[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Yok sadece sen almıyorsun bu hatayı o yüzden böyle tepki gösterdim. :oops:  Merak etmeyin sanırım çözümünü buldum hatanın, bir arkadaşa test ettireceğim. Eğer başarılı olursam yeni Patch'i bu cumartesi yayınlarım.

Bir de şu lord isimlerini değiştir lütfen. Kont Matheas gibi Native'den kalma isimler var yani oyunda. Hacı ben Ortaçağ'da geçen tarihi bir modu mu oynuyorum; yoksa Native mi oynuyorum? Dediğim gibi lord isimlerini olabildiğince gerçekçi yapmaya çalış.

adsız.png said:
Bir de şu lord isimlerini değiştir lütfen. Kont Matheas gibi Native'den kalma isimler var yani oyunda. Hacı ben Ortaçağ'da geçen tarihi bir modu mu oynuyorum; yoksa Native mi oynuyorum? Dediğim gibi lord isimlerini olabildiğince gerçekçi yapmaya çalış.
Katılıyorum daha gerçekçi lord ve leydi isimleri olabilirdi mesela Selçuklu Devletinde Leydi lakabı yerine Hatun olabilirdi Bizanslarda Lord ünvanı yerine Tekfur olabilirdi oyuna ayrı bir gerçekçilik ekliyor bence bide yeni yeni gruplar eklenebilir örnek:Tapınak Şövalyeleri, Türkmen Göçebeler, Haşhaşiler gibi ayrıca Şehir isimlerinde Etrosq Kalesi gibi isimler görmek pek hoşuma gitmiyor zaten bir kalenin ismini değiştirmek çok zor bir şey değil bu dediklerimi yapmak zorunda değilsin ama bu özellikleri ekleyince moda ayrı bir hava katıyor daha gerçekçi oluyor :wink:

RoadWarriror said:
Yok sadece sen almıyorsun bu hatayı o yüzden böyle tepki gösterdim. :oops:  Merak etmeyin sanırım çözümünü buldum hatanın, bir arkadaşa test ettireceğim. Eğer başarılı olursam yeni Patch'i bu cumartesi yayınlarım.
Beklemekteyim.

BİRİCİSİ  turnuva sistemi çok karışık güzel bir şeye benziyor ama türkçe olsa gayet iyi olur ikincisi şu haritada her yerde devriye var bu devriye yerine çapulcu haydut falan olsun hepsi daha iyi kesecek haydut bulmak zor yok rum devriyesi yok konya devriyesi vs vs bunlar gerçekten haritada yer kaplamak dan başka bir işe yaramıyor

@safagoktas:
Turnuvayı elimden geldiğince önemli yerlerini Türkçe'ye çevirdim. Gerisi artık mantığınıza kalmış.
Anadolu haritasından tam, 5 tane devlet var. E haliyle kalabalık olacaktır. :grin:

@Lalaitha: Elimden geldiğince çevirdim önemli yerleri. Kalan yerlerde rahatsız edilecek yerler değil. İçin rahat olsun...

Lalaitha said:
Güzel kardeşim mesele İngilizce bilip bilmemek değil ki. Bir şey yapacaksan tam yap, yarım yamalak yapma diyorum.
Ama insanda her şeyi yetiştiremez değil mi? Hem öyle büyük İngilizce yazılar yok ki. Onları bilerek öyle bıraktım.

RoadWarriror said:
Lalaitha said:
Güzel kardeşim mesele İngilizce bilip bilmemek değil ki. Bir şey yapacaksan tam yap, yarım yamalak yapma diyorum.
Ama insanda her şeyi yetiştiremez değil mi? Hem öyle büyük İngilizce yazılar yok ki. Onları bilerek öyle bıraktım.

Yeterli zaman varsa yetiştirebilir. Onları öyle bilerek bırakmak belki sana göre sorun değildir lakin oyuncu kafasıyla baktığın zaman bu bilerek bırakmak, sana eksi bir yorum olarak geri döner.

Road bu arada modunda kuşatmaya girdim ama kalede siyah noktalar vardı  :oops: :roll: :neutral: :dead: :facepalm: :meh:

İfade kullanmayı severim bu yüzden biraz fazla ifade koydum.

Road öldünmü kimse ileti yazmıyor??

Hyper haklı oyuncu durumundan kötü ama istersen tam türkçeye çevirir türke yamasını yaparsın oynarız+oyunda I lar i olmuş diğer modlarda böyle değildi  :???:

O izlemeye alımışım ard arda mesaj atna kuralını unutmuşum kelimeler son anada aklıma geldiği için  :sad: :facepalm:

O İngilizce şeyi beni kanser ediyor.Zaten mükemmel süper harika Ertuğrul modlarında özelliği ekleyip İngilizce bırakmaları, ağlayasım geliyor.

V2.1 Patch çıktı!

V2.1 Patch
Kurulum:"Textures" hariç her şeyi direkt kopyala-yapıştır yapın. Textures`i ise içindekilerini moda atın.

Önemli Not: Oyununuz en güncel sürüm olsun, ayrıca DirectX 9`da çalıştırın.

RoadWarriror said:
V2.1 Patch çıktı!

V2.1 Patch
Kurulum:"Textures" hariç her şeyi direkt kopyala-yapıştır yapın. Textures`i ise içindekilerini moda atın.

Saç sakalda hayla hata veriyor  :mrgreen: :lol:

RoadWarriror said:
V2.1 Patch çıktı!

V2.1 Patch

Not kısmını modun ekranına yapıştır bence unutabiliriz iki saat taleworlds girip çıkmak istemem :grin: :mrgreen:
Modda yapılan hataları düzelltinmi şimdi saç sakal hatasıni mesala.şuan yüklüyorum da

Kro Şovalye said:
RoadWarriror said:
V2.1 Patch çıktı!

V2.1 Patch

Saç sakalda hayla hata veriyor  :mrgreen: :lol:
Taktın saç, sakala :razz: :razz:

Onu düzelttiğim zaman yeni Patch olarak yayımlayacağım. :mrgreen:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom