t

Users who are viewing this thread

TurkishOttoman said:
İngilizce olması üzdü.. Yoksa hikaye modları hep hoşuma gitmiştir  :grin:

Eminim ki birileri çevirmek için gönüllü olacaktır. Çünkü - benim zaman ayıramayacağım birşey şuan. :smile:

Erozbey said:
Tebrikler beyefendim. Eve geçince bakarım.

Bak bak, yorumlarını bekliyorum. ^

Efe Karacar said:
TurkishOttoman said:

Eminim ki birileri çevirmek için gönüllü olacaktır. Çünkü - benim zaman ayıramayacağım birşey şuan. :smile:

Erozbey said:

Başarılar Yakışıklı... Liseyi yabancı ülkede okudum o yüzden İngilizce'm gayet iyi mod çıksın hayırlısı ile çeviriyi hallederiz sıkıntı yok  :cool:

Ethred said:
Efe Karacar said:
TurkishOttoman said:

Erozbey said:

Başarılar Yakışıklı... Liseyi yabancı ülkede okudum o yüzden İngilizce'm gayet iyi mod çıksın hayırlısı ile çeviriyi hallederiz sıkıntı yok  :cool:

:wink:

TTThor said:
Eğer WSE kurmazsak hangi özelliklerden faydalanamıyoruz?

Kesin olarak liste veremem, ama kısacası WSEsiz oynanmayacak durumda. WSE ile oynamanızı tavsiye ediyorum kesinlikle. ^^

Efe Karacar said:
TTThor said:
Eğer WSE kurmazsak hangi özelliklerden faydalanamıyoruz?

Kesin olarak liste veremem, ama kısacası WSEsiz oynanmayacak durumda. WSE ile oynamanızı tavsiye ediyorum kesinlikle. ^^
Kurulumu falan çok kolay zaten. Buyur buradan kurabilirsin;
https://forums.taleworlds.com/index.php?topic=187029.0

Dhirim'deki hana girdim sonra kapıdan çıkmayı denedim. Deneyince oyun buga girdi. Kont Plais ile konuşma vardı taba basarak oyundan çıkamadım.

Onun dışında oyunun hikayesini beğendim gayet iyi. Yapay zekada iyi. Başarılar dilerim. Kolay gelsin.

WSP kuruyorum fakat hata veriyor. 1.173 ile uyuşmuyor. Onun için ek bir şey yapmam mı gerekiyordu?

TTThor said:
WSP kuruyorum fakat hata veriyor. 1.173 ile uyuşmuyor. Onun için ek bir şey yapmam mı gerekiyordu?
Evet. Exe dosyalarını indirip Warband'ın içine atman gerek. 1.173'te WSE desteklenmiyor.

https://www.dropbox.com/s/3zbiqd2kugye4z9/mb_warband_1173.exe.rar?dl=0

Kaleh The Leader said:
TTThor said:
Evet. Exe dosyalarını indirip Warband'ın içine atman gerek. 1.173'te WSE desteklenmiyor.

Teşekkürler. Fakat dediğini yapmaya çalıştığımda fmodex.dll dosyası eksik diyor. Düzelteceğim diye yanlışlıkla Warband'ı bozdum, şimdi tekrardan indiriyorum. Bu modu oynamam lazım.  :grin: Ben o sorunu düzeltirim de sizde de mb_warband_exe dosyasına tıkladığınızda öyle bir hata veriyor muydu?

TTThor said:
Kaleh The Leader said:
TTThor said:

Teşekkürler. Fakat dediğini yapmaya çalıştığımda fmodex.dll dosyası eksik diyor. Düzelteceğim diye yanlışlıkla Warband'ı bozdum, şimdi tekrardan indiriyorum. Bu modu oynamam lazım.  :grin: Ben o sorunu düzeltirim de sizde de mb_warband_exe dosyasına tıkladığınızda öyle bir hata veriyor muydu?

Bana öyle hata vermedi.

Kaleh The Leader said:
TTThor said:
Kaleh The Leader said:
TTThor said:

Bana öyle hata vermedi.

Rahatsız ettim ama bir sorum daha olacak. Yeni oyuna başla derken sende de kırmızı yazılar çıkıyor mu? Ve yapay zeka paylaşılan videodaki gibi mi?

Yama 0.2 yayınlandı!

http://www.moddb.com/mods/sevenheart/downloads/sevenheart-beta-patch-02

Ya sadece bende oluyor, ya da yeni bir sorun keşfettim. Deniz yağmacılarının sığınağına saldırıp herkesi öldürdüğümde bile oradan ayrılamıyorum. İkinci sorun ise; yapay zeka bir süre sonra tekrar vanilya oyundaki halini alıyor. Büyük ihtimalle 2. sorunda ben hatalı bir şey yaptım ama lordlarla duello yaparken de vanilya oyundaki yapay zeka oluyor.

TTThor said:
Ya sadece bende oluyor, ya da yeni bir sorun keşfettim. Deniz yağmacılarının sığınağına saldırıp herkesi öldürdüğümde bile oradan ayrılamıyorum. İkinci sorun ise; yapay zeka bir süre sonra tekrar vanilya oyundaki halini alıyor. Büyük ihtimalle 2. sorunda ben hatalı bir şey yaptım ama lordlarla duello yaparken de vanilya oyundaki yapay zeka oluyor.

Menüden yapay zekayı kapatmış olabilirsin ya da bazen yapay zeka saçmalayabiliyor. Deniz yağmacıları bugı diğer sığınaklarda da oluyor mu?

Efe Karacar said:
TTThor said:

Menüden yapay zekayı kapatmış olabilirsin ya da bazen yapay zeka saçmalayabiliyor. Deniz yağmacıları bugı diğer sığınaklarda da oluyor mu?
Diğer deniz yağmacı sığınaklarında oldu ama başka oluşumların sığınaklarına bakamadım. Bu arada sığınağa girdiğimiz zaman yoldaşlarımız silahlarını çekmiyor, dövüşmüyor. Hücum komutu veyahut başka bir komut versem dahi dövüşmüyorlar, sadece takip ediyorlar.

Back
Top Bottom