[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

Beyler modda benim lordlar native lord isimleri oluyo gerek Selçuklu paşa ları gerek haşhaşi lordları neden native lord isimleri oluyor?yardımcı olursanız
sevinirim.

örnek:Kont Klargus Selçuklu paşası gibi gözüküyor ama İngilizce yapınca oyunu isim Muhammet filan oluyor neden Türkçede isimler native lord isimleri ?

Baybars61 said:
Beyler modda benim lordlar native lord isimleri oluyo gerek Selçuklu paşa ları gerek haşhaşi lordları neden native lord isimleri oluyor?yardımcı olursanız
sevinirim.

örnek:Kont Klargus Selçuklu paşası gibi gözüküyor ama İngilizce yapınca oyunu isim Muhammet filan oluyor neden Türkçede isimler native lord isimleri ?

modun son sürümünü indirdin mi ?

ya bu modun 2.0 ını oynuyorum kendi askererimi oluşturduğumda bazılarının silahları kayboluyor nedenini bile var mı
yardım edebilecek yok mu

Sc@rF@c3 said:
Baybars61 said:
sevinirim.

Evet indirdim moddb den neden oluyor acaba

Baybars61 said:
Sc@rF@c3 said:
Baybars61 said:
sevinirim.

Evet indirdim moddb den neden oluyor acaba

Virus programını kapat tekrar indir eksik dosya inmiş olabilir

Şu an başıma gelen ve çok kötü olan bir özellikten bahsedeyim;

Öfkeli kalabalığın kampa baskın yapması, Tam donanımlı 250 kişilik ordu 100 tane haydut kılıklı herif yüzünden yok edildi sadece bu kadarıyla da kalmadı silah, para ve yeteneklerimi de kaybetmeme sebep oldu.

Bence düzenlenmesi gereken bir özellik, oyunu oynama hevesini yerle bir ediyor.

Cevdet said:

Öfkeli kalabalığın kampa baskın yapması, Tam donanımlı 250 kişilik ordu 100 tane haydut kılıklı herif yüzünden yok edildi sadece bu kadarıyla da kalmadı silah, para ve yeteneklerimi de kaybetmeme sebep oldu.

Aynısı banada oldu :sad:

Cevdet said:

Bana da aynısı oldu :smile: bizden spawnlanan asker sayısını arttırıp karsıyı düsürdüm.

Aynı şekilde handaki kadın tokat atınca, köle tüccarları dayak atınca da herşeyimizi kaybediyoruz, en azından geri almak için bir şans verilmeli.

-Diğer kültürler için de "Taç" eklenmeli, gördüğüm kadarıyla sadece sarık ve sade taç var, Moğollar Harzemşahlar vs. için kullanılabilecek görkemli birer başlık gerekiyor.
-Yüzler düzeltilmeli, yüzlerin kalitesi çok kötü.
-Bazı miğferleri giydiğimizde saç sakal gizleniyor.
-Kafası kendiliğinden eklenmiş miğferler düzeltilmeli, biz o miğferi taktığımızda görüntü bozuluyor.

Kaybedilen eşyaları geri alabilme durumunu ekledim. Örneğin köle tüccarlarıyla tekrar karşılaşıp onları yenersen eski eşyalarını geri alabiliyorsun.
Saç sakal gizliyon miğferleri toplu bir görüntüü olarak buraya atarsan ayar çekerim.
Yüzler gayet iyi duruyor :grin: sana kötü gelenler hangileri, görüntü olarak atarmısın.

Tamamdır yarın görüntüleri atayım, yüzlerin cidden iyi durduğunu mu düşünüyosun  :lol: gerçekten kaliteli yüzler eklenmeli, son olarak her krallığın bölgesine talim alanı eklenmeli diye düşünüyorum.

logann said:
ŞU OYUNDAKİ KÖYLERDEN VE HİSARLARDAN BIKMIŞ DURUMDAYIM Bİ OYUN OYNAYALIM DEDİK OYNATMIYOR , KALDIRIN İPTAL EDİN ŞUNU ARKADAŞ , 1000000 TANE KÖY VAR ONU HALLETSEN ÖTEKİNE ÖTEKİNE FULL ZAMAN KAYBI , HİSARLARDA ŞİMDİ BAŞLADI EN İYİ ASKERLERİMİN HEPSİNİ ALIYOR PARA SIKINTISI BİR YANDAN OYUN ZEVKİM GİTTİ BUNE ARKADAŞ HADİ KÖY HALLOLURDA ŞU HİSARLARI KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE KALDIRMALISINIZ . SAYGILAR .

hisarlara okcular ile saldır adamlarını dısarda konumlandır az kayıpla halledersin kolay hisar :smile:

Back
Top Bottom