• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

[WB][SP] Büyük Güçlerin Doğuşu

Modu oyla! (Fikriniz yoksa oylamayın)

 • ★★★★★

  Votes: 7 30.4%
 • ★★★★

  Votes: 2 8.7%
 • ★★★

  Votes: 3 13.0%
 • ★★

  Votes: 3 13.0%
 • Votes: 8 34.8%

 • Total voters
  23

Users who are viewing this thread

Partizanes

Master Knight
WBNW
Erozbey said:
Neden OSP'ye bağımlı oluyorsunuz ki? Mod yapmak demek OSP'leri dayayıp alın oynayın demek değildir. Bir harita paketi de moddur. Ses paketi de moddur. Yapay zeka geliştirilecektir yazmışsın ama yapay zekayı geliştirecek kodlamayı yazacağından pek bir şüpheliyim. Adımı duyurmak istiyorum demişsin de duyulmayacak ki. Burada adın duyulmuş olsa ne fark edecek? Böyle yapacağına kendini bir konu üzerinde geliştirsen, yaptıklarını göstersen hem kendini göstermiş olursun hem de tanıyan tanır. Yapmak için yapılan modlardan bir farkı yok yaptığının.
+1

Konudaki eleştirilerin düzeyinden emin olmasamda gayet haklı eleştiriler. Sana mod yapımını bırakta diyemem ancak bu şekil bir ilerleyiş şekli doğru değil. OSP eklemek vesaire, bunlar normal zamanda da yapabileceğin şeyler. Bir mod yapımcısından beklenilenden bazıları özgün ve tutarlı içeriktir. Ancak böyle bir tutumu sende göremiyorum. Sana tavsiyem, şu tarz osp yapımından şuanlık uzak dur ve herhangi bir alanda ilerleme kaydet. Yaz, çiz güzel bir fikir oluştur. Yapacakların bilgin doğrultusunda olsun. Diğer şekilde olacağını düşündüğün şeyler hayalden öteye varmayacak. Türkçe Forumun mod anlayışı ortada olanı ısıtıp ısıtıp önümüze koymak oldu. Eğer birşeyler ortaya çıkarmak istiyorsan, çalışmalı ve irade ortaya koymalısın. Yoksa yaptığının 'mod yapmış olmak için mod yapılması' işlevinden öteye gidemeyecek.

Kolay gelsin, başarılar :smile:
 
Top Bottom