WB Warband Videolu Başlangıç-Gelişme rehberi

Videolar yararlı mı ?

• Kesinlikle

Votes: 22 40.7%
  • Evet

Votes: 15 27.8%
  • Biraz

Votes: 2 3.7%
  • Hayır

Votes: 2 3.7%
  • Saçma

Votes: 9 16.7%
  • Kararsızım

Votes: 4 7.4%

• Total voters
    54

Users who are viewing this thread

Warband  Videolu Başlangıç-Gelişme rehberi

Arkadaşlar ilk yazdığım rehber olduğu için çok düzen veremiyicem konuya neyse videolarla oyuna nasıl iyi bir başlangıç yapılacağını göstermeye çalışacağım.Fraps biliyorsunuz çektiği videoların boyutu çok büyük oluyor onun için küçültmek ve upload etmek çok uzun sürüyor bu yüzden partlar halinde vericem bu ilk part 24 dakika olucak.

Part 1 : Videoda gösterebildiğim kadar göstermeye çalıştım eğer videoda neden kiralık askerlere çok para verdin paran bitti derseniz şunu söyliyeyim o askerler olmasa geçiş için haydutlara para vere vere hiç paramız kalmaz sonunda esir düşeriz ve mallarımız gider.1134 yani ticaret dengelerinin bulunduğu sürümde çekilmiştir.

Not : Bir yere hızlı ulaşmak isterseniz CTRL+Space basın...Videolarda hile kullanmıyorum.

Part 1 video :  http://www.youtube.com/watch?v=hc4xE1X1OmM

Part 2 : 33 dakika olan bu videoda Demir tuz keten bohçası yün gibi ürünlerin ticaretini yaptım grubumdaki 22 paralı süvariyi çıkarttım maaşlar 224 dinara falan düştü şimdi köylerden gönüllü toplanacak kergit avcısı yapılacak.Turnuvalarda şansım pek iyi değildi hep kötü silah çıktı hiç at çıkmadı elendim herkes üstüme çullandı bizim takım hep salak denk geldi neyse birkaç köyü erzak vermeye zorladım şehirde sattım swadya dan uzaklaşma vaktidir kergit diyarına gidip gönüllüler topluyucam kergit avcısı yapıp kervanlara dalıcam eşyaları şehirlerde satarım hem erzak olur sonunda biryerde atölye açarım haftada 500 falan getiricek birşey varsa bu arada gelişmeye devam edip belki kergitlere katılırım başarabilirsem.

Part 2 video : http://www.youtube.com/watch?v=8D1Hi3BbOSo

Part 3 : Bu video 21 dakika.Kergit ve swadlardan birsürü gönüllü topladım 55 asker var bir swadya kervanına saldırdım askerleri terfi ettirdim kervandan soyduklarımı sattım kergitler dhirimi kuşatmışlardı çok az askeri kalmıştı dhirimin kuşatmaya katıldım askerlere tecrübe geldi talimci skilli 3 oldu askerler terfi oluyor kergitlerle gelişmeyi düşünüyorum.Köylüleri erzak vermeye zorladım tabiki swad köylerini demir zeytin falan geldi sattim 8500 dinar falan var şu anda curaw'da demirci açabilirim belki ne kadar kazanç getiriyor tabiki bakmak gerek.

Part 3 video : http://www.youtube.com/watch?v=Tm24AkBM3O8

Part 4 : Çekildi 45 dakikalık uzun bir bölüm.Ahmerrad'da bir demirci açtım kergitlerle ilişkiyi geliştirmeye çalışıyorum ama Sancar Han vergi görevi verdi vergi toplanıcak köy yağmalanmış beklemek gerekiyor kergit vaegirle savaşa girdi Baharat ve demir ticaretinden büyük paralar kazandım daha çok olay var izleyin görün :grin:

Part 4 video : http://www.youtube.com/watch?v=ZuU3HYe4n8Q&feature=plcp

Teşekkürler dün blok oto başladım %84 falandı videoda  bayılmıyım diye korktum açtım oto bloğu  :mrgreen: sonra biraz multide çalıştım bugün otoyu kapatıyorum part 2 yi de bugün çekicem.

Şimdi derseniz ohoo o zorluk seviyesinde herkes oynar strateji yapay zeka falan hepsini ''İyi'' olarak seçtim yani savaşlarda bir etkisi olmayacak ayarların.

TheMythHunter said:
Teşekkürler dün blok oto başladım %84 falandı videoda  bayılmıyım diye korktum açtım oto bloğu  :mrgreen: sonra biraz multide çalıştım bugün otoyu kapatıyorum part 2 yi de bugün çekicem.

Şimdi derseniz ohoo o zorluk seviyesinde herkes oynar strateji yapay zeka falan hepsini ''İyi'' olarak seçtim yani savaşlarda bir etkisi olmayacak ayarların.

Ben şu anda oyunu oynamadığım için bir şey demem :mrgreen:

Kamarun said:
TheMythHunter said:

İyi başla hadi. :smile:

TheMythHunter said:
Kamarun said:
TheMythHunter said:

İyi başla hadi. :smile:

Şu anda başlayamıyorum ancak başlayınca bir kaç tane rehber gördüm onları deneyeceğim biride senin rehberin. :cool:

Bende şu an yeni part çekmiyorum Formula 1 antremanlar var monacoda kovalainen motoru patlattı ilk seans bitti 2.seans 15:00 de başlıycak sanırım burdan izleyebiliriz :

http://www.vipbox.tv/watch/32669/1/skysportsf1-launch-live-stream-online.html

Edit : 15:00'da başlıyormuş yeni partı çekiyorum.

Part 2 : Çekildi.33 dakika olan bu videoda Demir tuz keten bohçası yün gibi ürünlerin ticaretini yaptım grubumdaki 22 paralı süvariyi çıkarttım maaşlar 224 dinara falan düştü şimdi köylerden gönüllü toplanacak kergit avcısı yapılacak.Turnuvalarda şansım pek iyi değildi hep kötü silah çıktı hiç at çıkmadı elendim herkes üstüme çullandı bizim takım hep salak denk geldi neyse birkaç köyü erzak vermeye zorladım şehirde sattım swadya dan uzaklaşma vaktidir kergit diyarına gidip gönüllüler topluyucam kergit avcısı yapıp kervanlara dalıcam eşyaları şehirlerde satarım hem erzak olur sonunda biryerde atölye açarım haftada 500 falan getiricek birşey varsa bu arada gelişmeye devam edip belki kergitlere katılırım başarabilirsem şimdi videoyu küçültüyorum upload uzun sürücektir.

TheMythHunter said:
Part 2 : Çekildi.33 dakika olan bu videoda Demir tuz keten bohçası yün gibi ürünlerin ticaretini yaptım grubumdaki 22 paralı süvariyi çıkarttım maaşlar 224 dinara falan düştü şimdi köylerden gönüllü toplanacak kergit avcısı yapılacak.Turnuvalarda şansım pek iyi değildi hep kötü silah çıktı hiç at çıkmadı elendim herkes üstüme çullandı bizim takım hep salak denk geldi neyse birkaç köyü erzak vermeye zorladım şehirde sattım swadya dan uzaklaşma vaktidir kergit diyarına gidip gönüllüler topluyucam kergit avcısı yapıp kervanlara dalıcam eşyaları şehirlerde satarım hem erzak olur sonunda biryerde atölye açarım haftada 500 falan getiricek birşey varsa bu arada gelişmeye devam edip belki kergitlere katılırım başarabilirsem şimdi videoyu küçültüyorum upload uzun sürücektir.

Öyle anlatmışsın ki izleyesim geldim haa  :mrgreen: :mrgreen: Eline sağlık

Kamarun said:
TheMythHunter said:

Eh teşekkürler  :smile:.Video yükleniyor 201 dakika kaldı  :grin:

TheMythHunter said:
Kamarun said:
TheMythHunter said:

Eh teşekkürler  :smile:.Video yükleniyor 201 dakika kaldı  :grin:

Xfireye Yükle Daha Kısa Sürüyor Youtubeden Kısa

Xfire 720p çekiyor mu ?  ve çektiğinde son boyutu ne oluyor ?

Part 3 : Çekildi.Bu video 21 dakika.Kergit ve swadlardan birsürü gönüllü topladım 55 asker var bir swadya kervanına saldırdım askerleri terfi ettirdim kervandan soyduklarımı sattım kergitler dhirimi kuşatmışlardı çok az askeri kalmıştı dhirimin kuşatmaya katıldım askerlere tecrübe geldi talimci skilli 3 oldu askerler terfi oluyor kergitlerle gelişmeyi düşünüyorum.Köylüleri erzak vermeye zorladım tabiki swad köylerini demir zeytin falan geldi sattim 8500 dinar falan var şu anda curaw'da demirci açabilirim belki ne kadar kazanç getiriyor tabiki bakmak gerek.

TheMythHunter said:
Xfire 720p çekiyor mu ?  ve çektiğinde son boyutu ne oluyor ?

Part 3 : Çekildi.Bu video 21 dakika.Kergit ve swadlardan birsürü gönüllü topladım 55 asker var bir swadya kervanına saldırdım askerleri terfi ettirdim kervandan soyduklarımı sattım kergitler dhirimi kuşatmışlardı çok az askeri kalmıştı dhirimin kuşatmaya katıldım askerlere tecrübe geldi talimci skilli 3 oldu askerler terfi oluyor kergitlerle gelişmeyi düşünüyorum.Köylüleri erzak vermeye zorladım tabiki swad köylerini demir zeytin falan geldi sattim 8500 dinar falan var şu anda curaw'da demirci açabilirim belki ne kadar kazanç getiriyor tabiki bakmak gerek.

Ya benim birkaç sorum var bu rehber kaç part olacak ve bu rehber nereye kadar gidecek?

720p ne zamandan beri kalitesiz ?  :grin:

Fraps kullanıyorum.

Part 2 : http://www.youtube.com/watch?v=8D1Hi3BbOSo

This video is still being processed. Video quality may improve once processing is complete.

Daha yeni upload edildi kalitesi procces bitince artar.

Edit : 720p oldu.

Part 3'de daha çok para kazandım ama tabiki part 2 de iyi.

TheMythHunter said:
720p ne zamandan beri kalitesiz ?  :grin:

Fraps kullanıyorum.

Part 2 : http://www.youtube.com/watch?v=8D1Hi3BbOSo

This video is still being processed. Video quality may improve once processing is complete.

Daha yeni upload edildi kalitesi procces bitince artar.

Edit : 720p oldu.

Eline sağlık 1.parçayı izledim ama 2.yi daha izlemedim.Umarım böyle devam edersin.

Zamanın varsa izle part 2 yi.Part 3 daha da güzel oda yarına hazır  :razz:.Sınavlar bitti zaten ya devam ederim  :grin:

Dikkat ederseniz videoda komik anlar var :grin:

''Orman Haydutu Taleworlds tarafından öldürüldü.''

TheMythHunter said:
Zamanın varsa izle part 2 yi.Part 3 daha da güzel oda yarına hazır  :razz:.Sınavlar bitti zaten ya devam ederim  :grin:

Dikkat ederseniz videoda komik anlar var :grin:

''Orman Haydutu Taleworlds tarafından öldürüldü.''

Biraz izledim sonra sıkıldım kapattım yarın tamamen izlerim. Ama şöyle bir şey dikkatimi çekti ticaret yapıyorsun bütün para gene askerlere gidiyor. Gönüllü toplasan daha ucuz olmaz mı? Dersen ki güçsüzler 50 tane toplasan kimse yaklaşamıyor zaten. Bana çok saçma geldi ama dediğim gibi tamamen izlemedim.

Back
Top Bottom