Warband Türkiye 8v8 Turnuvası // TURNUVA BAŞLADI!!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Takım Başvurusu

Takım Adı:Risen Manifest
Takım Tagı:[RM]
Takım Sancağı:
rm12.jpg

İletişim Bilgileri:https://steamcommunity.com/id/nattea
Oyuncu isimleri ve ID'leri:
Jufasto - 96304
Relexan - 387759
Koso - 996453
Gibby - 1182817
Penthos - 3276534
Arni - 36965
Varadin - 408688
Wegnas - 19955
Ravien - 3748500
Shemaforash - 20578
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?:Evet
Takım Adı: flapjacks
Takım Tagı: flapjacks_nick
Takım Sancağı:

İletişim Bilgileri: Senmati
oSMAN - 4322303
Yermelow - 1520066
Andrew - 1841134
Black_Mortis - 4138358
Maximou - Belli değil
Tristan - 2346750
Kane - 1754909
Moment - 1522987
Madness - 3014369
MesronN - Belli değil

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet
Takım Adı: Gokturk Khaganate
Takım Tagı: [GK]
Takım Sancağı:

İletişim Bilgileri: https://steamcommunity.com/id/kidemlii/
Bumin GUID: 4162596
Alcott GUID: 2917086
Borte GUID: 4176933
Schweppes GUID: 4537218
İstemi GUID: 3798198
Kvothe GUID: 2281720
Dovahkiin GUID: 4861059
Nikotin GUID: 3884658
Matrona GUID: 1210916
ExecuTioner GUID: 1527755
Turco GUID: 988133
BoltZ GUID: 3824231
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Okudum ve kabul ediyorum.
Kabul edildi. Dilediğiniz gibi son güne kadar güncelleme yapabilirsiniz.
Takım Adı: Pomerania A, Pomerania B
Takım Tagı: [QoP]
Takım Sancağı: Belirsiz
İletişim Adresi: https://steamcommunity.com/profiles/76561198361779904/
Oyuncu İsimleri ve ID leri:

Takım A:

Mary : 3747253
Focus : 4308199
Styard : 4562116
Kroq : 5083069
Ziyang : 3607297
RİPAnarch : 4175786
Vein : 4596067
Asphixia : Yazılacak

Takım A Yedek

Lenya 2022332
İndikolit 4137815

Takım B:

Dhimani : 5020666
Ronin : 5164654
Quatro : 4888920
Artemisia : 4033210
S2mle100lesh : 4498259
Mossi : 4533374
Gucha : 4538047
Nec0 : 5100580

Takım B Yedek:

YusOUF Yazılacak
Daffy Yazılacak
19shotzm : Yazılacak
Subutay : 5253167

Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Okudum ve kabul ediyorum.
Kabul edildi fakat kadronuzda bulunan bazı oyuncular için yoğun şikayetler gelmektedir hile konusunda. Kadronuzda bulunan bazı isimler video çekmek zorunda kalabilir. Hile konusunda gelen şikayetler videolarla geliyor elbette. Gerekli açıklama ve video çekmesi gereken isimler özelden yapılacaktır. Son başvuru zamanına kadar dilediğiniz gibi değişiklik yapmakta serbestsiniz.
Takım Adı: Eklenecek.
Takım Tagı: Eklenecek.
Takım Sancağı: Eklenecek.
İletişim Bilgileri: Nessa & Feodras
Nessa - 1537560
Feodras - 2915278
Ryotaink - 4616505 / 3179778
Tomayus - 1982546
KingHenry - 78656
chowchow - 2088857
Delfador - 3282858
Odegard - 1703524
Kiano - 995872
Allan Saint-Maximin - 1373744
PuffTheDragon - 1302523
Kuralları okudunuz mu ve kabul ediyor musunuz?: Evet.
Takım bilgileriniz güncellendiğinde kabul edilecektir.

Somut ve yeterli kanıt olarak bir ekran görüntüsünü yükledim sadece ama bununla yetinerek bir işlem uygulamadım tabiki de. Daha önce düzenlenen 1v1 kılıç kalkan turnuvasında da PiriReis'in keyiyle girip oynadığını bizzat takım lideri FranzJoseph'in ağzından işitmiştim ve dikkate almamıştım. Ama o gün de ardından başka bir itiraf gelince ve aynı zamanda oyuncunun da daha önce publicte sergilediği davranışı göz önüne alınca ne FatihBey'den ne de Bladee'den bir farkının olmadığına karar verdim. Bu konuda özelden de belirttim görüşlerimi fakat kendisi dikkate almayıp foruma taşıdı. Bu konuda daha fazla konuşmak istemememin sebebi ise her ne kadar eşit doğrultu da davranmam gerekse de bir olay için birden fazla açıklamayı yaptığım halde her seferinde aynı düşüncenin yüzüme çarpılmasıdır. Gerekli kanıt görmeseydim böyle bir işlem yapmazdım ama hem gördüklerim hem de duyduklarım benim için yeterli oldu. Duyduklarım konusunda elbette bir kısmınız şüpheli davranabilir sonuçta somut bir delil değil fakat kalkıpta sadece bir şey üzerinden konuşmuyorum ve keyfime göre iş yapmıyorum. Bu konu yeterince uzadı diyebiliyorum çünkü özelden de konuşuldu forumda da konuşuldu. Aynı şeylerin söylenmesinin benim için manası yok. Delil var ve karar kesin. Dilediği kadar yazabilir ama bundan sonra bir cevap alamayacak.
Kendini avutmaktan başka bir şey yapmıyorsun. Benim sadece bir turnuvada ismim geçiyor onda da hiç bir maçta kaydım yok ancak saçma bir şekilde oynadığımı söylüyorsun ve kanıtın fatihbeyin "geçen bld maçına bld jused diye giren bendim" demesi. Elle tutulur bir kanıtın yok banımın açılmasını istiyorum.

Turnuvaya Jusedi veya herhangi birini sokmadım.Franzın dediğini çok yanlış anlamışssın
[Dün, 18:08]
lil peep emo:
şeyi yanlış anlamıştı
jused bana demişti ki
ft atmış thorinle
yendim demişti
o ara da tam senin ftye denk gelmiş galiba
ben de demiştim jused seni skmş diye

...Ama o gün de ardından başka bir itiraf gelince ve aynı zamanda oyuncunun da daha önce publicte sergilediği davranışı göz önüne alınca ne FatihBey'den ne de Bladee'den bir farkının olmadığına karar verdim...
İnan, işin bu tarafıyla hiç ilgilenmiyorum. Ben moderasyon tarafındayım. Birilerinin sansürlenip, sansürlenmemesi -forum içerisinde- beni ilgilendiren tek mevzu. Oynamış-oynamamış yok birilerinin canını sıkmış, sunucuda yan gözle bakmış vs. benim işim değil. İstersen "benim turnuvam oynatmıyorum, banane." de diyebilirsin yine benim işim olmaz. Diğer tüm kararların gibi mevzu senin güvenilirliğin beni asla bağlamıyor veya ilgilendirmiyor. Forum üstünde göstermediğin bir kanıtın veya kendi kafanda emin olduğun her şey için oyun içi turnuvada aksiyon alabilirsin. Forumda alamazsın sadece. Benim işim kimsenin, kimseden üstün olmadığı bir ortam sağlamak.
O yüzden cevap verip vermemek de sana kalmış adamlara, orası da beni ilgilendirmiyor.

İnan, işin bu tarafıyla hiç ilgilenmiyorum. Ben moderasyon tarafındayım. Birilerinin sansürlenip, sansürlenmemesi -forum içerisinde- beni ilgilendiren tek mevzu. Oynamış-oynamamış yok birilerinin canını sıkmış, sunucuda yan gözle bakmış vs. benim işim değil. İstersen "benim turnuvam oynatmıyorum, banane." de diyebilirsin yine benim işim olmaz. Diğer tüm kararların gibi mevzu senin güvenilirliğin beni asla bağlamıyor veya ilgilendirmiyor. Forum üstünde göstermediğin bir kanıtın veya kendi kafanda emin olduğun her şey için oyun içi turnuvada aksiyon alabilirsin. Forumda alamazsın sadece. Benim işim kimsenin, kimseden üstün olmadığı bir ortam sağlamak.
O yüzden cevap verip vermemek de sana kalmış adamlara, orası da beni ilgilendirmiyor.
Forumda da yeterli kanıt sunduğumu düşünüyorum, forum dışında da. Dediğin gibi cevap verip vermemek bana kalmış ve daha fazla bu konuda açıklama yapma ihtiyacı duymuyorum.

Forumda da yeterli kanıt sunduğumu düşünüyorum, forum dışında da. Dediğin gibi cevap verip vermemek bana kalmış ve daha fazla bu konuda açıklama yapma ihtiyacı duymuyorum.
Daha basit bir dille anlatayım uyarımı yapayım, böylece kafa karışıklığı kalmasın. Aynı kanalda konuşmuyoruz çünkü. Backseat moderation yapmadan konuyu devam ettir lütfen.
İyi forumlar.

Daha basit bir dille anlatayım uyarımı yapayım, böylece kafa karışıklığı kalmasın. Aynı kanalda konuşmuyoruz çünkü. Backseat moderation yapmadan konuyu devam ettir lütfen.
İyi forumlar.
İnsanlar görmek istediğini görüyorlar. Ne bir yetkim ne de bir sorumluluğum var. Burada bazı şeyleri gelip yapıyorsam bunun değer bulmasını isterim. İnsanların kendi kafalarında kurduklarına ve inanmak istediklerine sadece saygı duyarım. Tek amacım bazı şeylere emek verip daha güzel gözükmesini ve insanların eğlence bulabilmesini sağlamak. Buna köstek olanlar zaten bu etkinlikten yararlanamıyor, yararlanamayacakta. Teşekkürler.

İnsanlar görmek istediğini görüyorlar. Ne bir yetkim ne de bir sorumluluğum var. Burada bazı şeyleri gelip yapıyorsam bunun değer bulmasını isterim. İnsanların kendi kafalarında kurduklarına ve inanmak istediklerine sadece saygı duyarım. Tek amacım bazı şeylere emek verip daha güzel gözükmesini ve insanların eğlence bulabilmesini sağlamak. Buna köstek olanlar zaten bu etkinlikten yararlanamıyor, yararlanamayacakta. Teşekkürler.
Kendi çapında egonu tatmin et bu turnuvada oynasam da oynamasam da bu konuda sadece kendini avutacaksın.WBMM'de davranışların yüzünden alınmadın diyorsun ancak buraya gelince kafandan uydurduğun kanıt ve olaylar ile almadığını söylüyorsun. Turnuvadaki takımlara başarılar diliyorum.

Takım Adı: Gokturk Khaganate
Eklenen Oyuncu: SWEDENSTILLBREATHES GUID: 1269631
Çıkarılan Oyuncu: İstemi GUID: 3798198
Başvuru attığınız kısımda yarın 23.59'a kadar dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. 03.05 00:00 saatinde kadrolar buradan alınıp turnuva grubuna taşınacak. Turnuva grubundan ilerleyecek bütün her şey. O yüzden turnuva grubuna katılmayı unutmayın!!

Bozuk Üslup
Herkese selam, bu yazıyı geçen turnuva grubuna yazmıştım ama thorin silmişti... Şimdi arkadaşlar amacım turnuva olmasın, bu tunrnuvaya girmem, öyle olmasın böyle olmasın değil öncelikle. Ben eğlenmeme bakıyorum kimin ne yaptığı pek umrumda olmuyor bana karşı olsa bile. Yolumuzdayız kısaca. Sadece yazar geçerim pek uğraşmam ANCAK şöyle bir durum var bu thorin adlı arkadaş, gösterdiği elle tutulur dayanaklar bu jused - fatihbey olayında anladığım kadarıyla fatih beyin attığı mesajları baz alıyor. Peki güzel olaiblir bu bi kanıtmıdır karşı tarafın karakterine bağlıdır bence.
Bu arada ben ne flawin'i tanırım ne jused'i tanırım hiç bir muhabbetimiz vs yok onlarla. Thorin bundan 2 sene önce falan tam hatırlamıyorum çeyrek final karşılaşmamızda, biz THY klanı ile maç atarken karşı takımda THORİN ve FATİHBEYin id leri olmaması ve CREED takımına kayıtlı olmasına rağmen başka keyle girip oynadılar ve kanıtım var :smile: Yani bu olayı ölümüne ört pas edip şu an güncel olan konuyla bu kadar uğraşman bana çok saçma geliyor thorin. Ya suçunu kabul et evet böyle yaptım ben şer*fsizim ve özür dilerim bundan sonra ne yapıcam ne yaptırtıcam de, ya da bu jused olayını fazla kafana takma. Kurallara çok önem veren biri isen işini adam gibi yapmak istiyorsan önce kendin adam gibi davranacaksın sonra işine yansıtacaksın. Benim kanıtımda o takımda oynayan bir oyuncudan ve güvenilir oyuncudan sıkıntı yok
BCvsfb.jpeg
yok bu kanıt değil steamden yazılmamış gibi saçma sapan düşünen varsa steamden de sorar cevabını alırım sıkıntı yok. İsterseniz bunu fatihbey e de sorabilirsiniz. İyi forumlar

Last edited:
Herkese selam, bu yazıyı geçen turnuva grubuna yazmıştım ama thorin silmişti... Şimdi arkadaşlar amacım turnuva olmasın, bu tunrnuvaya girmem, öyle olmasın böyle olmasın değil öncelikle. Ben eğlenmeme bakıyorum kimin ne yaptığı pek umrumda olmuyor bana karşı olsa bile. Yolumuzdayız kısaca. Sadece yazar geçerim pek uğraşmam ANCAK şöyle bir durum var bu thorin adlı arkadaş, gösterdiği elle tutulur dayanaklar bu jused - fatihbey olayında anladığım kadarıyla fatih beyin attığı mesajları baz alıyor. Peki güzel olaiblir bu bi kanıtmıdır karşı tarafın karakterine bağlıdır bence.
Bu arada ben ne flawin'i tanırım ne jused'i tanırım hiç bir muhabbetimiz vs yok onlarla. Thorin bundan 2 sene önce falan tam hatırlamıyorum çeyrek final karşılaşmamızda, biz THY klanı ile maç atarken karşı takımda THORİN ve FATİHBEYin id leri olmaması ve CREED takımına kayıtlı olmasına rağmen başka keyle girip oynadılar ve kanıtım var :smile: Yani bu olayı ölümüne ört pas edip şu an güncel olan konuyla bu kadar uğraşman bana çok saçma geliyor thorin. Ya suçunu kabul et evet böyle yaptım ben şer*fsizim ve özür dilerim bundan sonra ne yapıcam ne yaptırtıcam de, ya da bu jused olayını fazla kafana takma. Kurallara çok önem veren biri isen işini adam gibi yapmak istiyorsan önce kendin adam gibi davranacaksın sonra işine yansıtacaksın. Benim kanıtımda o takımda oynayan bir oyuncudan ve güvenilir oyuncudan sıkıntı yok
BCvsfb.jpeg
yok bu kanıt değil steamden yazılmamış gibi saçma sapan düşünen varsa steamden de sorar cevabını alırım sıkıntı yok. İsterseniz bunu fatihbey e de sorabilirsiniz. İyi forumlar

Sanırım WIS turnuvasından bahsediyorsun. Çünkü Turkish Airliness takımı isminin kullanıldığı tek yer orası. Bu boş ithamlarını neye güvenerek yaptığını hiç anlamıyorum açıkcası. THY takımının kaptanı benken nasıl ben fake oynamış oluyorum? Ayrıca rosterda Thrain adını bile göremiyorum. Takımda birden fazlada yabancı oyuncu bulunuyor ve ayrıca senin çok yakın arkadaşlarından Invincible'da takımda oynamış. Rosterı bırakıyorum aşağıya.
Tabii insan bir suçlama yapmadan önce enine boyuna araştırmasını yapmalı ki böyle hiç bilmediği takımlara hiç bilmediği iftiralarda bulunmamalı. Gidip rosterda bulunan bütün oyunculara sorabilirsiniz. O takımda tek bir fake key bile oynatılmadı.

Art arda ileti
Pardon düzeltiyorum: Thrain rosterda bulunuyor fakat kendisinin Zaxor olduğunu daha önce forumda da kanıtlamıştım.

Ben de düzeltme yapıyorum
PARADOX
5620582193_07207bc789_o.png
» KAPTANLAR
1cL9din.png KEVIN
1cL9din.png Wacky
5620582193_07207bc789_o.png 5620582193_07207bc789_o.png
» ROSTER

Spoiler
5620582193_07207bc789_o.png 5620582193_07207bc789_o.png 5620582193_07207bc789_o.png
KEVIN 2448271
Wacky 2447410
PaRa 1676648
hounzou 3279560
KrosLeon 2849063
ZaferBey 3131384
Fearful 2979411
Blodest 1703615
Warriorofislam
fpwrje.jpeg
[/url]
buydu benim dediğim arkadaş karıştırmış :d zaten o thy bilmiyorum o turnuvada yoktum..

Yani şimdi diyorsunuz ki Wacky'nin yerine Thorin yani ben oynadım, WarriorofIslam da WT6T-1 de suçlanıldığı üzere FatihBey'di ve bunların hepsi Paradox takımı için. Yine yanlış anlamadıysam eğer bunun üzerine konuşayım madem. Birincisi Wacky yani diğer nickiyle Iraneth yıllardır oynayan bir oyuncu belki bir kısmınız tanımaz fakat pw açısından eski bir oyuncu ve benimle hiç bir zaman samimiyeti bulunmamış birisi. Turnuva hostlarken neden böyle bir işin içine gireceğimi düşünüyorsunuz tek anlayamadığım şey bu. Turnuva hostlamıyorkende aynı şekilde aynı soruyu yöneltirim. WarrirofIslam için çok tartışma dönmüştü ve istenilen ekran görüntüsünü forumda paylaşmıştı.(Bazılarının içi rahat etmemişti benim gibi :grin: son 2 hafta 10 saat hahaha) Her neyse benim bu konuda söyleyecek veya kabul edecek bir şeyim söz konusu değil çünkü böyle saçma bir işin içine girmek için sebep bulamıyorum. Hem ayrıca ben FatihBey'in sözüyle işlem yapmışım gibi davranmayı bırakın çünkü size şöyle bir örnek vereceğim.

Şimdi bildiğiniz üzere ortamda bir sürü hileci dolaşıyor ve bunların isimleri biliniyor ama kanıtları çoktan kaybolmuştur. Bir oyuncunun zaten ne olduğunu biliniyorsa üzerine fazladan fazladan yorum yapmak sadece boşa kürek çekmektir benim için. Bu Jused adlı oyuncunun konusunun bu kadar uzayacağını bilsem ilk turnuva işlerine girdiğim zaman yasaklardım. Belki o zaman bu kadar uzamazdı. Bu oyuncu bir troll oyuncudur ve bunun aksini iddia edecek kişiye sadece gülerim. Troll oyuncudan kastım da Bladee ve FatihBey'den farkının olmadığını düşünmemdir. Elimde somut bir kanıt yok ama eğer yinede bu konuda yeterli olacağını düşünüyorsanız WT5T'de bizzat sizin maçınıza girip tk atıp çıkan elemanları hatırlıyorsanız o da bunlardan biriydi. Bunu da biliyorum ama elimde bir kanıt yok ve artık kanıt aramaktan yoruldum da açıkcası. Böyle troll ve ortama zarar veren insanların yasaklanmasının neden size bu kadar tartışma yeri açtığını anlamıyorum. O halde FatihBey içinde Bladee içinde tartışma başlatın? Çünkü o oyuncunun onlardan bir farkı yok ve bunu o oyuncuyla ilgili son açıklamamda belirtmiştim.

Son kez yineliyorum. Dilediğiniz gibi tartışma yaratmakta serbestsiniz ama bunu şu oyuncu söyledi bu oyuncu söyledi gibi şeylerle gelmeyin lütfen. Ben Jusedi sadece Fatih'in söyledikleriyle yargılamaya kalksam bu işin altından çoktan çekilir ve pişmanım derdim ama o oyuncunun ciğerini bildiğim için bu kadarı yeter diye düşündüm. Belli ki yeterli olmamış fakat bu konuda ne kadar tartışma yaratılsa da insanların geçmişlerinde olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermeye çalışmaları olsa da yinede ben bu oyuncuyu bu turnuva oynatmayacağım arkadaşlar. Size bir şey kanıtlamak gibi bir ihtiyaç duymuyorum fakat çevremdeki insanların bile onaylacağı bir durum var ki o da şu: Ben kendi keyim banlanınca bile PW sunucularına girmedim. Bu kadar açıklama yeter umarım. Yetmediğini düşünüyorsanız turnuva grubu açık oraya girip dilediğiniz gibi tartışma yaratabilirsiniz. Bu kadar olumsuz yaklaşmanız beni bu işten soğutuyor fakat yinede bir kaç insanın lafıyla diğer oyuncuların eğlencesini bozmak istemiyorum. Turnuva ekibi bir karar verdi ve bu karara saygı duyulmasını istiyorum. Daha fazla aynı şeyi tartışmanın anlamı yok.

O takımda oynayan birisi söylüyor bunu sen hala yalan söylüyorsun ve iraneth samimi değilim sözün bile yalandan ibaret yıllardır berabersiniz yıllardır oynuyorsunuz neyse şunu da atayım şuraya iraneth yalanını görsün millet benden bu kadar uzatmıyorum daha. Anlayan anladı zaten seni...
Centurios of Apollonaris
Tag: CoA_
steam_icon.png Yuarvi
steam_icon.png Thorin

Spoiler: Üye Sayısı: 18
Yuarvi/Iskender :3389693 / 2832287
Thorin:2905311
Cavsly:410742
Scythian:3215137
Iraneth:3877205
Karahan:1227822
Naxatras:2979411
Auxione:987434
Sehl:2969666
Belendor:684923
Gimli:3279309
Ssiyah:2789886
Residente:1123630
DAYI 2988609
GORGI 1087699
Kane 1754909
Ciiges 1754921
Lewandowski 702019
bu kadro WYL den seneler önce yani :d
aynen bu adamın steamini alıp girmeszsin inandım ben ikna oldum

EDİT: ha bu arada ben jusedi savunmuyorum yanlış anlaşılmasın tekrar söylüyorum tanımıyorum onu ve yaptıkları şey umdumda bile değil ne jused ne başkası ben senin yaptığın muhabbetteyim.

Last edited:
Birisiyle aynı takımda oynadığım onunla samimi olduğumu göstermiyor. Daha yarım saat önce bana publicten küfür eden adamın buraya gelip ''ya ne olduğun biliniyor sen şöylesin sen böylesin'' laflarını kullanırken acaba ben neyim gibisinden bir sorun oluyor mu hiç çok merak ediyorum ama sonra düşününce gerçekten de kimin ne olduğu çok belli. İşim gücüm yok gidip adamın steamına girip ardından kavgalı olduğum yine senin tabirinle WarriorofIslam'a da FatihBey dedin ya gidip onunla aynı takımda oynayacağım? İnan bana şuanda tek yaptığın şey beni düzenleyeceğim etkinlikten soğutmak ve ben bunu kalkıp fırsat bilip iptal etme kararı alsam insanların düşüncesinin nasıl değişeceğini de biliyorum ama işte millet izlemekten keyif alıyor.

Son kez söylüyorum eğer benimle sorununuz dahi varsa yaptığım işe saygı duyun. Eğer amacınız benim üzerime baskı kurup turnuvayı iptal ettirme çabasıysa bunda başarılı oluyorsunuz her gereksiz yorumunuzla. Ortada olmayan bir şey için tartışma yaratmak, bakın altını çiziyorum gereksizliktir. Tartışmayı kaldıramayan veya her olumsuz yorumdan canı sıkılan birisi değilim ama turnuvanın yarın başlayacağını biliyorken bir gün öncesinden böyle bir tartışma yaratmak gereksizlikten başka bir şey değildir. Gerçekten de dediğin gibi insanlar neyin ne olduğunu görebiliyor diye umut ediyorum. Tek yaptığın şey işime taş çıkartmak Mete. Olmayan bir şeyi ismini bile veremeyen birisinin sözüyle foruma yansıtıp neyin tartışmasını körüklüyorsun ya? İnan bana bazı kelimeleri kullanamıyorum vasfımdan dolayı ama çok düşük bir levelde tartışma güdüyorsun, bunu bil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom