[WB][SP]Atilla The Hun

Gölge kıran

Veteran
Best answers
0
Bu ses efektlerini yapan arkadaştan izin aldıydım sonra verdi sesleri bana ama bir türlü sesleri açamadım ogg. formatına dönüştüremedim onu bir daha deneyim gaza geldim açıkçası :grin:

Bu arada anladığım kadarıyla moda devam ediyorsun reis bekliyoruz modu gördüğüm en iyi modlardan birisi özellikle siege sahneleri
Egemen bişey sorcam o emir seslerini nerden buldun sahibini söylesene bende izin alıyım bende varda emir sesleri onlar daha güzlemiş :grin:

egemenltnlmz

Veteran
WB
Best answers
0
Egemen bişey sorcam o emir seslerini nerden buldun sahibini söylesene bende izin alıyım bende varda emir sesleri onlar daha güzlemiş :grin:
Seslendirmeleri kendimiz hallettik fakat modu iptal ettim en azından şimdilik eğer tekrar başlarsam atarım sesleri.

1337Slayer

Recruit
WB
Best answers
0
Selamlar. Mod sahibi forumdan yasaklandığı için modu geliştirmeyi durdurduk. Destekleriniz ve takipiniz için çok teşekkürler.

Gölge kıran

Veteran
Best answers
0
Selamlar. Mod sahibi forumdan yasaklandığı için modu geliştirmeyi durdurduk. Destekleriniz ve takipiniz için çok teşekkürler.
Aaa niye banlandı birader

Ha bu arada isterseniz kaynak dosyalarını ve modu atın modcular için yararlı olabilir

Eren58

Regular
Best answers
0
Niye banlandı mod güzele benziyordu Tam özelliklerini bilmiyorum ama INJ ye rakip olabilirdi