Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Users who are viewing this thread

Mod yüklemesi için basit bir test yaptım. Başarılı bir yükleme oldu.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=284234400

Rodok askeri alın oynayın. :razz:

Ben hala giremiyorum oyuna. Oyunu sildim yeniden yükledim, version 1.160 diyor ama hala Texture da kalıyor, ilerlemiyor.

Diğer yapımcılara da atmayı dene Frank bugün sunucu muhabbeti yüzünden baya yoğun olabilir.
Sunucu olayı da aşırı fazla bir yeni oyuncu akını olmasında kaynaklanmaktaymış. Hemen düzeltmeye koyulmuşlar.
Captain Lust said:
This is related to the free weekend and huge influx of players... we've got our best people fixing it ASAP.
Günncelleme:
Yapımcılardan Cem Beye bu konuyu sordum.
19:09 - M.λrdλ: Cem bey merhabalar, Multiplayer'da sunucularda bir problem var sanırım arkadaşlarım hiç bir sunucu gözükmediğini vs. söylüyor da bir bilginiz var mı acaba bu sorunun ne zaman giderilebileceği hakkında?
20:59 - Daegoth_TW: sorun için yazılımı güncellememiz gerekti, yakında düzelebilir
20:59 - M.λrdλ: Yakında'yı bu akşam olarak algılamamız yanlış mı olur peki? :grin:
21:01 - Daegoth_TW: yakında 1 saat içerisinde bile demek olabilir :smile: arkadaşımız üzerinde çalışıyor az bir işi kaldı
21:01 - M.λrdλ: Çok güzel haberler. Teşekkürler! :grin:
Bir saat içinde çözülebilir durumdaymış.

Balex said:
13mblık yeni bir güncelleme daha geldi.
Gördüm, güncellemeyi otomatik yapmış ama ben hala giremiyorum. Aynı sorun devam ediyor. Yapımcılar da çok yardımcı oldu saolsunlar. Neyse artık, uğraşamıcam daha fazla.

Duyduğuma göre 1.60 update ile bir steam hesaptan banlanıp yan hesaptan giren arkadaşların hesap id leri de yanıyormuş.Nasıl oldu bilmiyorum ama denediğimiz bir kaç kişide çalıştı.

Allah Belalalrını versin güncellemesinler artık bıktık ya 1.160 hic güzel olmamıs cok donuyor ya arkadasımda da aynı sorun var ne yapıor bu taleworlds anlamıyorum ki illaki oynamayalım istiyolar tek oynadıgım oyun warband zaten

Back
Top Bottom