WB Warband-Zengin olma rehberi

Users who are viewing this thread

orduyu nasıl toplayabiliyoz ben görev verdim lorduma 10 gün bekledim ordu yok lutfen soyle nasıl toplayacam?
:sad:

Çok güzel rehber olmuş. Asayı ilk sefer tutabilirseniz tutun. Çöl haydutları çok hızlı.
@kerim22 Lordlar ile aranın iyi olması lazım. Gidip kendin "beni takip et" de diyebilirsin.

Ticaret ve liderlikte önemli
Ticarete puan verirseniz alışveriş yaparken sizin için daha iyi fiyat alırsınız
Liderliğe verirseniz askerlerinizin maaşları düşecektir

Oyuna basladıgım gunden beri ticaret yapmadim onun yerine savaslar kazanip ganimetleri sattim.70 gun içinde 40000 dinarim oldu.bu yolda kolay para kazandirir

tarihefsane said:
Oyuna basladıgım gunden beri ticaret yapmadim onun yerine savaslar kazanip ganimetleri sattim.70 gun içinde 40000 dinarim oldu.bu yolda kolay para kazandirir

Roleplaying oynu bu, kimi oyuncular kendi karakterlerinin tüccar olmasını, kimi ise seninki gibi savaşçı olmasını ister. Zengin olmak önemli değil, nasıl zengin olduğun önemli.

Realist Kupa said:
Büyük bir hevesle taktiği deneyeyim dedim ahmerradda demir bulamayınca bıraktım
Aynen öyle ahmerradda demir bulunmuyo kervanlar geliyor gidiyor  burda çömlekve pamuk kumaştan başka birşey yok  :sad:
Bütün hevesim gitti birde adımı Kapalı Çarşı esnafı ibo amca koymuştum  :cry: :sad: :cry:

Selamlar,

Çok teşekkür ederim. Ben kafamı karıştıran ve birazcık bakındığım halde anlayamadığım bir şeyi soracaktım.

Envanterde 'Yük Beygiri' olunca daha mı hızlı ilerliyoruz? Yani envanterin bizim hızımıza bir etkisi oluyor mu? Buna benzer bir şey yazmışsınız da, merak ettim öyle mi diye?

Mentolix said:
Selamlar,

Çok teşekkür ederim. Ben kafamı karıştıran ve birazcık bakındığım halde anlayamadığım bir şeyi soracaktım.

Envanterde 'Yük Beygiri' olunca daha mı hızlı ilerliyoruz? Yani envanterin bizim hızımıza bir etkisi oluyor mu? Buna benzer bir şey yazmışsınız da, merak ettim öyle mi diye?

Evet, öyle.

profenix said:
SilentDurdt said:
Rebel_Warrior said:
Ya kardeş ben bunu uygulamak istedim gittim Ahmerrad Şehrine. Ama 1 tane bile demir yok o iş nasıl oluyor? :roll:

Eski versiyonlar için bu.
Yeni versiyon için rehber yapmıştım ama çok ilgi gördüğü için kapattım.
Nasıl yani çok ilgi gördüğü için?, mecazmı kullandınız?.Tekrar paylaşmanız güzel olurdu.

tüccar_francis said:
profenix said:
SilentDurdt said:
Rebel_Warrior said:
Ya kardeş ben bunu uygulamak istedim gittim Ahmerrad Şehrine. Ama 1 tane bile demir yok o iş nasıl oluyor? :roll:

Eski versiyonlar için bu.
Yeni versiyon için rehber yapmıştım ama çok ilgi gördüğü için kapattım.
Nasıl yani çok ilgi gördüğü için?, mecazmı kullandınız?.Tekrar paylaşmanız güzel olurdu.
Evet,mecaz kullandım.Konunun taslağı elimde olsaydı tekrar paylaşırdım ama neredeyse bir yıl geçmiş elimde hiç bir şey yok  :smile:

Back
Top Bottom