[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Masaüstü bilgisayarından ayrı bir yerde, edirnedeyim. Yanıma da sahnelere devam ederim diye laptopumu aldım, lakin laptop 7 yıllık olduğundan muhtemelen vakti doldu, bilgisayar açılmıyor. Lakin merak etmeyin. Modun dosyaları ve tüm yapılan sahneleri ben her değişiklik yaptığımda yedeklerini usblerime ve harici harddiskime atıyorum. Muhtemelen yaptığım tüm sahneleri moda attıktan sonra betayı organize edip hataları düzeltip yayınlamayı düşünüyorum. Ancak şu an böyle bir imkanım yok. Ben de yoruldum artık. Büyük ihtimal stabil hale geldikten sonra yayınlayıp sonradan patchler getireceğim galiba. Çünkü bu yıl 5 kere mod silinmenin eşiğine geldi. Korkmaya başladım artık.  :grin:

Ne vakit sahneleri oyuna atar kapalı betayı başlatırım? Eğer bilgisayar hemen düzelmezse yarıyıl tatiline kalıyor iş...

Tek arzum şu modu planladığım gibi tamamlamaktı valla. Plana çok yaklaşmıştım ama, daha fazla dayanma gücüm kalmadı. Yukarda söylediklerimi yazarken çok düşünüp yazdım.

Black Dead said:
Yine ayet indireceksin sandım konuya
adam dinle dalga geçme konusunda çığır açmış kendi kendine ayet uyarlaması filan da yapıyor
edit: pardon adam demişim ufak bebe

Efendiler, tartışmanızı din üzerinden devam ettirecekseniz yeri burası değil.
Dracheon said:
Bende Hyper'ın 7/24 NW oynayıp burda mod yapıyorum ayağına bizi yediğini düşünüyorum.

Yazın nw oynadığım doğru, ancak son 2 aydır nw vesaire hiçbir moda girmedim, sizi yediğimi düşünüyorsanız birkaç sayfa önce attığım sahneleri kim yaptı? Özenilmiş olan o sahneleri. Laptopum da bozuk zaten. Modun dosyaları çok şükür duruyor. Edirnede Türkçe Öğretmenliği okuyorum şu anda. Evimden ayrıyım. Hadi modu geçtim, bilgisayar bozuk olduğu için ve ders notlarımızın da çoğu slayt temelli oldukları için ders çalışmakta da zorlanıyorum. 7/24 nwde olup olmadığımı en çok nw oynayan kim varsa ona sorabilirsiniz.

HyperCharge said:
Yazın nw oynadığım doğru, ancak son 2 aydır nw vesaire hiçbir moda girmedim, sizi yediğimi düşünüyorsanız birkaç sayfa önce attığım sahneleri kim yaptı? Özenilmiş olan o sahneleri. Laptopum da bozuk zaten. Modun dosyaları çok şükür duruyor. Edirnede Türkçe Öğretmenliği okuyorum şu anda. Evimden ayrıyım. Hadi modu geçtim, bilgisayar bozuk olduğu için ve ders notlarımızın da çoğu slayt temelli oldukları için ders çalışmakta da zorlanıyorum. 7/24 nwde olup olmadığımı en çok nw oynayan kim varsa ona sorabilirsiniz.
Tamam abi ne kızıyorsun ya?  :lol:

HyperCharge said:
Bu, Osmanlı'nın kuruluş dönemini anlatan, film ve aksiyon temalı bir senaryosu olan bir moddur. 28 Ekim 2012'den beri yapım aşamasındadır. Anlayacağınız 5 yıllık bir süredir bu. Neden 5 yıl sürdü ? Çünkü bir ekip yoktu ortada. Tek ben vardım çoğu zaman. Ancak geçen sene daha da seri geçti yapım aşaması. Singleplayer modu bir yana, Multiplayer'dan da oynanabilmektedir. Ayrıca, mod çok geniş olduğundan sayfa tasarımını başka şekilde düşünmek zorunda kaldım, Trailer'dan sonraki resimlere tıklarsanız gereken yerlere götürecektir sizi.
hacı istersen su ilk iletiyi düzenle, beş yıl yazan kısımlar altı yıl olacak.

Back
Top Bottom