Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Random kuradan ziyade takımları oynayışlarına göre tier tier ayırıp,yerleştirmek daha zevkli ve ideal bir turnuva olmasını sağlar

Takım Adı: Nordic Union
Takım Tagı: NoR
Takım Sancağı

İletişim Bilgileri: Saltuk Pasha#8988 (discord)
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Algan: 4290647
Adehox : 480253
SelçukBey : 4898315
Dain : 4808928
Aral : 3895983
Rebellion : 4403788
Saltuk : 4519578
Nicksiz : 4873442
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Okudum, Kabul ediyorum.

Last edited:
Takım Adı: Nordic Union
Takım Tagı: NoR
Takım Sancağı

İletişim Bilgileri: Saltuk Pasha#8988 (discord)
Oyuncu isimleri ve ID'leri: Algan: 4290647 / Adehox : 480253 / SelçukBey : 4898315 / Dain : 4808928 / Aral : 3895983 / Rebellion : 4403788 / Saltuk : 4519578 / Nicksiz : 4873442
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Okudum, Kabul ediyorum.
reap turnuva olacak ve katılmıcak, birinin adına girer

reap turnuva olacak ve katılmıcak, birinin adına girer
Adamlar kendilerine göre bir takım oluşturmuş turnuvaya katılmak için ve her şekilde insanlara engel olmaya çalışıyorsunuz zaten forum kavga dolu bir kuruş kazanç elde edemeyeceğimiz gerçeğinide eklersek zaten sözde hile denenlerin sadece video almalarını sağlasak oyuna belkide oyuncu kazandırmış olucaz, Reapsot u pek sevmiyorum yaşanmışlıklar üzerinden 2. kez hatta ama şu anda turnuvada olmaması gereken çok kişi var liderlerden bile. Tabii bu reapsotun katılabileceği gerçeğini değiştirmesede bir kanıtın olmadığı müddetce saçma sapan yorumlarda bulunma.

Adamlar kendilerine göre bir takım oluşturmuş turnuvaya katılmak için ve her şekilde insanlara engel olmaya çalışıyorsunuz zaten forum kavga dolu bir kuruş kazanç elde edemeyeceğimiz gerçeğinide eklersek zaten sözde hile denenlerin sadece video almalarını sağlasak oyuna belkide oyuncu kazandırmış olucaz, Reapsot u pek sevmiyorum yaşanmışlıklar üzerinden 2. kez hatta ama şu anda turnuvada olmaması gereken çok kişi var liderlerden bile. Tabii bu reapsotun katılabileceği gerçeğini değiştirmesede bir kanıtın olmadığı müddetce saçma sapan yorumlarda bulunma.
bu yazının neyi savunduğunu bile anlayamadım o derece bozuk bir türkçen var. ayrıca sırf trainingi iptal etti diye insanları tehdit eden birine göre fazla iddialı konuşmuşsun .d

bu yazının neyi savunduğunu bile anlayamadım o derece bozuk bir türkçen var. ayrıca sırf trainingi iptal etti diye insanları tehdit eden birine göre fazla iddialı konuşmuşsun .d
yani içerinizde bir oyuncum var ondan dolayı rahat konuşuyorum :wink: o attığınız duyuruda bile "dikkatli olun" ibaresi vesaire emojilerle nelerin yaşanıcağını tahmin ettiğinizi varsayıyorum xd benim amacım bir kere olsun "karaktersiz" insanların karakterlerini düzeltip adam edip tekrardan arkadaş olmaktı ve siz bunu geri çevirip sırf aldığınız inviteların iyi oyuncular olmamasından mütevellit maçı iptal ettiniz ve benden saygı duymamımı bekliyorsunuz kolay gelsin arkadaşlar xd
knt.png

yani içerinizde bir oyuncum var ondan dolayı rahat konuşuyorum :wink: o attığınız duyuruda bile "dikkatli olun" ibaresi vesaire emojilerle nelerin yaşanıcağını tahmin ettiğinizi varsayıyorum xd benim amacım bir kere olsun "karaktersiz" insanların karakterlerini düzeltip adam edip tekrardan arkadaş olmaktı ve siz bunu geri çevirip sırf aldığınız inviteların iyi oyuncular olmamasından mütevellit maçı iptal ettiniz ve benden saygı duymamımı bekliyorsunuz kolay gelsin arkadaşlar xd
knt.png
konu burada senin hile kullanmış bir oyuncunun turnuvada oynamasını savunman, bu konunun dışına çıkıp aramızdaki şeyleri bu forum konusunda tartışmak ayıp olur, discorddan yazıcam müsait olduğumda

konu burada senin hile kullanmış bir oyuncunun turnuvada oynamasını savunman, bu konunun dışına çıkıp aramızdaki şeyleri bu forum konusunda tartışmak ayıp olur, discorddan yazıcam müsait olduğumda
Demekki düzgün bir şekilde okuyunca anlayabiliyormuşsun yazımı değilmi? xd

Bu gerçekleşen bire bir tartışmanızı görmemiş olmayı diliyorum. Arkadaşlar grup aşamaları hariç hemen hemen her şey turnuva grubuna taşınmıştır. Artık turnuva alta bırakacağım gruptan işleyecektir. Buraya yazılanların bir önemi olmayacaktır.

Warband Türkiye 8v8 Turnuvası

Kadrolarınıza ekleme ve çıkarma, grup aşamalarındaki rakipleriniz, tartışmalarınız, şikayetleriniz ve tavsiyeleriniz. Bunların hepsi turnuva grubundan işleyecektir. Umarım bu kadar detaya girmem sizler için açık olur ve bu konuda sorun yaşamayız. Grup aşaması turnuva grubundan duyurulacaktır. Format ise 3 er takımdan 4 grup şeklindedir. Şimdiden herkese bol şans!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom