[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
nlonX0.png

˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▼--------------------------------▼|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​

˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▲--------------------------------▲|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​

Dostum yüzlerle, sahnelerle mod olmuyor.Zaten modda sadece bunların olmadığını biliyorum.Hiç etkilemedi beni.Modunuzda bulunan farklı özellikleri ss'leri ile trailera ekleseymişsiniz keşke.Öyle daha çekici olabilirdi.

Tolkienist said:
Dostum yüzlerle, sahnelerle mod olmuyor.Zaten modda sadece bunların olmadığını biliyorum.Hiç etkilemedi beni.Modunuzda bulunan farklı özellikleri ss'leri ile trailera ekleseymişsiniz keşke.Öyle daha çekici olabilirdi.
Bu Trailer Yüzeysel bir trailer Yakın zamanda daha detaylı bir trailer gelecek. Aslında Videonun Kısa Olmasından Anlaman Gerekirdi Ama Önemli Değil Teşekkürler Yinede..

General Shepherd said:
Mod ne zaman çıkacak paşam?  :iamamoron:
Valla ekibi raya oturttuk çok şükür modellemecilerimiz çalışıyor, kodcumuz da baya şeyler ekledi ve hala ekliyor, textureler yenilendi (daha hd olarak) şimdi ise free model toplama çabasındayız sahneler için ve hellroad baya topladı sağolsun. şimdi onların kaplanması var, animasyonlar yapılıyor diye biliyorum, menüleri belki 3.kez yeniden tasarlarım(muhtemelen karakter menüsü özellikle)
,yakında bi video yayınlamayı düşünüyoruz ethered modelleri, sickstyle da kodları attığında muhtemelen moddan yeni görüntüler gelecek
Çıkış tarihini siz düşünün  :grin:

GDJRV2.png

Yeni​
˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▼--------------[2]---------------▼|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​

˙·٠٠•●|●||||●● ●● ●● -----------------------------------------|▲--------------[2]---------------▲|----------------------------------------- ●● ●● ●● |||||●|●•٠٠·˙​

Madrøx said:
Umarım kıyafetler ve zırhlar 19. yüzyıla göre yapılmıştır, resimler hiç iç açıcı değil çünkü. Yine de başarılar.
Facebook sayfamızda modun şuanki hali daha belli oluyor bu resimler bizim ekip arasında konuşurken çektiğimiz eski resimlerdi(ki o yüzden bi kaçı telefından çekildi) yeni resimlerle yer değiştirirdim ben konu bana ait olsaydı ama ethered de malesef konu ve oda yenilemiyor konuyu
O yüzden modun şuanki halini merak ediyorsanız tavsiyem facebook sayfamıza göz atmanızdır

Madrøx said:
Umarım kıyafetler ve zırhlar 19. yüzyıla göre yapılmıştır, resimler hiç iç açıcı değil çünkü. Yine de başarılar.
Resimler Güncel Değiller Önemli Olan Sadece Eklenen Özellikler Sanırım Çünkü Nasılsa Modu İndirdiğinizde Daha Detaylı Göreceksiniz..
Biz Sadece Size Ne Tür Özellikler Varsa Onların Bi Kısmını Trailerda Veriyoruz..

Mod yapımcılarına öneri olarak, Victorian Era 1860 ve L'Aigle modu yapımcılarından izin alarak o modlardaki zırhları, silahları ve map ikonlarını kullanmanız modunuzu bi 15 - 20 level atlatır.

Madrøx said:
Mod yapımcılarına öneri olarak, Victorian Era 1860 ve L'Aigle modu yapımcılarından izin alarak o modlardaki zırhları, silahları ve map ikonlarını kullanmanız modunuzu bi 15 - 20 level atlatır.
pek kullanmayı değil üretmeyi amaçlıyoruz yorumun için teşekkürler

samı_tr said:
Madrøx said:

İşte bu sizleri daha kaliteli yapar paşam helal olsun, hiç değilse özenin emitasyon üretim yapın. :smile: 82nci Alayı da oyuna ekleyin bir zahmet İngiliz birliğine artık, bir General Shepherd isminde Lord, ve yoldaşları olarak Lt.Col Hyperchamber isimlerinde yoldaşlar yaparsınız. O kadar değerimiz vardır.

General Shepherd said:
samı_tr said:
Madrøx said:

İşte bu sizleri daha kaliteli yapar paşam helal olsun, hiç değilse özenin emitasyon üretim yapın. :smile: 82nci Alayı da oyuna ekleyin bir zahmet İngiliz birliğine artık, bir General Shepherd isminde Lord, ve yoldaşları olarak Lt.Col Hyperchamber isimlerinde yoldaşlar yaparsınız. O kadar değerimiz vardır.
Değeriniz şüphesiz ama o ekleme kısmını yoldaşlarda yapabiliriz sadece muhtemelen. malum tarihi mod olduğu için ekleyebileceğimiz kurgusal şeyler kısıtlı. tarihe uygun paşa, generalleri eklemekte özen gösterdiğimiz için general olarak değilde bir yoldaş olarak ekleyebiliriz belki sizi isterseniz. Ama o tarihlerde shephered adında bi general varda general olarak ekleyeceğimize emin olabilirsiniz.  :smile:

Madrøx said:
Sami_tr nin de dediği gibi amacımız almaktan çok üretmek ama o modlardsn da izin alıp bi iki şey almayı düşünüyoruz misal laiglenin map iconslarından bi iki tanesi ve bi kaç sahne itemi, victorian eranın istanbul sahne tasarımı
çok işimizi görürdü ams önce kendimiz yapmayı deneyip sonra  gerekirse isteyeceğiz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom