• Please note that the developer team will be on leave until 26th of July. All technical support tickets will be handled when we're back in action. Thank you for understanding.

[WB][SP]BannerWar V2

Currently viewing this thread:

Arkadaşar 1.1.0 Güncellemesi çıkmıştır indirmeniz önemle rica olunur mod 70/100 oranında bannerlorda benzemiş durumda.

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Arkadaşar 1.1.0 Güncellemesi çıkmıştır indirmeniz önemle rica olunur mod 70/100 oranında bannerlorda benzemiş durumda.
Her sürümde ne getirdiğini yazarsan daha iyi olabilir. Örnek olarak şöyle;

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey

Her sürümde ne getirdiğini yazarsan daha iyi olabilir. Örnek olarak şöyle;

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey

-Yeni Eklenen birşey
-Yeni Eklenen birşey
Yazıyor bak sayfa 1 de en başa

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Yazıyor bak sayfa 1 de en başa
Şimdi fark ettim eklediğini. Ama yine de spoiler içinde daha düzenli olur. Veya spoiler istemiyorsan başlıkları biraz daha büyütebilirsin daha belli olması için. Fakat dediğim gibi spoiler içine almak çok daha düzenli olacaktır.

Bu arada bir özelliği cheatmenuye eklediğini söylemişsin. Pazarlara neden eklemedin ki?
-18: Ateşli Ok ve Ateşli Yay eklendi (CheatMenu içinde)

Son olarakta 8, 18 ve 28. maddelerde emoji çıkmış çünkü iki nokta üst üste ve 8 gözlük emojisine denk geliyor.

Last edited:
Birader size özel module sistemimi paylaşıyorum gerekli tüm yazı ve bilgiler içinde size yardım etmekten mutluluk duyarım şu linken indirebilirsiniz
Reis bu farklı ordu dizilisleri kodu varya onun için bana instagram dan ulaşsana bir @banner_war
Ordaki formations formAI ve modmerger dosyalarını alıp benim moda atsam dırek olurmu

Last edited:
Şimdi fark ettim eklediğini. Ama yine de spoiler içinde daha düzenli olur. Veya spoiler istemiyorsan başlıkları biraz daha büyütebilirsin daha belli olması için. Fakat dediğim gibi spoiler içine almak çok daha düzenli olacaktır.

Bu arada bir özelliği cheatmenuye eklediğini söylemişsin. Pazarlara neden eklemedin ki?
-18: Ateşli Ok ve Ateşli Yay eklendi (CheatMenu içinde)

Son olarakta 8, 18 ve 28. maddelerde emoji çıkmış çünkü iki nokta üst üste ve 8 gözlük emojisine denk geliyor.
Pazarlara da eklendi o emoji sorununu çözemedim

Evet bugün güncelleme gelecek lord çekme ve şehir mimarisi değişti tamamen resimleri yükleyeceğim buraya buna yanıtına hemen cevap vermiyorum yoksa ceza puani alıyoruz
:grin:Dün vermiş olduğun yanıtı düzenleyerek cevabını oraya yazabilirsin

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Hocam biraz uzun bir değerlendirme yazacağım. Değerlendirmenin tamamını okursanız mutlu olurum;

1) Leydiyle evlenemiyorum. İlişkim baya yükseldi ama yine de evlenemiyorum, birbirimizi daha iyi tanımalıyız gibi bir şey söylüyordu.

2) Kervanlarla ticaret yaparken şöyle bir şey oluyor. Diyelim ki ben Aseray kervanıyla ticaret yaptım, dolayısıyla kervanın envanterinde satın aldığım eşyalar kayboluyor buraya kadar tamam. Sonra ben Vlandiya kervanıyla ticaret yapınca kervandaki envanter Aseray kervanındakiyle aynı. Yani bulunan malzemeler, eksilen malzemeler falan, anlayacağın ikiside aynı envanteri kullanıyor. Bunun için bir şey yapılamaz mı? Yani her krallığın kervanı için ayrı bir envanter yapılamaz mı?

2.1) Bu arada kervanın envanteri tam olarak kaç günde yenileniyor?

3) Diplomasinin bir an önce eklenmesi gerekiyor bence. Çünkü bence diplomasi ekleyeceklerin arasındakilerden en önemlisi…

4) Bence 12 numaralı özellik kaldırılmalı. Alışveriş yapmak veya bir şey satmak zor oluyor. Biraz zamanımızı alıyor.
12)Şehir menülerindeki pazar sekmesi silindi şehir meydanında alışveriş yapacaksınız.

5) Öldüğümüzde askerlerimizi kontrol etme eklenebilir bence. Bannerlord da öyle bir şey yok ama Warband için güzel bir özellik.

6) Kendi asker ağacınızı yapmanız çok daha iyi olacaktır. Çünkü warband da ki asker ağacını Bannerlord’a uyarlayınca çok iyi olmuyor gibi. Yani Kuzait Hanlığının asker ağacının Kergit Hanlığının asker ağacı olduğu rahatça anlaşılıyor.

Last edited:
Hocam biraz uzun bir değerlendirme yazacağım. Değerlendirmenin tamamını okursanız mutlu olurum;

1) Leydiyle evlenemiyorum. İlişkim baya yükseldi ama yine de evlenemiyorum, birbirimizi daha iyi tanımalıyız gibi bir şey söylüyordu.

2) Kervanlarla ticaret yaparken şöyle bir şey oluyor. Diyelim ki ben Aseray kervanıyla ticaret yaptım, dolayısıyla kervanın envanterinde satın aldığım eşyalar kayboluyor buraya kadar tamam. Sonra ben Vlandiya kervanıyla ticaret yapınca kervandaki envanter Aseray kervanındakiyle aynı. Yani bulunan malzemeler, eksilen malzemeler falan, anlayacağın ikiside aynı envanteri kullanıyor. Bunun için bir şey yapılamaz mı? Yani her krallığın kervanı için ayrı bir envanter yapılamaz mı?

2.1) Bu arada kervanın envanteri tam olarak kaç günde yenileniyor?

3) Diplomasinin bir an önce eklenmesi gerekiyor bence. Çünkü bence diplomasi ekleyeceklerin arasındakilerden en önemlisi…

4) Bu arada bence 12 numaralı özellik kaldırılmalı. Alışveriş yapmak veya bir şey satmak zor oluyor. Biraz zamanımızı alıyor.
12)Şehir menülerindeki pazar sekmesi silindi şehir meydanında alışveriş yapacaksınız.

5) Öldüğümüzde askerlerimizi kontrol etme eklenebilir bence. Bannerlord da öyle bir şey yok ama Warband için güzel bir özellik.

6) Kendi asker ağacınızı yapmanız çok daha iyi olacaktır. Çünkü warband da ki asker ağacını Bannerlord’a uyarlayınca çok iyi olmuyor gibi. Yani Kuzait Hanlığının asker ağacının Kergit Hanlığının asker ağacı olduğu rahatça anlaşılıyor.
1) leydiyle evlenmek için babasının yanına gitmen gerek
2)O düzeltilecek merak etme
2.1)hafta da bir yenileniyor
3)Onun üzerinde çalışıyoruz önce freelancer ekleyeceğiz şuan tavern animasyonu vb.. eklendi
4)Bannerlord da böyle yapacak yok
5)Deathcam var savaşı izleyebiliyorsun
6)Onunla ilgileniyoruz merak etme mod geliştirme aşamasinda daha V2 çıkacak yakında her şey bitmiş olacak ama tabi önce bazı yenilikler için güncellemeler gelcek

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
1) leydiyle evlenmek için babasının yanına gitmen gerek
2)O düzeltilecek merak etme
2.1)hafta da bir yenileniyor
3)Onun üzerinde çalışıyoruz önce freelancer ekleyeceğiz şuan tavern animasyonu vb.. eklendi
4)Bannerlord da böyle yapacak yok
5)Deathcam var savaşı izleyebiliyorsun
6)Onunla ilgileniyoruz merak etme mod geliştirme aşamasinda daha V2 çıkacak yakında her şey bitmiş olacak ama tabi önce bazı yenilikler için güncellemeler gelcek
Cevaplarını için teşekkürler.

Fakat 1. Madde de dediğinize binaen; ben babasıyla konuştum, bunları zaten biliyorum.

Bir leydiyle konuştum ilişki yükselttim sonradan babasıyla konuştum, babası izin vermedi. Ama leydi hâlâ kendini kanıtlaman lazım diyordu.

Başka bir hesapta yine bir leydiyle konuşacaktım. Leydiyle konuşmadan önce babasıyla konuştum, olumlu cevap verdi. Yani leydiyi ziyaret ettiğimde falan izin veriyorlardı. Onda da aynı şeyler oluyordu. Yine aynı şekilde evlenemiyordum.

Cevaplarını için teşekkürler.

Fakat 1. Madde de dediğinize binaen; ben babasıyla konuştum, bunları zaten biliyorum.

Hatta bir leydiyle konuştum ilişki yükselttim sonradan babasıyla konuştum, babası izin vermedi. Ama leydi hâlâ kendini kanıtlaman lazım diyordu.

Başka bir hesapta yine bir leydiyle konuşacaktım. Leydiyle konuşmadan önce babasıyla konuştum, olumlu cevap verdi. Yani leydiyi ziyaret ettiğimde falan izin veriyorlardı. Onda da aynı şeyler oluyordu. Evlenemiyordum.
Onurunu namını yükselt

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Onurunu namını yükselt
Hocam zaten hırs yaptım sırf evlenmek için hile açtım, tüm aserayı aldım:smile: Namım baya arttı. Baya onurda kastım. Hatta krallıklarla barış ilanı falan yapıp idare hakkı bile kastım. Yine de olmuyor.

Last edited:
Top Bottom