WB Warband-Zengin olma rehberi

Users who are viewing this thread

Köylerde  alın ve şehirlerde satın. Ayrıca da sığır çalıp kesmek iyi kar getirmiyor değil  :shifty: Köy falan verirlerse derebeylik için o köylere işletmeler kur. Refah seviyesini yükseltir.

Bende Sarranid süpergüç olmuş vaziyette sayenizde 37k dinar kastım gerçi askerim çok diye gel-gitte 20k gitti :grin: oyunun başında yarar demir sat-al taktiği şayet ben Kral'a bağlıyım ve savaştayız maalesef s*ktular bize kütüğü :grin: para lazım ticaret yetmiyor ya :grin:

De Grieux said:
"Yine bir IQ noksanı soru"
                    Eşofmanlı Şevket Hoca
Haahhaahhaa haklisin hocam  :grin: şey zengin olmak için bi yol daha var.
Derebeyi olun çoooook uzun bi süre sonra kral size diğer lorldardan kalan şehirleri verirse çok zengin olabiliyoruz. Bu da warbandta ki milli piyango :smile:

Warband oynarken uyguladığım ilk rehber den biriydi bu forum konusu. Bir an eski yıllarıma döndüm  :oops:

Eğer başka bi krallıkta işletmeniz varsa o işletmeyi kapatmayın. Usta başıyla konuşup  malları envanterde biriktirmesini söyleyin.  Bu sayede savaş vakti usta başı envantere malzeme üretir.  Zarar eder gibi gozukursunuz ama savaş bitince ağzına kadar dolu materyaller küçük bi servet haline dönüşebilir

Back
Top Bottom