t

Users who are viewing this thread

Screenshotlar

2801sue.jpg
35n7uvd.jpg

Moriak said:

This thread is the translation of Beobart's project. For letting the Turks know there is not only one LOTR mod under-construction.

Merak ettiğim bir konuydu. Güzel bir proje. Umarım başarılı olurlar. :smile:

Efe kartal ekleyebiliyorlarsa biz de aynı prensiple Ejderha ekleyebilir miyiz?

O kartal'ın az önce PM yolu ile scene prop olabileceğini öğrendim ama kesin değil. Takımlarında onu yapabileğini inanmadığım kadar iyi olmasa da başarılı bir kodcuları var ama olabilir.

Şey, biz..n..e..ben mi..uçmak..ney..oh..hha.??

Deli Paşa said:
Belendor Torheal Artendor said:
Şey, biz..n..e..ben mi..uçmak..ney..oh..hha.??

Onlar yaparsa kodlarını isteriz. Belki ateş üflemezler ama en azından saldırırlar.

Biraz önce acı gerçeği öğrendim. Onlar şu anlık sadece scene proplarmış, sordum. Animasyon yapacam dedi ama iskeletler konusunda M&B motoru yeter mi emin değil. Onun dışında kodlamayı yapmak için belki bulabileceğini söyledi ama düşük ihtimal. Bear Force 2 Source Kodu çıktığında ondan soyarız.

Başka ekran görüntüsü yok mu? Varsa paylaşsana Efe.

Biraz önce acı gerçeği öğrendim. Onlar şu anlık sadece scene proplarmış, sordum. Animasyon yapacam dedi ama iskeletler konusunda M&B motoru yeter mi emin değil. Onun dışında kodlamayı yapmak için belki bulabileceğini söyledi ama düşük ihtimal. Bear Force 2 Source Kodu çıktığında ondan soyarız.

Tamamdır. Yani iskelet hallolduktan sonrasında sıkıntı yok. O zaman biz iskelet için araştırma yapalım.

Deli Paşa said:

Başka ekran görüntüsü yok mu? Varsa paylaşsana Efe.

Tamamdır. Yani iskelet hallolduktan sonrasında sıkıntı yok. O zaman biz iskelet için araştırma yapalım.

Çok varda, 70 sayfa arasından tek tek bulmaya çok üşendim. Güncellerim şimdi...

Onu oyuna eklemek de bir ayrı dert, bakalım. Araştırırım yabancılara sorarak...Ama ejderha eklemek çok sıkıntı olur, hatta tam fonksiyonel çalışması mümkün mü bilmiyorum.

Çok varda, 70 sayfa arasından tek tek bulmaya çok üşendim. Güncellerim şimdi...

Anladım. En sonlardakileri koy bari. Hem en yeni, en gelişmişleri...

Onu oyuna eklemek de bir ayrı dert, bakalım. Araştırırım yabancılara sorarak...Ama ejderha eklemek çok sıkıntı olur, hatta tam fonksiyonel çalışması mümkün mü bilmiyorum.

Ejderha işini biraz düşüneyim ben. Yaparsak ölmeleri de çok zor olacak. Bu da onların yenilmez olmasına neden olur. Bu konu üzerinde kermen ile bir konuşayım.

Nazgul of Angmar said:
Sizin için üşenmedim tüm sayfalardan SS'leri topladım .

2eexw8k.jpg

ehdx1y.jpg

149q4i.jpg

vsj3m9.jpg

2uqk75f.jpg

s277r6.jpg

n6q0w9.jpg

30jo010.jpg

35a3m81.jpg

2rfx2l4.jpg

2a0gy0x.jpg

vinqxu.jpg

2r544di.jpg

2ex09ds.jpg

35kn6kj.jpg

Ya tam anlamıyla müthiş bi moda benziyor çıkarsa tadından yenmez olucağına eminim :smile:
screenshotlardaki kartallar sadece havada mı duruyor yoksa iskelet eklenmişmi.

umarım Bitw'deki "Nazgulkusu" gibi olmaz  :

Back
Top Bottom