[WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Users who are viewing this thread

ELLERİNİZE SAGLIK OYUNUM ORJINAL BU MODU NOMAL LINKDEN INDIRIRSEKDE OYNARIZ DEMI SORUNSUZ STEAM DEN INDIRMIYOR OABONE OLMAMA RAGMEN ANLAM VEREMEDIM ?

alaaddin keykubatın derebeyiyim ama yeminimden azat edilemiyorum sözleşmeli derebeyim bu derebeyliği nasıl sona erdirebilirim

murbo61 said:
alaaddin keykubatın derebeyiyim ama yeminimden azat edilemiyorum sözleşmeli derebeyim bu derebeyliği nasıl sona erdirebilirim

Sözleşmeli derebeylik yok. Sen paralı asker olmuşsun süresi bitince yenileme sayfası çıkar yenilemezsin olur biter.

Arkadaşlar kafayı yicem bir çok kez sildim tekrar kurdum düzelmedi acok moduna dair hiç birşey bırakmadım halen hata var Balkanlar da Volantis, Bağdat yakınlarında Pentos, Roma da Qohor ve bazı kale isimleri Game of Thrones den kaldı ne yapmam lazım. :neutral:

valar_morghulis7 said:
Arkadaşlar kafayı yicem bir çok kez sildim tekrar kurdum düzelmedi acok moduna dair hiç birşey bırakmadım halen hata var Balkanlar da Volantis, Bağdat yakınlarında Pentos, Roma da Qohor ve bazı kale isimleri Game of Thrones den kaldı ne yapmam lazım. :neutral:
Warbandı başka bir sürücüye kur, örneğin C diskine kurduysan D diskine kur, sonrada warbandı yeni kurduğun diske at.

Modun tarih konusunda büyük sıkıntıları var. Başbuğ Baybars 1223 yılında doğuyor, Başbuğ Kutuz ise 1230'da doğuyor. Ama modun geçtiği yıl 1226..

İnternetim gitti geldi falan filan uzun zaman oldu tekrar güncellemeyi yaptım ve oynadım v3.x izlenimlerim
Öncelikle moğol başladım ve hile yaptım (özellikle bir süreliğine para),
-Native oynarken bile zorlanırken baya baya zorlaştırmışsınız oyunu genel anlamda biraz hile yaptım
-Moğol oynamak aşırı zevkli ve her savaş özel bir tad veriyor
-Müzikler E F S A N E herhangi bir ismi var mıdır bu müziklerin, kendimi god of warda zannetim bi ara
-Herkes hisardan bahsetmiş ne olduğunu anlamadım biri acıklayabilir mi?
-Herkesin canı fazlalaşmış galiba adam gibi damage vuramıyorum  :grin: :grin:
-Kadın karakterlerede bi ara incelik yapılması gerekiyor bence, leydi olmak daha kolay olabilir tahminimce. İllaki kale almak yerine büyük zaferler kazanmak falan. (Cağataya gidiyorum ilk başta diyor bleki bir efendi bulma zamanı gelmiştir istiyorum hayatta olmaz diyor)
-Su olayı baya hoş olmuş,
-Arkadaki müzikten midir bilmiyorum savaşlar aşırı iyi bir zevk veriyor

Frozenla büyüdük hala büyüyoruz vallaha :grin: :grin:

-Moğol oynamak aşırı zevkli ve her savaş özel bir tad veriyor
-Müzikler E F S A N E herhangi bir ismi var mıdır bu müziklerin, kendimi god of warda zannetim bi ara
Throat singing
Sedaa-Duulal da oyundaki müziğin adı

Back
Top Bottom