[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

HyperCharge said:
Kahireyi, yeni yaptığım birkaç kaleyi ve senaryo için yeniden yaptığım oba sahnesini kurtardım. Burdan çok rahat toparlarım her şeyi. Şu anda sizden ve kendimden isteyebileceğim tek şey sabırlı olmaktır.

Yakında konuyu da güncelleyeceğim, yeni resimler de atacağım.
Ooo süper sabırsızlıkla bekliyorum

Tugrull61 said:
Yok mu bu moddan haber
Köy yapmaya devam ediyorum. Silinmiş olan sahneleri bambaşka bir şekilde yeniden yaptım.

Üniversitem de başladı, bir değişiklik olmazsa cuma, cumartesi ve pazar günleri modla ilgilenebileceğim. Önceden birkaç saat anca ayırabilirdim sınava çalışırken :wink:

HyperCharge said:
Tugrull61 said:
Yok mu bu moddan haber
Köy yapmaya devam ediyorum. Silinmiş olan sahneleri bambaşka bir şekilde yeniden yaptım.

Üniversitem de başladı, bir değişiklik olmazsa cuma, cumartesi ve pazar günleri modla ilgilenebileceğim. Önceden birkaç saat anca ayırabilirdim sınava çalışırken :wink:
Ya kardeş yeter artık, insanları 8 senedir bekletiyorsun. İnsanları umutlandırıyorsun. Şu modu çıkar artık. Senin yüzünden kaç kişinin psikoloji bozuldu haberin var mı? Bekleye bekleye İsmail Abi olduk yeter yahu! İnsanların duygularıyla oynamaya hakkın yok..!

adsız.png said:
HyperCharge said:
Tugrull61 said:
Yok mu bu moddan haber

Ya kardeş yeter artık, insanları 8 senedir bekletiyorsun. İnsanları umutlandırıyorsun. Şu modu çıkar artık. Senin yüzünden kaç kişinin psikoloji bozuldu haberin var mı? Bekleye bekleye İsmail Abi olduk yeter yahu! İnsanların duygularıyla oynamaya hakkın yok..!
Trol de yoksa sövecem :grin:

adsız.png said:
HyperCharge said:
Tugrull61 said:
Yok mu bu moddan haber

İlk tutuklama dalgasında senin de adını yazdık paşam, alaydan bir müfreze gönderiyorum senin için, hiç bir yere kaçamazsın..  :iamamoron:  :arrow:  :cool:

Çıkar mı, çıkmaz mı diye tabi kullanmak yerine elini taşın altına koymak kadar güzel bir şey yok, ufak bir su damlası kadar bile Mod bilgisi olan arkadaşların teklifi bile bence değerlendirilebilecek düzeyde, açıkçası ben bilseydim bazı konularda bütün gücümle yardımcı olurdum..

şok şok şok bir yanda mükemmel bir mod. bir yanda mükemmel bir oyun. fracture moment mi bannerlord mu. hangisi önce çıkacak. yarış iyice kızışıyor. evet bannerlordun 2019da çıkacağı kesinleşirken 2050yi de görebilir. fracture moment ise büyük bir hızla en geç 2031de çıkacağının garantisini vermiş durumda. bakalım sonuç ne olacak.  :party:

O gemi bir gün gelecek bu mod elbet bir gün çıkacak :grin:. Beklemedeyiz Hyper kolay gelsin.

Back
Top Bottom