[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
Sword of God said:
Bu mod ne zaman çıkacak? :grin: Hala yapım aşamasında mı? Kolay gelsin

Yakında çıkacak. Hala yapım aşamasında. Bitmek üzere.

Oyunun imkanlarıyla yaptığım ikonlardan bazıları.
Aka2ar.png

Bunların yanı sıra şehirleri de böyle ev-ev parçalayıp toplayıp bir ikon yapmayı düşünüyorum.

Modda kültürel farklılıklar olacakmı acaba ? Örnek olarak: Kuzey ülkelerinde Kelt-Cermen Kültürü Çöl Ülkelerinde Arap kültürü gibi ?

sıkıntı çıkaran birkaç bugu düzelttim(daha giderilecekler var ama), deniz savaşlarını hızlı savaşa ekledim. Lordlar bittikten sonra leydilerin isimleri yapılacak, daha sonrasında da sahneler için gereken tüm düzenlemeler yapılacak. En sevdiğim bölümdür sahneler.  :fruity:

HyperCharge said:
bdgs19981905 said:
Artık çıkış tarihi ver.

Kendimden emin olsam çıkış tarihi verebilirdim. Lakin henüz değil. Öyle 1 sene sonraya falan da değil. Az kaldı işte bitmesine.

Çıkış Tarihi İstiyenlere Yanıtlamak Yerine 1 Kelime Kod Yazsaydın Modun Şuan V2 Si Çıkmıştı :grin:

HyperCharge said:
bdgs19981905 said:
Artık çıkış tarihi ver.

Kendimden emin olsam çıkış tarihi verebilirdim. Lakin henüz değil. Öyle 1 sene sonraya falan da değil. Az kaldı işte bitmesine.

İkinci bir duyuruya kadar Mod' çıkış tarihi yazılmayacaktır, çünkü çıktı çıkıyor.. Yumurta her an kırılabilir...

ÇAKTIRMA.  :mrgreen:  :arrow:  :cool:

1300'lü yıllarda Gırnata Emirliğinin bir Emir'i yok muydu? Ben bayağı araştırdım da, bulamadım. Gidip de oranın kralının adına Muhammed Nasır yazmak istemiyorum.  :facepalm:

Belki tarihi belgeleri büyük oranda tahrip edilmiştir. Ben de bulamadım. Bence Muhammed Nasır yerine kendin bir Arap ismi türet. Zaten çoğu kişi önemsemez.

Dr.Nyber said:
Belki tarihi belgeleri büyük oranda tahrip edilmiştir. Ben de bulamadım. Bence Muhammed Nasır yerine kendin bir Arap ismi türet. Zaten çoğu kişi önemsemez.

https://tr.wikipedia.org/wiki/V._Muhammed_(G%C4%B1rnata_emiri)

Şurada yazdığına göre babası I. Yusuf'muş. 1300lere en yakını bu sanırım.

Ek olarak, bütün lordların isimleri, giyimleri tamamlandı. Sırada kralların giyimleri var. Sonra bütün Avrupayı birbirinin amca oğlu olmasından kurtarmak lazım.  :grin:

Back
Top Bottom