[WB]Modül Sistem Platformu [Krallık ekleme dersi yenilendi!]

Users who are viewing this thread

Black Dead said:
İstersen sana tasarım düşünürüm tabii istersen...
Gerek yok.
deniz savaşları dersini ekleyeceğim biraz sonra.Fakat scenesi kendim ayarlamak zorundayım.Verilen scene ler böyle gözüküyor;

27o8nE.jpg

HyperCharge said:
Black Dead said:
İstersen sana tasarım düşünürüm tabii istersen...
Gerek yok.
deniz savaşları dersini ekleyeceğim biraz sonra.Fakat scenesi kendim ayarlamak zorundayım.Verilen scene ler böyle gözüküyor;

27o8nE.jpg
Böyle gözükmemesi lazım.Hazır olandan mı aldınız yoksa normal mbrepestiory.com'dan mı ?

Aynı dosyaları başka siteden indirince düzelecek mi? :smile:

Sahnelerin arazi kodları ve .sco dosyaları eksiksiz ise böyle bir sıkıntı ortaya çıkmaz.

Negatrm B. said:
Aynı dosyaları başka siteden indirince düzelecek mi? :smile:

Sahnelerin arazi kodları ve .sco dosyaları eksiksiz ise böyle bir sıkıntı ortaya çıkmaz.

Belki eksiktir diye yeniden indirmek anlamında söyledim  :wink:

Anlaşılan benimkiler hatalı.

Tıpkı ingilizce forumda ki ders gibi eksiksiz bişey bulmam lazım.Belki de Scene ler yanlış..

Şehirden asker alma kodu çalışıyor ancak paran olmasa bile asker alıyorsun, para eksildiği yazıyor kenarda. Para bitse de devam ediyor asker almaya, yani tam çalışmıyor. Onun dışında eline sağlık, konunun düzenine de bir el atsan daha güzel olur. :smile:

Azazil_10 said:
Yeni krallık eklemeyi aynen yaptım oyun açılmıyo şimdi ? yükleme ekranından sonra hata veriyo
Ne hatası veriyor ? Run time error vermesi veya gönderme vermesi imkansız.Mutlaka mesh ile ilgili bir hata yapmışsındır.

Black Dead said:
Mod yapıyorsanız yedeğini alın dosyalarınızın... :smile:

Bunu hatırlattığın iyi oldu  :wink: Bu aralar kod bulamaya bilirsiniz buralarda.

Bu aralar meşgulüm.Belki ara sıra paylaşırım.şu iş güç olmasa ne iyi olurdu. :sad:

Bu yorum konunu kapanacağı anlamına gelmez. :wink: Açık kalacak.Fakat,Hata verdi diye yorum atanlara cevap veremeyebilirim.

Eminim, sorun yaşayanlar bu kodların anlatıldığı diğer 17 milyon konudan sorunlarını düzeltecektir. Takma kafaya sen çok fazla.

Sungur said:
Bayrak bugu nasıl düzeliyor söylermisiniz
O bugu bende düzeltemedim arkadaşım.En sağlıklı olanını hazırlamaya çalıştım.
İşine yaradıysa ne mutlu bana  :wink:

Belendor said:
Eminim, sorun yaşayanlar bu kodların anlatıldığı diğer 17 milyon konudan sorunlarını düzeltecektir. Takma kafaya sen çok fazla.
Teşekkürler.
Bu aralar değilde,haziranın 10-12si ne doğru yeni kodlar paylaşacağım fırsatım olursa.

Pythonu geniş bir çerçevede anlamak için yazın kafa yoracağım.Hem,yabancı forumda eksik olan kodları düzeltir hemde pythonu anlatmak için bir fırsat doğar.(forumda konuları var ama eski konuda ki lerin bi kısmı silinmiş...)

Konudaki kodları [code içine alırsan daha hoş olurmuş :grin: neyse ben şu asker almayı yapmaya çalışacağım.

Back
Top Bottom