t

Users who are viewing this thread

TTThor said:
Efe Karacar said:
TTThor said:
Ya sadece bende oluyor, ya da yeni bir sorun keşfettim. Deniz yağmacılarının sığınağına saldırıp herkesi öldürdüğümde bile oradan ayrılamıyorum. İkinci sorun ise; yapay zeka bir süre sonra tekrar vanilya oyundaki halini alıyor. Büyük ihtimalle 2. sorunda ben hatalı bir şey yaptım ama lordlarla duello yaparken de vanilya oyundaki yapay zeka oluyor.

Menüden yapay zekayı kapatmış olabilirsin ya da bazen yapay zeka saçmalayabiliyor. Deniz yağmacıları bugı diğer sığınaklarda da oluyor mu?
Diğer deniz yağmacı sığınaklarında oldu ama başka oluşumların sığınaklarına bakamadım. Bu arada sığınağa girdiğimiz zaman yoldaşlarımız silahlarını çekmiyor, dövüşmüyor. Hücum komutu veyahut başka bir komut versem dahi dövüşmüyorlar, sadece takip ediyorlar.

Tamamdır, bir sonraki patche kadar düzeltmiş olurum.

Black Dead said:
wse kurdun mu?
Evet, kurdum. Belki yanlış bir şey yapıyorumdur. Yıldırım'ın dediğini yaptım, WSELoader'e basıp girdim oyuna. WSE yokken script ile ilgili kırmızı yazılar yazıyordu ve yapay zeka normaldi. Öldürdüğüm troopların ismi yazmıyordu. Şuan WSE kurulu halde büyük ihtimal.

TTThor said:
Black Dead said:
wse kurdun mu?
Evet, kurdum. Belki yanlış bir şey yapıyorumdur. Yıldırım'ın dediğini yaptım, WSELoader'e basıp girdim oyuna. WSE yokken script ile ilgili kırmızı yazılar yazıyordu ve yapay zeka normaldi. Öldürdüğüm troopların ismi yazmıyordu. Şuan WSE kurulu halde büyük ihtimal.
WSE ile girmeyince hata veriyordu. WSE kurduktan sonra hata vermedi.

Kaleh The Leader said:
TTThor said:
Black Dead said:
wse kurdun mu?
WSE ile girmeyince hata veriyordu. WSE kurduktan sonra hata vermedi.
Oyuna WSELoader'e basıp mı girmem gerekiyor? Ben öyle yapıyorum.

Yoldaşlarım yaralıydı, sığınağa tek başıma saldırdım bu yüzden. Normal bir şekilde herkesi temizlediğim zaman sığınaktan çıkabildim. Sonra yoldaşlarımla saldırdım, yine silah çekmediler. Herkesi temizlememe rağmen çıkamadım bu sefer. Ayrıca sığınaktayken herhangi bir düşman, yoldaşıma vurduğu zaman aynı birliktelermiş gibi vuruşu geri sekiyor. CTRL f6 kendi birliğimizden birisini bayıltmaya yarayan bir hileydi. Onu yaptım, bayılmadılar. Herhalde sığınağa saldırdığımız zaman yoldaşlarımızı kendi birliğimizden saymıyor fakat düşman birliklerinden de değiller. Ne olduğunu pek anlamadım. Ama eminim ki orada yoldaşlarımız olmasaydı rahat bir şekilde sığınaktan çıkabilecektim, ki tek başıma saldırdığım zaman çıkabildim.

TTThor said:
Yoldaşlarım yaralıydı, sığınağa tek başıma saldırdım bu yüzden. Normal bir şekilde herkesi temizlediğim zaman sığınaktan çıkabildim. Sonra yoldaşlarımla saldırdım, yine silah çekmediler. Herkesi temizlememe rağmen çıkamadım bu sefer. Ayrıca sığınaktayken herhangi bir düşman, yoldaşıma vurduğu zaman aynı birliktelermiş gibi vuruşu geri sekiyor. CTRL f6 kendi birliğimizden birisini bayıltmaya yarayan bir hileydi. Onu yaptım, bayılmadılar. Herhalde sığınağa saldırdığımız zaman yoldaşlarımızı kendi birliğimizden saymıyor fakat düşman birliklerinden de değiller. Ne olduğunu pek anlamadım. Ama eminim ki orada yoldaşlarımız olmasaydı rahat bir şekilde sığınaktan çıkabilecektim, ki tek başıma saldırdığım zaman çıkabildim.

Bu kadar test etmiş olman çok güzel, gerekli bilgileri aldım. Bir sonraki yamada düzeltilmiş olacak. Eline sağlık.

Efe Karacar said:
TTThor said:

Bu kadar test etmiş olman çok güzel, gerekli bilgileri aldım. Bir sonraki yamada düzeltilmiş olacak. Eline sağlık.
Böyle modlar yaptığın için benim sana teşekkür etmem gerek.

Bu benle ilgili bir hatada olabilir bilmiyorum fakat mod sürekli çalışmayı durduruyor.

TTThor said:
Bu benle ilgili bir hatada olabilir bilmiyorum fakat mod sürekli çalışmayı durduruyor.

Evet - senle ilgili büyük ihtimal. rgl_log.txtini atabilirmisin? Savaşlarda mı durduruyor?

Sadece savaşlarda değil. Her zaman olmuyor yine de sık sık oluyor. Mapin üzerinde bir lordla konuşursam oluyor veya bir şehre girersem oluyor. Nerede olduğu farketmiyor açıkçası. Bilgisayar çok eski, belki onla alakası vardır. Bu arada yanlış bir şey yapıyor olabilirim ama rgl log.txt i atmaya çalıştığımda "En fazla 40.000 karakter" diye sığmıyor.

TTThor said:
Sadece savaşlarda değil. Her zaman olmuyor yine de sık sık oluyor. Mapin üzerinde bir lordla konuşursam oluyor veya bir şehre girersem oluyor. Nerede olduğu farketmiyor açıkçası. Bilgisayar çok eski, belki onla alakası vardır. Bu arada yanlış bir şey yapıyor olabilirim ama rgl log.txt i atmaya çalıştığımda "En fazla 40.000 karakter" diye sığmıyor.

Txt dosyasını upload edip atman lazım

Efe Karacar said:
TTThor said:

Txt dosyasını upload edip atman lazım
Sanırım böyle;

Efe Karacar said:
TTThor said:
Biri modun yabancı sayfasını atabilir mi?

Yabancı forumda duruyor. Bulabilirsin kendin
Bu arada ben rgl_log.txt'i doğru şekilde mi attım? Ve eğer "çalışmayı durdurdu" sorunu benden kaynaklanıyorsa düzeltmemin bir yolu var mı?

TTThor said:
Efe Karacar said:
TTThor said:

Bu arada ben rgl_log.txt'i doğru şekilde mi attım? Ve eğer "çalışmayı durdurdu" sorunu benden kaynaklanıyorsa düzeltmemin bir yolu var mı?

Evet - moddan kaynaklı bir sorun txte göre. 0.2 patchini kurup oynamayı denedin mi?

Efe Karacar said:
TTThor said:
Efe Karacar said:
TTThor said:

Evet - moddan kaynaklı bir sorun txte göre. 0.2 patchini kurup oynamayı denedin mi?
0.2 patchini henüz oynamadım. Onda aynıysa veya farklıysa bildireceğim.

Back
Top Bottom