WB Warband Videolu Başlangıç-Gelişme rehberi

Videolar yararlı mı ?

• Kesinlikle

Votes: 22 40.7%
  • Evet

Votes: 15 27.8%
  • Biraz

Votes: 2 3.7%
  • Hayır

Votes: 2 3.7%
  • Saçma

Votes: 9 16.7%
  • Kararsızım

Votes: 4 7.4%

• Total voters
    54

Users who are viewing this thread

Olayı çakmışsın  :grin: ama tamamını izlesen sonra paralı askerleri dağıtıyorum grubumdan part 3 yüklediğim zaman izlersen görüceksin kergit avcısı kastım 24 tane. Liderlik puanı arttırcam daha çok toplucam köy yağmalıycam zayıf swadya lordlarına saldırabilirim nam salıp kergitlere katılırım.Talimcilik 4 yaptım artık güçsüz köylü sorunu da kalktı  :smile:

TheMythHunter said:
Olayı çakmışsın  :grin: ama tamamını izlesen sonra paralı askerleri dağıtıyorum grubumdan part 3 yüklediğim zaman izlersen görüceksin kergit avcısı kastım 24 tane. Liderlik puanı arttırcam daha çok toplucam köy yağmalıycam zayıf swadya lordlarına saldırabilirim nam salıp kergitlere katılırım.Talimcilik 4 yaptım artık güçsüz köylü sorunu da kalktı  :smile:

Kolay gelsin. Ayrıca soramadan edemeyeceğim resimde ki adam kim korkuyorum o nasıl bir yüz ya :mrgreen:

TheMythHunter said:
Forum profilindeki galerideki hazır avatarlardan.Değiştirdim bu nasıl  :grin:

Öbürkünden ii :mrgreen:.Sanırım spam yapıyoruz. (pek bilmesemde tahmin edebiliyorum)

TheMythHunter said:
720p ne zamandan beri kalitesiz ?  :grin:

Fraps kullanıyorum.

Part 2 : http://www.youtube.com/watch?v=8D1Hi3BbOSo

This video is still being processed. Video quality may improve once processing is complete.

Daha yeni upload edildi kalitesi procces bitince artar.

Edit : 720p oldu.

Part 3'de daha çok para kazandım ama tabiki part 2 de iyi.

izliyorum gardaş

Not: Oyunu Bilmediğimden Değil Sıkıldım Vakit Geçirmek İçin İzliyorum Part1 De Turnuva Çok Sıktı Ama :smile:

TheMythHunter said:
Nasıl oyunu bilmediğini düşünebilirim ki rehber yaznışsın  :grin:

Turnuva maalesef öyle oldu ama para kazanmanın bir yolu  :smile:

Eğer kazansaydın turnuvayı parayıda kazanırdın da  :mrgreen: Şansın yoktu ama . 3.part ne zaman gelecek? :?:

3.part yükleniyo youtubea 32 dakika kaldı  :grin:.

maalesef öyle bir imkanım şu an yok hamson  :smile:

@Kamarun evet çok şanssızdım ama bu sefer kazanıcam turnuvayı kararlıyım  :grin:

http://www.youtube.com/watch?v=Tm24AkBM3O8 Part 3 yüklendi iyi seyirler...

Edit : HD seçeneği geldi.

02:46'da merak etmeyin sadece biraz takılma oldu.

O zaman görüşlerinizi alayım.Nasıl bir şekilde ilerleyeyim ? Zaman aralığını siz belirleyin hem çok beklemeyin hem sıkılmayın  :grin:

Part 4 yarın olsun mu ?

TheMythHunter said:
O zaman görüşlerinizi alayım.Nasıl bir şekilde ilerleyeyim ? Zaman aralığını siz belirleyin hem çok beklemeyin hem sıkılmayın  :grin:

Part 4 yarın olsun mu ?

Sen bilirsin kendini ayarlarsın ama sana bir şey söylemek isterim rehberi düzene sok mesela ilk mesajında bütün parçaları koy. Tek tek koyarsan insnalar bulamaz.

İlk mesajını gayet güzel düzenlemişsin. Konuya ilk kez bakan arkadaşlar neler olup bittiğini anlacaycaktır.

Back
Top Bottom