[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
Yakında gökyüzü animasyonu ve özellikler arasında olan ama süpriz olmasını istediğim bir özelliğin videosu gelecek.  :fruity:
Inşallah.

Slazenger said:
Hiper mod tahmini kaç gb olacak

(Daha önce sorulduysa üzgünüm)

Valla şu an sadece kod temelli şeyler olduğundan 900 mb, lakin itemlerin hepsi eklenmediğinden, itemlerin de rahat bir 4GB olduğundan şimdilik bir şey söyleyemeyeceğim. İndirme konusunda sıkıntı olmaması için bir autopack sistemi yapmam gerekecek, sonuçta bu kadar büyük boyutta bir şeyi indirirken sorun çıkmamalı. :smile:

HyperCharge said:
Slazenger said:
Hiper mod tahmini kaç gb olacak

(Daha önce sorulduysa üzgünüm)
itemlerin de rahat bir 4GB olduğundan
[/quote]
[/quote][/quote]
[/quote][/quote]
[/quote]
Ne desem bilemedim, Başarılar dilerim.
''Mega.c o'' dan kolay iniyor, Moddb den de İyi iniyor, Nexus da iyi ama üyelik istiyor. Mega Bayâ hızlı indiriyor.

CavalryMan said:
lan mediafire p*ç mi olm miss gibi face ile bağlanıyorsun üyelik yok onaylama yok çakıyorsun 11 gb a kadar :grin:

Ya hayır ondan değil de modum için yerli bir indirme kaynağı yapmak isterdim, önceki yorumumun birinde dediğim autopack mesela. Sınavlardan sonra bir test sürüşüne çıkacam onunla. En azından indirmeyi duraklatıp sonradan devam ettirebilirsiniz, veri kaybolmaz.  :grin:

CavalryMan said:
lan mediafire p*ç mi olm miss gibi face ile bağlanıyorsun üyelik yok onaylama yok çakıyorsun 11 gb a kadar :grin:
Uslubunu düzelt sana yakıştıramadım :smile: .
Ben hepsinden indirme yaptım kardeşim, Mega 'da da Üyelik istemiyor, Ayrıca Media Fire 'dan hızlı indiriyor, 13 GB lık Dosya indirdim Megadan. Senin Modu Media Fire 'dan indirdim 40 dk. falan sürdü, Megadan indirsem 20-25 dk. 'da inerdi, Hem n'apcan Media Fire Babanın şirketi değil ya.
Değil Dimi?
İleti Şeysi,
HyperCharge said:
CavalryMan said:

Ya hayır ondan değil de modum için yerli bir indirme kaynağı yapmak isterdim, önceki yorumumun birinde dediğim autopack mesela. Sınavlardan sonra bir test sürüşüne çıkacam onunla. En azından indirmeyi duraklatıp sonradan devam ettirebilirsiniz, veri kaybolmaz.  :grin:
Nexus 'da Üyeliğim var ücretsiz olduğunu biliyorum ama bazı arkadaşlar üye olmak istemeyebiliyor, veya istesede ingilizce yetersizliğinden olamıyor.
Durdurup devam ettirme iyi olur, İnterneti yavaş arkadaşlar için veya uzun süre bilgisayarda oturamayanlar için.

Gökyüzü hareketinin videosu çekildi, invasion test videosunu da sınavlardan sonraya çekeceğiz klanımla, onunla beraber gökyüzünü de yayınlarız, senaryoda %4'lük bir ilerleme kaydedildi. Toplam ilerleme %14, tabii bu senaryoda.  :grin:

%40'a gelince itemler eklenecek, %60 olunca da krallıklar.

HyperCharge said:
Gökyüzü hareketinin videosu çekildi, invasion test videosunu da sınavlardan sonraya çekeceğiz klanımla, onunla beraber gökyüzünü de yayınlarız, senaryoda %4'lük bir ilerleme kaydedildi. Toplam ilerleme %14, tabii bu senaryoda.  :grin:

%40'a gelince itemler eklenecek, %60 olunca da krallıklar.
Bu mod Efsane olacak...

Radamon said:
Genel bir ilerleme durumu ?

2 gün önce verdiğim genel durumun aynısı şu an devam ediyor, yarın senaryo biraz daha işlenecek. İşlenecek kısım için gereken sahneler yapılacak.

Edit:
Eğer her şeyin bitmiş yüzdesini soruyorsan %30'u kodlar oluşturuyor. Ki hepsi tamamlandı. Sonra %50 senaryo, %10 multiplayer, geriye kalan %10 da itemler, trooplar, krallıklar. Tahmini olarak %35 gibi bir şey.

HyperCharge said:
Radamon said:
Genel bir ilerleme durumu ?

2 gün önce verdiğim genel durumun aynısı şu an devam ediyor, yarın senaryo biraz daha işlenecek. İşlenecek kısım için gereken sahneler yapılacak.

Edit:
Eğer her şeyin bitmiş yüzdesini soruyorsan %30'u kodlar oluşturuyor. Ki hepsi tamamlandı. Sonra %50 senaryo, %10 multiplayer, geriye kalan %10 da itemler, trooplar, krallıklar. Tahmini olarak %35 gibi bir şey.
Sağol bu bilgi yeterli.

Sandbox bölümünde yeni bir başlama ekranı koyuldu, mercury19'a teşekkür ederiz. Daha düzenlenecek, din seçme ve lord olarak başlama gibi eklemeler de yapılacak. Din seçme ve lord seçme presentationlar ile yapılacak. 3 din olacak seçilebilecek. İslamiyet, Hristiyanlık ve Yahudilik. Ayrıntıya girmeden lord olarak başlamayı anlatayım, yoksa içinden çıkamazsınız  :smile:, lord seçmede ise size 10-15 lordun olduğu bir liste verilecek. Hepsinin yeteneği birbirinden değişik. Kimisinin liderliği, savaşçı özelliği iyi, kimisinin zekası. Şimdilik testten birkaç görüntü paylaşayım;

25Ay6q.jpg

1r547j.jpg

MW7XB1.jpg

jjZLpL.jpg

XJAyN5.jpg

d0poEp.jpg

Back
Top Bottom