Warband Veda Turnuvası - ŞAMPİYON CREED! TEBRİKLER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Wardo Flake said:
Bu forumda yapılan şuna şöyle olmalı şuna böyle olmalı gibi konuşmalar gerçekten canımı sıkmıştı ki bu alıntıya yazdığım şeyleri 2-3 gün önce yazacaktım. Lakin w0lven adlı arkadaşımız bana bir video atacağını söyledi bende bu yüzden bekledim. Aşağıya yazacak olduğum şeyi herkes görsün diye bıraktım. İnsanlarla ilgili yaptırım fikirleriniz var ise bunların yapılabilmesi için w0lven gibi kanıtlarla gelmeniz gerekiyor.

Bir kaç gündür herkes şu oynamamalı, şu şöyle yapmış, şunun şuyu şöyle olmuş, bunun şuyu şöyle olmuş diyorsunuz. Olması gereken oradan buradan duyduklarınızı gelip forumda anlatmak yerine kanıtla beraber gelip bunu bize göstermeniz gerekiyor ki bir şeyler yapalım. Her şöyle dediğiniz kişiyi moss listesine mi alalım? Turnuvadan men mi edelim? Bize kanıt getirin, bize kanıt gösterin gereken işlemi zaten biz yaparız. Şurada son bir turnuva yapmaya çalışıyoruz. Son turnuvada bile oynamasını istemediğiniz birisi varsa bu kişinin yaptığı şeyin kanıtını getirin ki yaptırımı uygulayabilelim.
İyi forumlar.

Şimdi gelelim bu yazının asıl mevzusuna. Paylaşılan bu video (linki en sona bırakacağım) bariz bir şekilde Wisher adlı oyuncunun hile kullandığı kanıtlamış. Ayrıca bunu kendisi itiraf edip üstüne saçma saçma şeyler söyleyerek kendisini haklı gibi göstermeye de çalışmış. Gerekli olan itiraflar, konuşmalar ve bazı ekran görüntüleri oldukça güzel sergilenmiş. Bu turnuvayı geç Türkiye topluluğunu geç ulaşabileceğim her yere her moda her topluluğa bunu ulaştıracağım. Oyunun son turnuvasında bile oynamayı hak etmiyorsun. WBMM admini olarak WBMM'den de kalıcı olarak ban yediğini bildirmek isterim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ccw_4MbMjTk&t=2s

Sonuç olarak Wisher verilen kanıtlar sonucunda, turnuvadan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır.

Reapsot konusuna gelince, Reapsot'ı topluluğa hile dağıtımı ve reklamı yapmaktan dolayı turnuvada oynamaktan men ediyorum. Fakat diğer oyuncularını MOSS kullandırmaktan ileri bir şey yapamam.

Kural Değişikliği:

Kadro max. sayısı 10'dan 12'ye çıkartılmıştır. Sebebi, kuralların çoğu alıntı olduğu için ve 5v5 turnuvalarında, 5 as 5 yedek şeklinde yapılan bir kuraldı bu. Biz 6v6 düzenlediğimiz için bu kuralı 6 as 6 yedek şeklinde değiştiriyoruz.

MOSS Listesi Güncellemesi:
Ash çıkarıldı.
Hyena eklendi.
Krostas eklendi.

Eline sağlık

Wardo Flake said:
Bu forumda yapılan şuna şöyle olmalı şuna böyle olmalı gibi konuşmalar gerçekten canımı sıkmıştı ki bu alıntıya yazdığım şeyleri 2-3 gün önce yazacaktım. Lakin w0lven adlı arkadaşımız bana bir video atacağını söyledi bende bu yüzden bekledim. Aşağıya yazacak olduğum şeyi herkes görsün diye bıraktım. İnsanlarla ilgili yaptırım fikirleriniz var ise bunların yapılabilmesi için w0lven gibi kanıtlarla gelmeniz gerekiyor.

Bir kaç gündür herkes şu oynamamalı, şu şöyle yapmış, şunun şuyu şöyle olmuş, bunun şuyu şöyle olmuş diyorsunuz. Olması gereken oradan buradan duyduklarınızı gelip forumda anlatmak yerine kanıtla beraber gelip bunu bize göstermeniz gerekiyor ki bir şeyler yapalım. Her şöyle dediğiniz kişiyi moss listesine mi alalım? Turnuvadan men mi edelim? Bize kanıt getirin, bize kanıt gösterin gereken işlemi zaten biz yaparız. Şurada son bir turnuva yapmaya çalışıyoruz. Son turnuvada bile oynamasını istemediğiniz birisi varsa bu kişinin yaptığı şeyin kanıtını getirin ki yaptırımı uygulayabilelim.
İyi forumlar.

Şimdi gelelim bu yazının asıl mevzusuna. Paylaşılan bu video (linki en sona bırakacağım) bariz bir şekilde Wisher adlı oyuncunun hile kullandığı kanıtlamış. Ayrıca bunu kendisi itiraf edip üstüne saçma saçma şeyler söyleyerek kendisini haklı gibi göstermeye de çalışmış. Gerekli olan itiraflar, konuşmalar ve bazı ekran görüntüleri oldukça güzel sergilenmiş. Bu turnuvayı geç Türkiye topluluğunu geç ulaşabileceğim her yere her moda her topluluğa bunu ulaştıracağım. Oyunun son turnuvasında bile oynamayı hak etmiyorsun. WBMM admini olarak WBMM'den de kalıcı olarak ban yediğini bildirmek isterim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ccw_4MbMjTk&t=2s

Sonuç olarak Wisher verilen kanıtlar sonucunda, turnuvadan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır.

Reapsot konusuna gelince, Reapsot'ı topluluğa hile dağıtımı ve reklamı yapmaktan dolayı turnuvada oynamaktan men ediyorum. Fakat diğer oyuncularını MOSS kullandırmaktan ileri bir şey yapamam.

Kural Değişikliği:

Kadro max. sayısı 10'dan 12'ye çıkartılmıştır. Sebebi, kuralların çoğu alıntı olduğu için ve 5v5 turnuvalarında, 5 as 5 yedek şeklinde yapılan bir kuraldı bu. Biz 6v6 düzenlediğimiz için bu kuralı 6 as 6 yedek şeklinde değiştiriyoruz.

MOSS Listesi Güncellemesi:
Ash çıkarıldı.
Hyena eklendi.
Krostas eklendi.
Zamanında bunu kanıtlamaya çalışırken bazı arkadaşlarıyla kendi adını temize çıkarmaya çalışıyordu. Foruma bunun yazılması cidden çok iyi oldu kendisine aim bot dediğimizde dalga geçmeye çalışıyordu acınası bir durum... :grin:

Wardo Flake said:
WBMM admini olarak WBMM'den de kalıcı olarak ban yediğini bildirmek isterim.

iki üç özüre o da okey.

MOSS unda önceden hile kullanmış kişilerin daha kullanmadığını kanıtlamayacağına eminim, şu an bize bir şeyler yutturulmaya çalışılıyor gibi :grin: video da bile belli olmuyor titreyerek kayan eğim dışında xd

Turnuvaya katılan herkesin bunu izlemesini tavsiye ederim.Tekrardan teşekkürler Gameshero.

Kusuruma bakma wardocum ama burda katılan herkese mal muamelesi yapıp zamanında hile ile oynayan ve hala oynayabilecek kişilere(birisi tesadüfen senin arkadaşın xd) bilinçli bir şekilde kıyak geçiyorsun.

Şu an herkesin bir etkinlikte,turnuvada eğlenmek istiyor, aynı şekilde ben de istiyorum ama mevcut ortamda siz değil sadece hileciler eğlenicektir. Amacım yıkıcı olmak değil oyuncuları bilinçlendirmektir, ben de ilk geldiğimde bana "çok iyi" oyuncular denilen kişilerin ve ya kendini öyle adledilenlerin hileci çıktığını gördüm. Ki bu olayların bir tanesi nessa'nın kendisi bir turnuva yönetirken oluyor. Yani tüm klişeleri geçiyorsun rezalete bak, turnuvanın kurucu admini hileden yakalanıyor. Bana göre Türk native inin en rezil anı. Ve bu rezalet meşrulaştırılarak hileden yakalanan oyuncular yine Türk community si altında hazırlanan bir turnuvada izin veriliyor. Gerekçe olarak wbmm den kalkan banı gösteriyorlar.

Eğer warband için hala çok geç olmamış olsaydı anti-hile için bir program/script geliştirmeyi düşünüyordum. Ancak bunun içinde çok geç.Eğer bu turnuva illa yapılacaksa geçmiş hileciler ve şüpheliler MOSS değil VİDEO çeksin.Ben kendi adıma bu rezaleti meşrulaştırmamak için turnuvaya katılmıyorum, benim bir nevi kırmızı çizgim ama katılan oyuncuların adminlere MOSS DEĞİL VİDEO konusunda baskı yapmasını öneriyorum.

Turnuvaya destek olma açısından eğlenmek için biz de gireceğiz (:

Takım Adı:ECIRIYEEK
Takım Tagı:ECR
Takım Sancağı:
VQbn3y.png
İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/thezenquiel/
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Rumil
Kronless
MossadBasinin
SASA
Fadey
Existentia
Cledianus
Mr.Kostek
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Evet

White Snake said:
Wardo Flake said:

iki üç özüre o da okey.

MOSS unda önceden hile kullanmış kişilerin daha kullanmadığını kanıtlamayacağına eminim, şu an bize bir şeyler yutturulmaya çalışılıyor gibi :grin: video da bile belli olmuyor titreyerek kayan eğim dışında xd

Turnuvaya katılan herkesin bunu izlemesini tavsiye ederim.Tekrardan teşekkürler Gameshero.

Kusuruma bakma wardocum ama burda katılan herkese mal muamelesi yapıp zamanında hile ile oynayan ve hala oynayabilecek kişilere(birisi tesadüfen senin arkadaşın xd) bilinçli bir şekilde kıyak geçiyorsun.

Şu an herkesin bir etkinlikte,turnuvada eğlenmek istiyor, aynı şekilde ben de istiyorum ama mevcut ortamda siz değil sadece hileciler eğlenicektir. Amacım yıkıcı olmak değil oyuncuları bilinçlendirmektir, ben de ilk geldiğimde bana "çok iyi" oyuncular denilen kişilerin ve ya kendini öyle adledilenlerin hileci çıktığını gördüm. Ki bu olayların bir tanesi nessa'nın kendisi bir turnuva yönetirken oluyor. Yani tüm klişeleri geçiyorsun rezalete bak, turnuvanın kurucu admini hileden yakalanıyor. Bana göre Türk native inin en rezil anı. Ve bu rezalet meşrulaştırılarak hileden yakalanan oyuncular yine Türk community si altında hazırlanan bir turnuvada izin veriliyor. Gerekçe olarak wbmm den kalkan banı gösteriyorlar.

Eğer warband için hala çok geç olmamış olsaydı anti-hile için bir program/script geliştirmeyi düşünüyordum. Ancak bunun içinde çok geç.Eğer bu turnuva illa yapılacaksa geçmiş hileciler ve şüpheliler MOSS değil VİDEO çeksin.Ben kendi adıma bu rezaleti meşrulaştırmamak için turnuvaya katılmıyorum, benim bir nevi kırmızı çizgim ama katılan oyuncuların adminlere MOSS DEĞİL VİDEO konusunda baskı yapmasını öneriyorum.

Dostum katılmayacağım katılmayacağım diyorsun her sayfada 2 tane iletin var, bırak da turnuvayı düzenleyen karar versin bunlara istersen. Gerekilen neyse yapılacaktır zaten.

Ryotaink said:
White Snake said:
Wardo Flake said:

iki üç özüre o da okey.

Dostum katılmayacağım katılmayacağım diyorsun her sayfada 2 tane iletin var, bırak da turnuvayı düzenleyen karar versin bunlara istersen. Gerekilen neyse yapılacaktır zaten.

eminim yapılcaktır yakışıklı çocuk :grin:

Arkadaşlar, MOSS'u ne kadar iyi bildiğinizi bilmiyorum ama. Oyun içinde açtığınız sürece o log dosyası sizin klavyenizi kaydetmiyor. Yani, siz tutup da arkada MOSS açıkken önemli bir şey yapmazsanız ya da MOSS'u sadece her set başında açıp önemli işlerinizi set aralarında yaparsanız bir şey olmaz. MOSS'u kullanmadan gereksiz algı yaratmaya gerek yok.

Freyja said:
Arkadaşlar, MOSS'u ne kadar iyi bildiğinizi bilmiyorum ama. Oyun içinde açtığınız sürece o log dosyası sizin klavyenizi kaydetmiyor. Yani, siz tutup da arkada MOSS açıkken önemli bir şey yapmazsanız ya da MOSS'u sadece her set başında açıp önemli işlerinizi set aralarında yaparsanız bir şey olmaz. MOSS'u kullanmadan gereksiz algı yaratmaya gerek yok.

Arkadaşlar bana 2 kişi aynı bu şeyi yazdı "bilmeden yazma" dedi iki kişi de, birincisi bana bu kişiler bunu derken ben arkada linux shell yazıyorum, bunu "eğeğeğ ben bu işin **** eğeğeğ bana kimse bi şeysansür anlatamaz eğeğeğ" demek için değil, MOSS sisteminin ne kadar güvenilebilir olucağı hakkında birkaç düşüncem olduğu için söylüyorum zaten hiç kullanmadan da programın ne bok yediğini programlama mantığına sahip herkes anlayabilir. Ikincisi eğer MOSS bilgileri çalmıyorsa bile bunu deneyerek öğrenecek kadar manyak değilim :3.Ben wardonun yerinde olsaydım ve gerçekten hileye karşı çok dik bir duruşum olsaydı işimi MOSS(makinenin)'un tespitlerine değil insan tespitine bırakırdım. MOSS arka planda çalışan her uygulamayı windowsun uygulamalarını da dahil gösteriyor mu? Gösteriyorsa bunların hepsi adminlere paylaşılıyor mu? Ki bunların hepsini yapıyorsa bilgilerde paylaşılıyor olmuyor mu? Hadi bunları geçtim bilgiler sadece adminlerle paylaşılıyor olsun, ya hilecilerin adminlerle arkadaş olma ihtimali xd bu ihtimali 0 sayamayız dimi? Hele ki turnuvalardan birinin kurucusu hile çıktığında xd Veya şey de yapabilirsiniz beni veya benim gibi hile karşısında çok sert duran birini anti-hile admini yapın turnuvanın, oyuncuların bilgileri onlara gitsin onlar karar versin? Bunu kabul eder mi mosscular?

Yani topluluktan bir kaç şey fazla biliyorsunuz diye hepsi mal olmuyor.Ne hileyi kullandım ne de MOSS'u ama ikisininde programını yazabilirim.

Zaten genel olarak Türk topluluğunun genel olarak geri kalmasındaki neden bu, birkaçı zayıf noktayı buluyor ve geri kalan herkesi mal yerine koyarak keyiflerine bakıyorlar. Hileyi en başta kendi egonuzu tatmin etmek için kullanıcağınıza buna karşı önlem almak için kullansaydınız(bkz gameshero) belki de şu an community olarak çok sağlam bi anti-hile programı çıkarmıştık.

Quake e teşekkür ederim MOSS un bu kısmını hiç hesaba katmamıştım.

Iraneth said:
Quake'in dediği gibi bizde keylogger olduğundan şüphelendik. Fearful, MOSS yerine video çekecek.

Fearfulun niye banı kalktı ya? Nessanın banı kalktı herkes 2. şansı aldı abi aklım almıyor bu nasıl bi ortam ya asdfasdfasdfşlkjsd çıldırıyorum hile kullanmak bu kadar legal bi hale getirilemezdi. Bari wisherı da salın kimin aimbotu,autoblocku daha iyi kapıştırın asdfalşkdsjşl neler oluyor ya hahaha. Tamam saldım

Hepinize başarılar, iflah olmaz artık bu ortam.

White Snake said:
Iraneth said:
Quake'in dediği gibi bizde keylogger olduğundan şüphelendik. Fearful, MOSS yerine video çekecek.

Fearfulun niye banı kalktı ya? Nessanın banı kalktı herkes 2. şansı aldı abi aklım almıyor bu nasıl bi ortam ya asdfasdfasdfşlkjsd çıldırıyorum hile kullanmak bu kadar legal bi hale getirilemezdi. Bari wisherı da salın kimin aimbotu,autoblocku daha iyi kapıştırın asdfalşkdsjşl neler oluyor ya hahaha. Tamam saldım

Hepinize başarılar, iflah olmaz artık bu ortam.
Ortama daha 3 sene önce giriş yapmış ve işi sadece forumdan millete bulaşmak olan bir adam ortamı iflah edecekse, ortam hiç iflah olmasın daha iyi. Turnuva konusu 1. sayfasında başarılar diliyorsun, 2-3 düşünceni yazıp eyvallah. Sonrasında ise, her şeyin aynı kalmasına rağmen saydırmaya başlıyorsun. Ya şov yapıyorsun ya da bu olaylar gerçekten seni sinirlendiriyor, ki ikisi de bence normal şeyler değil. Ülkenin uzun süredir sorunu olmakta devam eden, kimsenin kendi işine bakmaması olayı burda da kendini bir kez daha kanıtlıyor. Agresif bir tavırla kendi düşünceni millete aşılamaya çalışıyorsun. Fakat, sanırsam burda yazdıklarını çoğu insanın sadece boş bir metin olarak gördüğünden bir habersin.

Freyja said:
Takım Adı: Knights of Vyincourd
Takım Tagı: Vyincourd_
Takım Sancağı:
lQAkab.png
İletişim Bilgileri: Nessa, Delfador
eklenecek..
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet.

Oyuncu isimleri ve IDleri düzenlendiğinde kabul edilecektir.

Ravien said:
Takım Adı:Regal Ace
Takım Tagı:RA
Takım Sancağı:
6D0bB0.png
İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/id/emxir3434/
                                                Ravien: 3748500
                                                Sepia:  661421
                                                Sertay: 4145804
                                                Yuzarsif: 104461
                                                Mesronn: 1271353
                                                Yolcu: guid girilecek
                                                Evilmay: guid girilecek
                                                Leginard: 1560741
                                                Luz1ka: guid girilecek
                                                Eklenecek...
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:evet

Kabul edilmiştir. Kalan IDleri en kısa zamanda güncelleyin.

Rumil said:
Turnuvaya destek olma açısından eğlenmek için biz de gireceğiz (:

Takım Adı:ECIRIYEEK
Takım Tagı:ECR
Takım Sancağı:
VQbn3y.png
İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/thezenquiel/
Rumil
Kronless
MossadBasinin
SASA
Fadey
Existentia
Cledianus
Mr.Kostek
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Evet

IDler düzenlendiğinde kabul edilecektir.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom