[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Lucon

Subforum Moderator
WBWF&SNWVC
Hocam bu modu kesinlikle bitirmen gerekiyor.

Moda çok fazla emek harcadığını tahmin ediyordum ama bu kadar harcadığını tahmin edemezdim. 7 yıl ne demek hocam

Kesinlikle dostum, ve eminim ki modu yapan arkadaşımız da bu konuda bizimle aynı fikirdedir.

izledigimfilmler-north-by-northwest-1959-600x338.jpg

Tamamdır başkan, mutlaka v1'i çıkarmanı bekliyorum senden, Förbır'a seri yaptırıcam söz :grin:

Förbır'a bir keresinde tanıtması adına söylemiştim, kırmayıp sağolsun çekmişti. @HyperCharge bitirdiği taktirde tam bir seri çekmesi için de Förbır dışında bir çok YouTube veya Twitch konusunda MB oynayan kitlelere duyurmaya çalışacağız, o gün bir gelsin.

WarbandTV

Recruit
WBNW
Kesinlikle dostum, ve eminim ki modu yapan arkadaşımız da bu konuda bizimle aynı fikirdedir.

izledigimfilmler-north-by-northwest-1959-600x338.jpg

Förbır'a bir keresinde tanıtması adına söylemiştim, kırmayıp sağolsun çekmişti. @HyperCharge bitirdiği taktirde tam bir seri çekmesi için de Förbır dışında bir çok YouTube veya Twitch konusunda MB oynayan kitlelere duyurmaya çalışacağız, o gün bir gelsin.
Bu mod sadece Hyper ile bitecek iş değil ki, illa birinin yardım etmesi gerek.

ertgrlshnby

Recruit
Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım

Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım
Satın alman lazım SAKIN AMA SAKIN crack yapma siteden kalıcı ban sebebi

Ha satın aldıysan aldığın siteden yeni anahtar isteyebilirsin

Modu oyuna atınca, açarken aktivasyon serial ley istiyor viking conquest vb serial k
ey falan yazıyor onu nasıl buluruz daha moda giremedim

lucifer41

Recruit
merhaba hocam bende bekleyenlerdimde SUANKİ HALİNE BAKTIM SU ANİMASYONU BANA KUSURSUZ ŞEKİLDE KOPYALA YAPISTIR İLE NASIL NATİVE EKLERİM ONU SOYLERMİSİN YADA GÖSTERİRMİSİN ADRES VERİP GÖRÜRDE CEVAP VERİRSEN SEVİNİRM MÜKEMMEL OLMUŞ BEN YAPTIM FAKAT GÖNDERERİLİ SİLAHLARLA BÖYLE 2ELİNİ KALDIRIYOR BAZEN ZIPLARKEN ATTAYKEN VS YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM ANİMASYONLAR EFSANE

Top Bottom