[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

arkadaşlar bende neden moddb açılmıyor gizli sekmeden denedim opera ve yandexten de denedim vpn ile de denedim cihat ve haçlılar v5.2 i oynamak çok istiyorum çözümü nedir? ve interneti iyi olan bir arkadaşım varsa google driveye yükleyip atabilir mi v5 ve v5.2yi.
telefonuna indir ve usb kabloyla aktarma yap olur heralde
 
Arkadaşlar oyunda dövüşürken 100 fps sabit ama mouse kasıyomuş gibi oluyo çok takılarak ve smoot yapıyo nasıl halletcem bi el atın
 

MutantSami

Recruit
Aga kıbrısı fethediyim dedim exp ve para yağmuruna tutuldu karakter. Ortalama 1 veya 1 buçuk saattir exp ve para yağıyo durduramıyorum. Bu nasıl bugtur acaba?
 

kalkol16

Recruit
agalar bu mod için kale fethi hangi devletle olur.kalelerde o kadar kayıp verdimki elde eli silah tutan asker kalmadı
 

yeşilzeytin

Recruit
Merhabalar, öncelikle bu harikulade mod için verilen emeklere minnettarım. Sormak istediğim bir soru var, krallıklar yok olduktan sonra o krallığın askerlerine nasıl ulaşabiliriz? Örnek vermek gerekirse Selçuklunun hiç toprağı kalmadığı zaman Selçuklu askerlerini nereden alabilirim?
 

miracyaprak

Recruit
Ellerinize saglik dostlar. Mod muthiş fakat bir sikıntım var bu v6da yeni eklenen ateşli silahları oyundan nasıl kaldırabilirim oynanışı bence bozuyo. Eski hali çok daha iyiydi ??
 
Öncelikle sevgili mod yapımcısına teşekkür ediyorum, bir sürü mod kullanan birisiyim ve güncel ekonomi modelimizden dolayı daha Warband'ın ekmeğini çok yeriz, sevgili yapımcı modun bazı hatalarını size bildirmek istiyorum.
1.İlk olarak kıpçaklarda bazı lordların kızları, başka bir kralın sarayında ne arıyor? Kızın karakter sekmesine tıkladığımız zaman babası kıpçak lordu ama kıbrıs krallığına bağlı diyor ve kızı kıbrıs krallığının bir şehrinde buluyoruz. Örnek verecek olursam. (
Lady Menania
Lady Cedany)
2. Krallık asker oluşturmak için saatlerimizi harcamak yerine, mesela şöyle bir durum söz konusu olabilir. Ben atıyorum Kıpçak askerlerini krallık askerim olarak istiyorum bununla ilgili bir seçenek yok, bunun gelmesi güzel olabilir, ben saatlerimi bir asker yapmak için ayırmak istemiyorum.
3.Diplomasi modunda gördüğüm bazı güzel bulgular var, örnek verecek olursam Komiser, Bakan, Muhasebeci bu üç npc gelirse hem krallık kuran birisinin işleri kolaylaşır, hemde bir tık RP'ye öncelik verir ve kişileri moda daha fazla adapte eder.
Sevgilerle...
@frozenpainter
 
Last edited:

Alphoss

Recruit
v6 sürümü moddbden indirilebilir, steame yüklenemiyor şu anda
Modu v2den beri severek oynuyorum fakat son 2 sürümdür krallık askerleri oluşturmak biraz zahmetli v6 biraz düzelmiş gibi dursada çok para harcıyor ve krallık askerlerine isim veremiyorum yardımcı olursan sevinirim (soyadlarımız aynıymış bu arada ) :grin:Not:sorunu modu silip tekrar yükleyince çözdüm ama v3 deki sistem gelse daha hoş olur ha bide hikayenin devamı bir sonraki sezonlarda gelcek demişsin devamı gelirse çok iyi olur
 
Last edited:

JeRiGaR61

Recruit
Hocam bu kadar çok sevilen ve sevilerek bir çok kişi tarafından oynanan bu Mod için lütfen bizler için bu modun devamlılığını getirin. Aylardır yeni sürümlerini bekliyoruz.
Kolay gelsin iyi günler dinlerim. :smile:)
 
Top Bottom