[WB][SP]BannerWar V2

Users who are viewing this thread

[QUOTE = "ymkproymk, yayın: 9468734, üye: 538993"]
modu oynadım ama yeni itemler göremedim ve asker ağaçları değşmemiş
[/ ALINTI]
Yeni öğelerler bu versionda az eklendi Güncellemeler geldi moda ordan bi bakın

ymkproymk

Recruit
baktım zaten ama haritada bazı şehirlerin yerinde kaydırma yapılmış makebin biraz daha sağda olması gerek ve çhaikandın biraz daha yukarıda olması lazım.dediğim gibi asker ağaçlarının değiştirilmesi lazım bide oyundayken devriyeye saldırdığımda kendi karakterimin klonlarıyla beraber askerlerime karşı savaşıyorum.son olarak sancaklar değişmeli bannerlorddaki gibi olursa daha güzel olur

baktım zaten ama haritada bazı şehirlerin yerinde kaydırma yapılmış makebin biraz daha sağda olması gerek ve çhaikandın biraz daha yukarıda olması lazım.dediğim gibi asker ağaçlarının değiştirilmesi lazım bide oyundayken devriyeye saldırdığımda kendi karakterimin klonlarıyla beraber askerlerime karşı savaşıyorum.son olarak sancaklar değişmeli bannerlorddaki gibi olursa daha güzel olur
Mod daha geliştirme aşamasında geri dönüşünüz için teşekkür ederiz her hafta güncelleme gelecek daha iyi olacak mod

Art arda ileti
Eğer bu ekipte sağlam aşırı iyi bir senaryo yazabilirse evlat Moduna senaryo konusunda rakip olabilir
Anladım demek istediğini,bence Evlata rakip olacak Türk modu sayılı,bir tanesi sadece senaryo üzerine kurulu bir mod asla birbirlerine rakip olamazlar.Tabi bu Banner War modunu kötü yapmaz,moda kötüde demiyorum.

XKemankes

Sergeant Knight at Arms
Onlar gelecek basit biliyorum ama önce zorları yapıyorum yarın güzel bir güncelleme gelecek şehirler fln değişti bannerlord gibi oldu lord çekme fln
Oyunu tamamen Bannerlord'a benzetmeye çalışıyorsun değil mi?

Top Bottom