[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Currently viewing this thread:

gamerxx

Recruit
Modda bazı sıkıntılar var.
-Raporlar diyince ana menüye atıyor.
-Krallık asker ağacımı oluşturamıyorum,kaydedip ana menüye girdiğim zaman moddaki haline dönüyor.Eşyaları donattığım zamanda bazen çıplak görünüyor.Eskisi biraz daha uğraştırıyordu ama böyle bir hata almadım resmen 30-40 dk lık emeğim ve aldığım bütün eşyalar boşa gitti.
-Leydi diye erkek yüzü görülüyor.
LÜTFEN HATALARI DÜZELTİN.

Blocker

Recruit
v5.0 indir sonra v5.2 yi indirip içindeki dosyaları v 5.0 ın içine at, raporlar kısmı ve asker oluşturma sorunu düzelecektir.
reis yeni sürümü ne zaman çıkarcan
Yeni sürümde beklediğim yenilikler;
1.Başka krallıkların askerlerini kullanma (krallık kurduğumuzda mesela kendimiz asker oluşturmak yerine başka krallıkların askerlerini kullanalım
2.Senaryo uzatılmalı

Cumas

Knight
Dostum eski versiyonlar sorunsuz çalısıyordu 5 açılmıyor bug fix'nide kurdum problem ne olabılır
Pc mı kaldırmıyor acaba ?

2 Ram 1gb ekran kartı var cunku

Selamun aleyküm mod çok güzel elinize sağlık yanlız bir soru sormak istiyorum kendi krallığını kurduğunda bir başka krallık savaşıp barış yaptıktan sonra 40 günlük bir ateşkes imzalıyorsun o 40 günlük ateşkes hiç bitmiyor 40 da takılı kalıyor ve barış yaptığın krallık ile yaptığın barış bitmiyor hep 40 gün olarak kalıyor bi çözümü var mıdır?

abi mod ve map yapmanın linki varsa atarmısın
Öyle mod yapmanın linki diye birşey yok. Öğrenip yapacaksın kodlama yi bileceksin, model sahne vs.. yapmayı öğrenip öyle mod yapacaksin ve yahut kendine bir mod ekibi kuracaksın bu dediklerimi bilen birilerinden

ser_hat

Recruit
Kardeşim eline emeğine sağlık öncelikle.Biz buradan fark ettiğimiz hataları ve ekstra özellikleri sana belirtirken sadece yazıyoruz.Sen arka planda bunlarla epey uğraşıp vakit harcıyorsun ve eminim istenilen şeyleri yapmaya kalktığında farklı yerlerde de hata çıkabilir.Bu oldukça karmaşık ve zor bir durum.Gerçekten kolay gelsin.Şimdi nacizane ben de tespitlerimi ve isteklerimi yazmak istiyorum.Yapılabilir mi kısmını sana bırakıyorum.Yaparsan güzel olur sadece.

• Bazı kale ve şehirlerde hatalar var bilgin olsun.(görünmez yer ve duvarlar,karanlık yapılar)
  • Asker ağacımızdaki askerler verdiğimiz silahları ve kıyafetleri eksik kullanıyor.(kimisi sorunsuzken kimisi eksik mesela çizmesiz yada mızraksız)
  • Diğer krallıklarla ateşkes imzalamak olanaksız.( her defasında onur için devam etmek istiyorlar.İkna kabiliyeti yüksek dostu yollamama rağmen)
  • Devriye ekibi oluşturabilsek güzel olur.(20'li 50'li 100'lü gibi)
  • Tutsak lordumuzu para karşılığı kurtaramıyoruz kendimiz kurtarmaya çalışıncada çok zor şehir bize saldırıyor ve itemimiz yok.
  • Kervansaraylardaki işletmeler çok sık istekte bulunuyorlar.
  • Kendi dost ve lordlarımızın ismini değiştirebilmemiz mümkün olursa güzel olur.

Arkadaşlar ben Moddb adlı siteye giremiyorum çözmeye çalıştım olmuyor internet üzerinden denedim olmuyor ulaşılmıyor hatası veriyor internet üzerindeki tüm çözümleri denedim olmuyor benim için mediafire link oluşturup atabilecek var mı?

Arkadaşlar ben Moddb adlı siteye giremiyorum çözmeye çalıştım olmuyor internet üzerinden denedim olmuyor ulaşılmıyor hatası veriyor internet üzerindeki tüm çözümleri denedim olmuyor benim için mediafire link oluşturup atabilecek var mı?
Oyunun steamden ise atölyeden modu indirebilirsin
Edit;
1. Olarak bu forumda crack yasak ve cezası büyük
2. Olarak crackli oyuna steamden mod yükleyemezsin
3. Olarak art arda mesaj atmak yerine tek bir mesajda atman gerekir
@HyperCharge

Last edited:
[QUOTE = "BladeofWar, gönderi: 9612454, üye: 555917"]
Düzenle;
[USER = 232493] [USER = 232493] @HyperCharge [/ USER] [/ USER]
[/ ALINTI]
Dostum bilmiyorum ve bu siteye yeni kayıt oldum sadece yardım istiyorum sistemim yüzünden bannerlord oynayamıyorum ailem 1 kuruş para harcamama internet üzerinde izin vermiyor bende eğlenmek istediğim için crackli indirmek zorunda kalıyorum zaten Türkiye Cumhuriyetinde büyük adamlar önem vermemekte önem vermez ise büyük adamlar ne olur ebeveyinler onların doğru yaptı düşünür ve çocuklarının oyunları hem oynamasını istemez hemde para harcamasını istemez benimde para yatırmaya ve parayla oyun imkanım olsa bende parayla oyun alıcağım olamıyor böyle çoğu kişi crackli oyun indirme durumuna düşüyor.

[QUOTE = "BladeofWar, gönderi: 9612454, üye: 555917"]
Düzenle;
[USER = 232493] [USER = 232493] @HyperCharge [/ USER] [/ USER]
[/ ALINTI]
Dostum bilmiyorum ve bu siteye yeni kayıt oldum sadece yardım istiyorum sistemim yüzünden bannerlord oynayamıyorum ailem 1 kuruş para harcamama internet üzerinde izin vermiyor bende eğlenmek istediğim için crackli indirmek zorunda kalıyorum zaten Türkiye Cumhuriyetinde büyük adamlar önem vermemekte önem vermez ise büyük adamlar ne olur ebeveyinler onların doğru yaptı düşünür ve çocuklarının oyunları hem oynamasını istemez hemde para harcamasını istemez benimde para yatırmaya ve parayla oyun imkanım olsa bende parayla oyun alıcağım olamıyor böyle çoğu kişi crackli oyun indirme durumuna düşüyor.
Tamam sizde haklısınız ama burası bir forum ve belli kuralları var cracki mevzusuna gelince forum Veya oyunun kendisine ve topluluk sitelerinde bahsetmek doğru değil inşallah bir gün kendi ekonomik özgürlüğünü kazanırsın

Top Bottom