[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım

Selamun aleyküm hayırlı günler. Geçen gün oyunu indirdim ve rar dosyasını warband klasörü içine çıkardım ordan sonra oyuna girmek için simgeye tıklayıp hikaye seçme yerine gelince ... işaretine tıkladım ekranda rise of ottoman görüntüsü geldi başla dedikten sonra key isteme alanı geldi ve vikings conquest key lazım diye ekrana aktivasyon yeri geldi ne yapmam lazım crack olsa kuracağım ama bulamadım
Satın alman lazım SAKIN AMA SAKIN crack yapma siteden kalıcı ban sebebi

Ha satın aldıysan aldığın siteden yeni anahtar isteyebilirsin

merhaba hocam bende bekleyenlerdimde SUANKİ HALİNE BAKTIM SU ANİMASYONU BANA KUSURSUZ ŞEKİLDE KOPYALA YAPISTIR İLE NASIL NATİVE EKLERİM ONU SOYLERMİSİN YADA GÖSTERİRMİSİN ADRES VERİP GÖRÜRDE CEVAP VERİRSEN SEVİNİRM MÜKEMMEL OLMUŞ BEN YAPTIM FAKAT GÖNDERERİLİ SİLAHLARLA BÖYLE 2ELİNİ KALDIRIYOR BAZEN ZIPLARKEN ATTAYKEN VS YARDIMCI OLURSAN SEVİNİRİM ANİMASYONLAR EFSANE

Back
Top Bottom