[WB] [SP] 19.Yuzyıl:Dawn of Disaster(Felaketin Şafağı)Yeni Resimler eklendi!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Başarılar dilerim :smile: Modda loncalar, tarikatlar bulunacak mı? Mesela 14. yüzyılda yok olan tapınakçıların, nesilden nesile gizli bir şekilde varlığını sürdürdüğü iddia edilir, bu tarz tarikatlar eklenilip bir bakıma yan görev, yan senaryo görevi görseler hoş olurdu :smile:

Jansuizm said:
Başarılar dilerim :smile: Modda loncalar, tarikatlar bulunacak mı? Mesela 14. yüzyılda yok olan tapınakçıların, nesilden nesile gizli bir şekilde varlığını sürdürdüğü iddia edilir, bu tarz tarikatlar eklenilip bir bakıma yan görev, yan senaryo görevi görseler hoş olurdu :smile:
Modumuzda  7 ayrı senaryo bulunacaktır ve hepside tarihe uygun olacaktır sizin dediğinizde güzel bir fikir lakin tarihi bir mod yaptığımız için elimizden geldiğince söylenti olan şeyleri baz almamaya çalılıyoruz ama belli olmaz belki ekleyebiliriz öle bişeyler

Loncalar ve tarikatlara gelirsek daha önceden ittihat ve terakki yi yapmayı düşünmüştük lakin başımızdan geçen bolca şeyden sonra bunun sadece bize dert olacağını farkettik o yüzden loncaları bilemem ama teşkilatlatları desteklemiyorum şahsen

Abdullah Zubeyr Akyüz said:
Jansuizm said:
Loncalar ve tarikatlara gelirsek daha önceden ittihat ve terakki yi yapmayı düşünmüştük lakin başımızdan geçen bolca şeyden sonra bunun sadece bize dert olacağını farkettik o yüzden loncaları bilemem ama teşkilatlatları desteklemiyorum şahsen
Knk birleştir iletileri.Değiştire bas bunu yapıştır ban yersin art arda gönderi attın diye...

Arda Paşa said:
Güzel Görünüyor Başarılar Dilerim
Saol.

Yeni Resimler!

Değiştirdiğiniz texturenin height-map kısımlarını olduğu gibi bırakmışsınız bu yüzden değiştirdiğiniz texture ile orantısız bir doku oluşmuş. Düzenlemenizi öneririm. Pek sağlıklı görünmüyor.

Partizanes said:
Değiştirdiğiniz texturenin height-map kısımlarını olduğu gibi bırakmışsınız bu yüzden değiştirdiğiniz texture ile orantısız bir doku oluşmuş. Düzenlemenizi öneririm. Pek sağlıklı görünmüyor.
Mapları yapmadık daha.Onlarda olunca düzelmez ise değiştireceğiz.Teşekkürler...

RoadWarriror said:
adsız said:
Resimler güzel gözüküyor. Başarılar
I agree, the most appropriate structures for the period. :mrgreen:
Katılıyorum, dönem için en uygun yapılar
Bu sadece benim yaptığım texture packten resimlerdir binalara takılmayın sadece binalar daha modellenmediği için textureleri native evleri ve surları üzerinde denedik bazı texturelar açık kaynaklardan alıntıdır(yaklaşık 10 tane falan) onun dışında tüm texture pack benim tarafımdan hazırlanmıştır ve normalmapleri daha yapılmadı

5 Yıldır Mount Blade sektöründeyim,ilk defa benim aradığım tip bir mod yapılıyor,lakin dönem uygun halk mimari ve mekan,silahlar yapmalsınız eğer gidi 13.yy modellemlerinin üzerine bu modu yaparsanız başarı elde edemessiniz.Aynı şekilde Tüm ülkelerin kendine özel mekan giysi ordu kıyafetleri yapmalısınz,isimlerde gerçekçi olmamlı KOLAY GELSİN ÇIKIS TARIHI BEKLIYORUZ !!! EĞER SAĞLAM BIR MOD CIKARIRSANIZ REKOR KIRACAKSINIZ GİBİ

TurkishSultan said:
5 Yıldır Mount Blade sektöründeyim,ilk defa benim aradığım tip bir mod yapılıyor,lakin dönem uygun halk mimari ve mekan,silahlar yapmalsınız eğer gidi 13.yy modellemlerinin üzerine bu modu yaparsanız başarı elde edemessiniz.Aynı şekilde Tüm ülkelerin kendine özel mekan giysi ordu kıyafetleri yapmalısınz,isimlerde gerçekçi olmamlı KOLAY GELSİN ÇIKIS TARIHI BEKLIYORUZ !!! EĞER SAĞLAM BIR MOD CIKARIRSANIZ REKOR KIRACAKSINIZ GİBİ
Pek rekor olurmu bilmemde İnşallah olur ne diyeyim bizim baz aldığımız dönemde bir osmanlı modu olmadığı için tutabileceğini düşünüyorum lakin modellemeciler bakımından sıkıntı yaşıyoruz çoğu sınav vb sebeplerden çok çalışamıyor ve modellenmesi gereken tonlarca şey var ama inşallah eninde sonunda sona erecek mod

Kara Bey said:
Başarılar...
Teşekkürler

Bir kaç sorum olacak eğer yanıtlanacaksa... Bazıları soru değil. :iamamoron:

1) Tahminen çıkış tarihi?

2) Avusturya-Macaristan içinde senaryo yapabilirseniz çok güzel olur. Önemli bir devlettir.

3) Fazla Native itemi kullanırsan kötü olur.

4) Uçakların işleyişi Parabellum Mod gibi mi olacak?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom