[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

ben bu modunda uzun sürmesini ama hundan daha iyi bir iş çıkarmasını bekliyorum çünkü modül sistemle yapılan mod candır :smile: kusursuz bir mod olacak gibi ve hun ne kadar model olacak oyunda

Geri döndüğüne sevindim Hun, hoşgeldin. Moda gelince, ilkinin üstüne Bayağı koymuşsun gibi gözüküyor. Yeni animasyonlar var Anladığım kadarıyla. Çok güzel olur umarım, yalnız bir sorum olacak. O dönemde Moğollar ne kadar etkili bir etkendi ve bağımsız bir hakimiyetleri var mıydı? Moddb sayfasında Moğollar ayrı Krallık olarak yazıyor da.

Merhaba hoşbulduk, hayır o dönem Moğollar güçlü bir etken değildi Cengiz'den önce Moğollar kabilelere bölünmüş şekilde kendi hallerinde yaşıyorlardı. Muhtemelen kurgu bir senaryo olacak yani Moğol istilasını 1072 yılında başlatacağız.

kabileye diycez birliğimiz için bize katılın gerekli şeyler ve görevlerle beraber bize katılcaklar moğollar ayrı ayrıymışya onları birleştirerek tek krallık olabilcezmi

arkadaşlar anneciğim türkler v1 de şehirlerde gizli kutular var demişti hun kutulardanda zırh vs çıkıyodu hangi şehirlerde bu kutular ve oyunda hiç türk altın zırhı göremedim nerede bu zırhlar kamp kuruyom pazardaki itemler değiştimmi bütün şehirleri geziyom ama pazarda hiç altın türk zırhı yok

selahaddin eyyubinin üstündekimi yoksa bi zırh var bizanslılırda omu yoksa ikisidemi değil allah rızası için şu v2 de itemleri cheatmenuya koy hun

battalgaziii said:
selahaddin eyyubinin üstündekimi yoksa bi zırh var bizanslılırda omu yoksa ikisidemi değil allah rızası için şu v2 de itemleri cheatmenuya koy hun
İlk sürümdeki modeller txt ile eklendiği için CheatMenu'de yok, Hun'un elinde olan bir şey değil.

Hun kardeşim papadan haçlı savaşı çıkarma ve halifeden cihad çağrısı yapma eklenebilirmi ? Mesela Mekke'yi alırsak da istersek halifeliği üstümüze alalım cihad ilan edebilelim aynısı hristiyanlar içinde geçerli olacak şekilde olabilir mi ? Başarılar..

The Fire Of Europe mod çalışmasında eklenicekmiş mod yapımcısıyla bi konuş istersen.Bide  savaşlarda kafa kesme eklenebilirmi? Başarılar tekrar kolay gelsin.

cruquel said:
The Fire Of Europe mod çalışmasında eklenicekmiş mod yapımcısıyla bi konuş istersen.Bide  savaşlarda kafa kesme eklenebilirmi? Başarılar tekrar kolay gelsin.
Kafa kesme eklenebilir Hun da isterse, cihad ve haçlı seferi üzerinde çalışırız. O da zor bir şey değil, olabilir.

Bilgisayardayken de aynı Hun, imgur'a yüklediysen ondan kaynaklıdır belki 1-2 gündür sorun var galiba.

Back
Top Bottom