Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Takım Adı: BlackPhoenix
Takım Tagı: BP_
Takım Sancağı: eklenecek

İletişim Bilgileri: Shelby#0504
Oyuncu isimleri ve ID'leri:

Shelby 5012640
Qetesh 4434474
Macro 5163589
Wellington 3097763
Sabre 3946208
Svengali 1717962
Anti_CT 4479504
Sypruss 4180641
HayBinYakzan eklenecek
Njord 5164463

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
Güncellendi,Banner Ve Haybinin Guidsi Eklenecek.

Last edited:
Takımımın adı geçtiği için sanırım tartışmaya girmek zorundayım.
Metehanyus, bahsettiğin turnuvada Thorin'in wacky'nin yerine oynadığını söylüyorsun. Üstüne üstlük takımımızda da FatihBey'in invite olarak oynadığını söylüyorsun. Katıldığımız 2 turnuvada da sizin kariyerinizden fazla başarı kazandığımız için mi bu kuyruk acısı? Ya da sizin arkadaşınız olmadığımız için mi bize kin kusuyorsunuz? Turnuvanın grubunda istatistikler var, istatistiklere bakarsan oynadığı maçların çoğunda ortalama bir performans göstermiş olduğunu görebilirsin. WarriorofIslam'ın da kim olduğunu zaten gene turnuva grubundan bulabilirsin. Elinizde hiçbir kanıt bulunmuyorken, sadece bir WhatsApp konuşması atıyorsun. Sen bunu kanıt olarak mı görüyorsun? Zaten o sıra turnuva gerçekleşirken Thorin ile aramız pek iyi değildi. Başkalarına laf atacağım diye pisliklerini arkadaşıma ve takımıma bulaştırma.

Ha ayrıca, sen de çok temiz sayılmazsın. "Odysseus" nickiyle WT6T'de hem GH'de hem Rangers of Ithilen'de oynadın. Bunu nereden biliyorsun diye soracaksan WNL'de Conquerors takımında aynı GUID ve aynı isimle "Odysseus" nickiyle bizimle beraber oynadın. Daha bir sürü bu şekilde yan Key'de oynadığın turnuvalar var.

Last edited:
Thorin söylediklerine bakınca bana yönelttiğin suçlamao kadar saçma kalıyor ki biraz düşünerek yapsaydın bundan vazgeçerdin.

Birbirinizi korurken biryerlerinizi yırtıyorsunuz ancak birisi kendini savunurken dinlemiyorsunuz bile.

Bozuk Üslup, backseat moderation
Ha ayrıca, sen de çok temiz sayılmazsın. "Odysseus" nickiyle WT6T'de hem GH'de hem Rangers of Ithilen'de oynadın. Bunu nereden biliyorsun diye soracaksan WNL'de Conquerors takımında aynı GUID ve aynı isimle "Odysseus" nickiyle bizimle beraber oynadın. Daha bir sürü bu şekilde yan Key'de oynadığın turnuvalar var.
Bu sayfaya bakmanı rica ediyorum. Biz o tarihteki TR turnuvasına girmedik. Suçlarken doğru şeylerle suçlayın. GH'yle bir alakası olmayan bir konu lütfen b*k atmayınız. Ayrıca bu konu daha uzamamalı turnuva konusundan iyice sapmaya başladı çünkü. Teşekkürler. İyi forumlar.

Flaming
Bu sayfaya bakmanı rica ediyorum. Biz o tarihteki TR turnuvasına girmedik. Suçlarken doğru şeylerle suçlayın. GH'yle bir alakası olmayan bir konu lütfen b*k atmayınız. Teşekkürler. İyi forumlar.
Tek sorun bu olsun. :grin: Gözümden kaçmış olabilir, doğal olarak GH'lilerin çoğunluğu düzgün insanlar olmadığı için yanlış varsayımlar olabiliyor, Veterans'ta oynamış diyelim o zaman.

hahahahahahaahahaah paylaştığın şeyin ifşa ile hiç bir ilgisi yok :d yankey falan yokki
Aynı turnuvada başka isimler ve Key'ler ile oynadığının kanıtı ifşa değil mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Bu arada, okuma yazma bilmediğini düşünmeye başladım. Konuyu da iyi değiştiriyorsun, hll spr dvm

Tek sorun bu olsun. :grin: Gözümden kaçmış olabilir, doğal olarak GH'lilerin çoğunluğu düzgün insanlar olmadığı için yanlış varsayımlar olabiliyor, Veterans'ta oynamış diyelim o zaman.

Aynı turnuvada başka isimler ve Key'ler ile oynadığının kanıtı ifşa değil mi? Yoksa ben mi yanlış biliyorum?
Bu arada, okuma yazma bilmediğini düşünmeye başladım. Konuyu da iyi değiştiriyorsun, hll spr dvm
Konuyu uzatıp saptırma. İkili tartışmanı klanları suçlayarak yanlış şeyler söyleyerek burada hikaye yazmana gerek yok. Tartışacaksan bu konuyla alakalı başka mecralar var. Ayrıca düzgün olup olmadığı seni ilgilendirmez. Kendinle kıyaslama. (Senin de ne kadar düzgün olduğunu biliyoruz.)

"Sen" bireysel olarak tartışmayı bilmiyorsun.Biz GH'nin üyeleri olarak o turnuvada olmadığımızı belirtiyoruz.Sen kalkmış oyuncularımıza hakaret ediyorsun.Sadece bir tartışmayı sürdüreceksen, fikir beyan edeceksen, saygı çerçevesinde yapman gerekiyor. Bu konuyu daha fazla uzatmayacağım.İyi forumlar.

Bu oyuncu bir troll oyuncudur ve bunun aksini iddia edecek kişiye sadece gülerim. Troll oyuncudan kastım da Bladee ve FatihBey'den farkının olmadığını düşünmemdir. Elimde somut bir kanıt yok ama eğer yinede bu konuda yeterli olacağını düşünüyorsanız WT5T'de bizzat sizin maçınıza girip tk atıp çıkan elemanları hatırlıyorsanız o da bunlardan biriydi. Bunu da biliyorum ama elimde bir kanıt yok ve artık kanıt aramaktan yoruldum da açıkcası. Böyle troll ve ortama zarar veren insanların yasaklanmasının neden size bu kadar tartışma yeri açtığını anlamıyorum. O halde FatihBey içinde Bladee içinde tartışma başlatın? Çünkü o oyuncunun onlardan bir farkı yok ve bunu o oyuncuyla ilgili son açıklamamda belirtmiştim.
O turnuvada(hangi turnuva olduğunu hatırlamıyorum ama wt5t değildi) BLD_Jused nickiyle girilip maç ortasında bize tk atıldı fakat bizim kadromuzda jused yoktu bile "BLD_Jused" diye girip bize tk atan kişi Fatih Bey. Başka bir maçta böyle bir olay oldu mu bilmiyorum fakat orada tk atan jused değildi fatihbey denen şahıstı bilginiz olsun.

Arkadaşlar bu tartışma yeterince uzadı diye düşünüyorum. Birbirinize olan ithamlarınızı başka bir yerde yapmanızı tavsiye ediyorum. Çünkü bu konu altında takım liderlerinin görüşlerini belirtmesini isteyeceğim.

12 Takıma ulaştık fakat şöyle bir durum var. İki seçenek daha doğrusu. 4 er takımdan 3 grup şeklinde olursa bu durumda A ve B grubundan 3 takım çıkacak ve C grubundan 2 takım çıkacak ama böyle bir durumda manuel bir şekilde dengeli gruplar çıkartmamız gerekecek. Bu ilk seçenekti diğer seçenekte 3 er takımdan 4 grup şeklinde ve ilk 2 takımların çıkacağı yöntem ama bu durumda benim elimle dokunmam mümkün değil çünkü random şekilde olacak. Benim sizden ricam şu gereksiz tartışmaları bir kenara bırakıp oynayacağımız turnuva sistemi için fikirleriniz nelerdir?

Takım Adı: BlackPhoenix
Takım Tagı: BP_
Takım Sancağı: eklenecek

İletişim Bilgileri: Shelby#0504
Oyuncu isimleri ve ID'leri:

Shelby 5012640
Qetesh 4434474
Macro 5163589
Wellington 3097763
Sabre 3946208
Svengali 1717962
Anti_CT 4479504
Sypruss 4180641
HayBinYakzan eklenecek

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
Kabul edildi.
Takım adı : flapjacks
Eklenen oyuncu : LaPache - 1362405
Oyuncu eklemeler ve çıkarmaları direk güncelleyerek yapabilirsiniz buradan. Bugün 23.59'da turnuva grubuna taşındığında oradan ekleme ve çıkarmalar başlayacaktır. Buradan böyle şeyleri güncelleyerek yapabilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom