak hiç kimsenin haddine değil. O yüzden modla alakalı konuşun lütfen. Şurda 2,3 sayfa bunun muhabbeti dönmüş. Yapmayın lütfen. Biz de mod ile alakalı adam akıllı yorum yapan birisi var mı diye konuya girip durmayalım. Siz de vaktinizden bizde vaktimizden kazanalım.

hard02 said:
Ethred said:
hard02 said:
Ethred said:
hard02 said:
inşallah tez zamanda çıkar bekle bekle usandım
Bende senin kuralları bir türlü okumamandan usandım...
benim konuşmalarım sana neden batıyor
Kuralları okur isen orada mod çıskan diye ısrar etmemyin.Etmek yasaktır yazıyor.Bir okusan göreceksin.Hadi çıkar diyince çıkartmıyor öyle.Lalaitha haklı.
ben adamın boğazına çökmedim çıkart filan diye de ısrar da etmedim sadece çıkması için dua ettim lafı başka yerlerinizden anlamayın mübarek günde ağzımı bozdurmayın

İbretlik. Yeminle Türkiyeyi özetliyor. Hard02 parti kur oy vereyim; arkadaşım senden çok iyi siyasetçi olur. Sen beklemekten usanmış olabilirsin bende senin bu konudaki yorumlarını okumaktan usandım.

Allaha ısmarladık. Bayramınız mübarek olsun.
moddan soğuttunuz yeminle

α Soft Aurora said:
Sormayı keseceğimiz anlamına mı geliyor?  :party:
şurda bannerlord çıkana kadar oynayabileceğimiz mükemmel bir mod yapılıyor. ben heyecanlıyım bitmesi için bekliyorum ve ne aşamada olduğunu öğrenmek için sürekli foruma giriyorum. sırf bu mod için buralardayım. ama bazı insanlar yok modu çıkar diye acele ettiremezmişiz de yok efendim sormicakmışız da bilmem ne. yapan arkadaş olan hiperin yıllardır emeği var ve çok yavaş yapıyor. biz de doğal olarak çıkması için acele ediyoruz her gün soruyoruz. ben bu sinir herifler yüzünden defalarca ceza yedim ban bile yedim ama umrum da mı değil. soracağız tabi.. ha bannerlorddan sonra çıkarsa umrumda bile olmaz ama bannerlord çıkmadan bu modu oynayacağımıza yürekten inanıyorum. ha çıkmazsada fifaya pese devam yani ille de çıkar demiyoruz sadece adam yıllarca emek verdiği için heyecanlıyız yoksa çıkarma da kimse niye çıkarmadın diyemez.

Yavaş ilerlememin sebebi hayat meseleleri, okuldur. Hele hele bu sene, Üniversite sınavına hazırlanıyorum. Ayrı bir ilgisizlik söz konusu. Boş olduğum zamanlarda sahnelerle ilgileniyorum. Sadece köyler kaldı zaten. Ama sahneler bittiği gibi anında mod çıkmayacak. Henüz içinde bug kaldı mı kalmadı mı belli değil. Onun için bir kapalı beta yaptıracağım.

Burada mod çıksın demeniz bir zarar getirmez moda. Modun çoğu kısmı hazır zaten, ama mod çıkmayacak vazgeçin demeniz zarar verir. Zira ekipte olmayan birisi, mod çıkmayacak diye insanların şevkini kırarsa bu modu oynayacak insanları moddan soğutur. Ekipte şu an aktif olarak bir ben bir de Kortlcha varız. Onun dışında kimse aktif değil şu an.

Sahnelerin hepsi bitince bir sürü resim yükleyeceğim. Kotanız bitecek.  :mrgreen:

Ben hala hard'ı linç etme hakkına sahip olduğumu düşünüyorum. Şu konuda onu gördükçe aklıma "Ben bir iki aya çıkar diyorsam çıkar" deyişi geliyor. hard bey bir yıl oldu. :grin:

yahu şu praven atölyesi bölümüne bir lakırtı konusunun açılması lazım. şu konuya yapılan yorumların %95'i boş beleş konuşmalar, %5'i mod hakkında konuşmalar. insanlar bu konuya acaba modla ilgili bir gelişme var mı diye giriyor sizin boş beleş yorumlarınızı okumak için değil. kusura bakmayın içimdekileri dökmem lazımdı, iyi forumlar.

adsız.png said:
yahu şu praven atölyesi bölümüne bir lakırtı konusunun açılması lazım. şu konuya yapılan yorumların %95'i boş beleş konuşmalar, %5'i mod hakkında konuşmalar. insanlar bu konuya acaba modla ilgili bir gelişme var mı diye giriyor sizin boş beleş yorumlarınızı okumak için değil. kusura bakmayın içimdekileri dökmem lazımdı, iyi forumlar.
Haklısın kardeş ya boş yorum yada kendi aralarında sohbet .

Hadi adsiz eski tamam da, forumun 10 günlük üyesi 190 sayfa analizi nasıl yapıyor ya? Neyse iyi forumlar. Yalnız adsizi onaylayan arkadas da onaylarken boş yapmış oluyor. Ileti atarken dikkat edin kendinizle celismeyin.

Lalaitha said:
Hadi adsiz eski tamam da, forumun 10 günlük üyesi 190 sayfa analizi nasıl yapıyor ya? Neyse iyi forumlar. Yalnız adsizi onaylayan arkadas da onaylarken boş yapmış oluyor. Ileti atarken dikkat edin kendinizle celismeyin.
Sende bu yorumu yaparak hem boş yapmak hemde tartışma çıkarmak istiyorsun.

Boş muhabbetler denilen şeyler özelden de yapılabiliyor gençler. Burayı boş muhabbet yuvasına çevirmeyelim.

Konu sahneler bitinceye kadar kapalı kalacak. Bu lafları sizlere bir gün hatırlatıcam. :grin:

Back
Top Bottom