t

Users who are viewing this thread

Yeni yama yayınladım. Oyunda en çok rapor edilen bugı düzeltiyor, kesinlikle kurun oynamadan. Dünya haritasına geçiş yaparken 15 ile 45 saniye arası lag yaratıyordu oyun, şu an 0.5'e indi optimize edildikten sonra.

http://www.moddb.com/mods/sevenheart/downloads/quick-patch-2-29418

0.2 Patch'i kurup oynadım, "çalışmayı durdurdu" hatasıyla karşılaşmadım son yarım saattir. Ben hatayı rapor ettiğimde en az 5 dakikada bir oluyordu. Düzelmiş büyük ihtimalle. Bu arada savaş meydanındayken yapay zeka çok iyi, fakat gidip bir lordla duello attığım zaman mod kendi yapay zekasını kullanmıyor. Henüz Quick Patch 2'yi kurmadım.

Edit: Her şey normaldi. Oyunu alta aldım, oyuna tekrar girdim. Taht odasına giderken tekrar çalışmayı durdurdu.

TTThor said:
0.2 Patch'i kurup oynadım, "çalışmayı durdurdu" hatasıyla karşılaşmadım son yarım saattir. Ben hatayı rapor ettiğimde en az 5 dakikada bir oluyordu. Düzelmiş büyük ihtimalle. Bu arada savaş meydanındayken yapay zeka çok iyi, fakat gidip bir lordla duello attığım zaman mod kendi yapay zekasını kullanmıyor. Henüz Quick Patch 2'yi kurmadım.

Edit: Her şey normaldi. Oyunu alta aldım, oyuna tekrar girdim. Taht odasına giderken tekrar çalışmayı durdurdu.

rgl_logu atarmısın?

Efe Karacar said:
TTThor said:

rgl_logu atarmısın?
Gruba yeni yoldaşlar katıldı, başlarken god quest seçenekleri falan yok. Oyunun başında yeni olaylar oldu yani sanırım bu 0.2 patch'i kurduğum anlamına geliyor. rgl log;

TTThor said:
Efe Karacar said:
TTThor said:

rgl_logu atarmısın?
Gruba yeni yoldaşlar katıldı, başlarken god quest seçenekleri falan yok. Oyunun başında yeni olaylar oldu yani sanırım bu 0.2 patch'i kurduğum anlamına geliyor. rgl log;

Tamamdır.

Patch 0.2 de, ilk Patch'de açtığım save'im ile oynarken bir hatayla karşılaştım. Biraz uzun süren bir savaşta düşmanlar bizden oluyordu, savaş bitiyordu. Sonra yeni save açtığımda böyle bir hatayla karşılaşmadım fakat uzun bir savaş yapmadığım için olabilir. Bir de savaş esnasında yoldaşlar birini kesince veya bayıldıklarında script ile alakalı kırmızı yazılar geliyor.

TTThor said:
Patch 0.2 de, ilk Patch'de açtığım save'im ile oynarken bir hatayla karşılaştım. Biraz uzun süren bir savaşta düşmanlar bizden oluyordu, savaş bitiyordu. Sonra yeni save açtığımda böyle bir hatayla karşılaşmadım fakat uzun bir savaş yapmadığım için olabilir. Bir de savaş esnasında yoldaşlar birini kesince veya bayıldıklarında script ile alakalı kırmızı yazılar geliyor.

Şu hataları resim atarak paylaşabilirmisin?

Efe Karacar said:
TTThor said:

Şu hataları resim atarak paylaşabilirmisin?
Atacağım birazdan.

WSE ile oynamak için WSELoader'dan giriyorum fakat oradan girince ekran görüntüsü almama izin vermiyor.

Bir şey soracağım. Videoda lordlarla duello attığınızda yapay zeka iyiydi. Ben de sadece muharebe esnasında öyle oluyor, duello atarken olmuyor. Ben mi yanlış bir şey yapıyorum? Bir de WSELoader'e tıklayıp girmem gerekmiyor mu?

Yeni zırhlı cübbeler

robes.png

Beta 0.4 yayınlandı!

http://www.moddb.com/mods/sevenheart/downloads/sevenheart-beta-04-full-install-download-this

Yeni blog yayınlandı!
http://www.moddb.com/mods/sevenheart/features/sevenheart-devblog-1-events-system

eneskurt1 said:
Hocam son yayınladığın beta olan ilk sayfadaki özellikleri mi kapsıyor ?

Evet, ama çok daha fazlasını da kapsıyor. Burayı en son 0.1 versiyonunda güncelledim. Herşeyi moddb sayfasından öğrenebilirsin.

Versiyon 1'e geldiğimde bütün bu sayfaları tamamıyla güncelleyecem, stabil olduğunda mod; çünkü hala betadayız.

https://www.moddb.com/mods/sevenheart

Back
Top Bottom