[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

Dr Strange said:
adamlarım zaten 1dk içinde pert oldu bende hepsini bayılttım :grin:
trabzon görevi için yeni kayıt açtım.

edit: kaç yazısını görmedim :sad:
Kampta savaşmaya başlıyorsun, 30 saniye sonra selçuklu sübaşı sen kaç, orduya haber ver diyor, kampın arkasında sarı oklar çıkıyor onları takip ediyorsun, ilk kısım bitiyor ondan sonra hikaye devam etmiyor.
Bu gemi savaşında ve diğer sıkıntılı yerlerde tam nerde sıkıntı oldu? İlk kaydında o yendin menüsü gelmemiş ama yeni kayıt açtığında normal şekilde ilerlemş.

frozenpainter said:
Dr Strange said:
adamlarım zaten 1dk içinde pert oldu bende hepsini bayılttım :grin:
trabzon görevi için yeni kayıt açtım.

edit: kaç yazısını görmedim :sad:
Kampta savaşmaya başlıyorsun, 30 saniye sonra selçuklu sübaşı sen kaç, orduya haber ver diyor, kampın arkasında sarı oklar çıkıyor onları takip ediyorsun, ilk kısım bitiyor ondan sonra hikaye devam etmiyor.
Bu gemi savaşında ve diğer sıkıntılı yerlerde tam nerde sıkıntı oldu? İlk kaydında o yendin menüsü gelmemiş ama yeni kayıt açtığında normal şekilde ilerlemş.
[/quote

Trabzondaki cephaneleği yak görevini tamamlayıp denize açıldım yolda peşimizden gelen devriyleri hallettim.kaffa da 30 gün kadar bekledim etrafında dolaştım falan ilkinde gelmedi haber ama 2. kayıtta sıkıntı olmadı o görevde.Ayrıca düşman devriyesinde 4-5 asker suyun üstünde duruyordu.

bizans kısmana gelince limana sızıp asilleri yakalamak için deniz savaşına girdiğimde gemi hızlıca benim ve adamların ayaklarının altından kaydı gitti bizde suyun üstünde öylece kalakaldık :grin:

HasanBerat said:
Bizans kısmında gemi altımızdan kayıp gidiyor trabzon devriyesinde bazı askerler havada bir patch getirirseniz iyi olur
Geminin yavaş bir şekilde hareket etmesi lazım, ilk savaşa girdiğinde mi oluyor yoksa yenildikten sonra tekrar denemende mi oluyor?Warband sürümün güncel mi? 1.174

frozenpainter said:
HasanBerat said:
Bizans kısmında gemi altımızdan kayıp gidiyor trabzon devriyesinde bazı askerler havada bir patch getirirseniz iyi olur
Geminin yavaş bir şekilde hareket etmesi lazım, ilk savaşa girdiğinde mi oluyor yoksa yenildikten sonra tekrar denemende mi oluyor?Warband sürümün güncel mi? 1.174
Tebrizi şehir olarak ekleyin lütfen uzun zamandır istiyorum azerbaycanda devlet kuramıyoruz tebriz şehir olarak eklensin lütfennnnn

Frozen ve konu hakkında bilgi sahibi olanlar bi bakarmısınız? Ben oyuna ek bi mod olarak idam özelliği eklemek istiyorum da bi yolu varmı ya yardımcı olursanız çok mutlu olucam bi tane lord var deli ediyo benı idam ettircem .d

v4.0 test muhteşem olmuş :shock: senaryo çok sürükleyiciydi, devamı ya da başka bir krallığa senaryo yapılsa (Kıpçaklar) daha da güzel olur :smile: saldırı animasyonları ve kan efekti hoş duruyor. Yeni müzikler de güzel olmuş.
Ama bu da https://www.youtube.com/watch?v=lwPSoOnWbD8 savaştayken çalabilir :smile:
-Falanca lordun asker sayısı azaltıp ekstra seçenek eklendi- bu kısmı anlamadım tam (kaffa'ya giderken saldırı oldunca askerler gemide tam duramıyor beni takip edin demek lazım)
Umarım devamı gelir eline sağlık frozen

@anonim
taraf değiştiren lordlar oyuncunun kendi oluşturduğu krallık askerlerini topluyor, kral olduğunda senin tarafına geçen lordlar senin askerlerini toplasınlar diye.Ek bir seçenek eklerim, kamp menüsünden o isimsiz askerlere ekipman verirsin.

frozenpainter said:
@anonim
taraf değiştiren lordlar oyuncunun kendi oluşturduğu krallık askerlerini topluyor, kral olduğunda senin tarafına geçen lordlar senin askerlerini toplasınlar diye.Ek bir seçenek eklerim, kamp menüsünden o isimsiz askerlere ekipman verirsin.
Tebrizi şehir olarak ekleyecek misin lütfennn :smile: tebriz dönemin büyük şehirlerinden biridir kale olarak kalmak yakışmıyor

Hocam mod süperde şu başlangıç görevini biraz daha kolay yapabilir misin acaba ctrl+alt+f4 olmadan geçemiyorum bir türlü  :grin: birde başlangıç görevi zorunlu olmasa onun yerine millet seçip ondan sonra görevi seçsek daha gerçekçi olmaz mı?

Başlangıç görevindeki kaleden çıktıktan sonraki adamlar çok fazla ve çok güçlü çok zorlaşıyor, bazende kaçtıktan sonra denizde değilde göl benzeri bir yere atabiliyor, yeni eklenen kılıç savurma animasyonunda kılıç çok yavaş savruluyor ve son olarak da yeni eklenen kan efektinde eğer zemin düz değilse havada kalıyor şu anlık bunları farkettim.

Frozen bişey soracam evlendikten sonra hanımdan olan çocuga isim koymak istiyorum örn(II.Jack Asenus) gibi fakat değiştirilmiyo bunun bi yolu varmı yoksada eklermisin nolur bide savaşta ölünce askerimizin yerine geçebilsek çok süper olur bi bak derim mod daha güzel olur ama bu tabiki benım fikrim zorsa yapma eline sağlık çok güzel olmuş başarılarının devamını dilerim.

Back
Top Bottom