[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Brave Sir said:
hem sizin iyiliğiniz hemde bizim net in iyiliği için fazla abartmayın derim

mesela bu 4 GB olursa ben bu modu indiremem netimin geleceği için.

3.60 gb, modun sıkıştırılmamış halidir. Normalde sıkıştırılınca 1.40'lara kadar iniyor. En fazla bunu yapabildim yani. :grin:

HyperCharge said:
Brave Sir said:

3.60 gb, modun sıkıştırılmamış halidir. Normalde sıkıştırılınca 1.40'lara kadar iniyor. En fazla bunu yapabildim yani. :grin:

Tamam şimdi upload etmeyi dene bakalım ne kadar sürecek. :party:

HyperCharge said:
Brave Sir said:

eyvallah

Flavel said:
Modun Çıkış Tarihide Belli Olursa Çok İyi Olur. Bari Beta sürümünü Yayınla.  Güzel Mod.

Tam sürüm çıkarmak hedefimiz. Zaten az kaldı. Sonradan bu mod için tekrardan uğraşmak istemediğim için tam bitirip çıkarmak istiyorum. :razz:

HyperCharge said:
Flavel said:
Modun Çıkış Tarihide Belli Olursa Çok İyi Olur. Bari Beta sürümünü Yayınla.  Güzel Mod.

Tam sürüm çıkarmak hedefimiz. Zaten az kaldı. Sonradan bu mod için tekrardan uğraşmak istemediğim için tam bitirip çıkarmak istiyorum. :razz:

TAMAMDIR. ÇIKIŞ TARİHİ BELLİMİ PEKİ AZ KALDI DİYONDA TAHMİNİ SÜRE KAÇ GÜN ?

HyperCharge said:
Caps lock'u açık unutmuşuz anlaşılan.  :roll:

Az kaldı işte. Ana sayfadaki yapılacaklar listesindekiler dışında yapacak bir şey kalmadı.
yok ya klavye BOZUK ARADA OLUYOR BÖYLE. YARIN YENİ klavye ALAcam

Emrin olur beyim! :shifty:

0Bop6o.png

HyperCharge said:
bdgs19981905 said:
adamı bir kılıç darbesiyle ortadan ikiye bölsek iyi olur

Öyle bir şey yok maalesef oyunda. Artık özellik eklenmeyecek. Mod çıkacak çünkü.
yavaş gelsin heyacandan öleceği çünkü :grin:

animasyon dirliş tarzı olsa da benzerini nova aetes modunda gördüm efsane özellikti ama ben senin orjinal yaptığına inanıyorum
(nova aetes in 4.0 inde mi ne soylu olmadan lordun solonuna girersen bir tuşa basarak selam vermen gerekiyordu  bunda askerler bize selam verecek herhalde :grin: )

Back
Top Bottom