Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Users who are viewing this thread

Steam Workshoptaki bazı buglar giderilmiş ve her zamanki gibi bir kaç ufak hata düzeltildi diyorlarda. O hatalar hiç bir zaman düzeltilmedi kısaca bir değişiklik yok.

Checking...

System-Stable
Mods- Stable
Bugs- Unstable
Gameplay- Stable

Checking Complete.

1.163 geldi de hatalar düzelmemiş yine,Viking Conquest düzelmiş olabilir ama Warbandın texturelar falan berbat derecede.Adamların gözleri gözükmüyor.

İncili Arwa said:
1.163 geldi de hatalar düzelmemiş yine,Viking Conquest düzelmiş olabilir ama Warbandın texturelar falan berbat derecede.Adamların gözleri gözükmüyor.
Bu sorun neden bende yok? Senin ekran kartın kaç? Oyun orjinal mi?

Propaganda said:
Texture değil de shaderlarda bir şey var muhtemlen.Göz gözükmeme sorunu yaşayan bir iki arkadaşım daha var.
Aslında ayarlardan kaynaklanıyor olabilir.Shader kalitesi düşürüldüğünde bende de böyle bir görüntü oluşuyor.

bugün 1.64 e yükseldi ve şöyle bir sorun var Veluca şehri yakınlarındaydım harita da fare bazı yönlere gitmiyor kısaca harita üzerinde fare yarı çalışıyor yarı çalışmıyor. Yani umarım düzeltirler, çünkü bu şekilde oynanmaz. istediğim yöne gidemiyorum.

Bende son updateden beri karakter gölgeleri mavimsi bir hal aldılar.Aynı sorun gece için de geçerli.Hava hafif mavi duruyor.Update ile gelen yeni birşey mi yoksa benden mi kaynaklanıyor bu?DirectX 7 kullanıyorum bu arada.

Back
Top Bottom