[WB][SP]BannerWar V2

Users who are viewing this thread

Art arda ileti
Eğer bu ekipte sağlam aşırı iyi bir senaryo yazabilirse evlat Moduna senaryo konusunda rakip olabilir
Anladım demek istediğini,bence Evlata rakip olacak Türk modu sayılı,bir tanesi sadece senaryo üzerine kurulu bir mod asla birbirlerine rakip olamazlar.Tabi bu Banner War modunu kötü yapmaz,moda kötüde demiyorum.

Arkadaşar 1.1.0 Güncellemesi çıkmıştır indirmeniz önemle rica olunur mod 70/100 oranında bannerlorda benzemiş durumda.

Her sürümde ne getirdiğini yazarsan daha iyi olabilir. Örnek olarak şöyle;

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey
Yazıyor bak sayfa 1 de en başa

Birader size özel module sistemimi paylaşıyorum gerekli tüm yazı ve bilgiler içinde size yardım etmekten mutluluk duyarım şu linken indirebilirsiniz
Reis bu farklı ordu dizilisleri kodu varya onun için bana instagram dan ulaşsana bir @banner_war
Ordaki formations formAI ve modmerger dosyalarını alıp benim moda atsam dırek olurmu

Last edited:
Şimdi fark ettim eklediğini. Ama yine de spoiler içinde daha düzenli olur. Veya spoiler istemiyorsan başlıkları biraz daha büyütebilirsin daha belli olması için. Fakat dediğim gibi spoiler içine almak çok daha düzenli olacaktır.

Bu arada bir özelliği cheatmenuye eklediğini söylemişsin. Pazarlara neden eklemedin ki?
-18: Ateşli Ok ve Ateşli Yay eklendi (CheatMenu içinde)

Son olarakta 8, 18 ve 28. maddelerde emoji çıkmış çünkü iki nokta üst üste ve 8 gözlük emojisine denk geliyor.
Pazarlara da eklendi o emoji sorununu çözemedim

Back
Top Bottom