WB Warband-Zengin olma rehberi

Users who are viewing this thread

-40 civarına kadar zarara giriyor curaw bazı kuşatmalarda.Ama ortalama 300-400 dinar kar yapıyor normalde.

Yok Tatura demirhane açmayı değil. Curaw'dan alıp Reyvadin'e satmayı diyorum,daha hızlı oluyor.

Birde sorum var: demirhanem Jelkala'daydı. Ben sarranid'lere bağlandım. Sarranid'ler Rodok'lara savaş açtı benim demirhaneden para gelmiyor ne yapmam lazım?

Ya işletmeyi kapat yada barışa kadar sabret(alabilecekseni z Jelkalayı almanız süper olur :razz: )

evet doğru diyor cnmx6 .savaş zamanı işletmelerin kapandığı için para kazanmıyorsun. hammaddede tükenmiyor haliyle savaştan sonra ateşkes zamanı kaldığın yerden devam. bana kalırsa dursun sana zararı yok bildiğim kadarıyla.barış zamanları ek gelir olur. 40-50 gün aşşağı yukarı 6-7 hafta.

Sakın yapma.Shariz sakat,bende açtım çok kârlı görünüyor diye,bir iki hafta sonra işletmeden gelen kazan 120 dinara düştü.Daha iyi bir şeyler bul.Birde arkadaşlar bazı şehirlerde de Shariz gibi kârlı gösterip kazık atıyorlar.:lol:

cnmx6 said:
Sakın yapma.Shariz sakat,bende açtım çok kârlı görünüyor diye,bir iki hafta sonra işletmeden gelen kazan 120 dinara düştü.Daha iyi bir şeyler bul.Birde arkadaşlar bazı şehirlerde de Shariz gibi kârlı gösterip kazık atıyorlar.:lol:
Yaptım bile,demek kazıklandık ha.  :roll: Ahmerrad'da demirci açtım birde. Tüm paramı işletmelere yatırıp ordu parasını çıkarmayı umuyorum.

Nerede az Şarap varsa, oraya Şarapçı kur. Mesela Svadya şehirlerine Bira İmalathanesi kurmak saçmayken, bunu Rodok veya bazı Vaegir şehirlerine kurmak daha karlıdır.

30 civartı memlüğüm oldu,80-90k param var.Haftalık kâr 6-7k asker maaşları 1.5k 6-1.5=4.5k min. gelirim var,atlıların sağladığı hız bonusuyla birlikte haritada uçuyorum adeta,önüme çıkan 20-30 kişilik grupları kesiyorum ve paraya para demiyorum.Ay lav yu Tatura  ağbey.<3

Benim savegame bozuldu. :'( haftalık gelirler gelmiyor. Boş vaktim olunc
a tekrar tüccar olarak başlayacağım.

cnmx6 said:
30 civartı memlüğüm oldu,80-90k param var.Haftalık kâr 6-7k asker maaşları 1.5k 6-1.5=4.5k min. gelirim var,atlıların sağladığı hız bonusuyla birlikte haritada uçuyorum adeta,önüme çıkan 20-30 kişilik grupları kesiyorum ve paraya para demiyorum.Ay lav yu Tatura  ağbey.<3

:smile: mi tu.

Back
Top Bottom