Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Users who are viewing this thread

Tüm başvurular kabul edildi.

32 kişilit slot dolmuştur. Başvurular 40'ı geçerse 48'e çıkarılabilir.

Malcan Özcan kendi isteğiyle turnuvadan çekilmiştir.

Yönetim ekibi olarak aldığımız karara göre:
Fearful,
Wisher ve Breaklor adlı oyuncuların üçü de zamanında hile kullanıp yakalanan kişilerdir. Olaylar farklı olsa da durumlar benzer olduğu için üçü de reddedilmiş ve çıkarılmıştır.

Tüm başvurular kabul edildi.

32 kişilit slot dolmuştur. Başvurular 40'ı geçerse 48'e çıkarılabilir.

Malcan Özcan kendi isteğiyle turnuvadan çekilmiştir.

Fearful,
Wisher ve Breaklor adlı oyuncuların üçü de zamanında hile kullanıp yakalanan kişilerdir. Olaylar farklı olsa da durumlar benzer olduğu için üçü de reddedilmiş ve çıkarılmıştır.
Kardeşim daha düzgün bir açıklama yapsanız daha inandırıcı olurdunuz, güzel kararmış.Kolay gelsin.

Kardeşim daha düzgün bir açıklama yapsanız daha inandırıcı olurdunuz, güzel kararmış.Kolay gelsin.
Neresini anlamadın,üçünüzde kanıtlanan hilecilersiniz.İlk başta izin vermeyi düşündük diğer turnuvalar gibi ama gelen tepkiler üzerine iptal etmeye karar verdik.

Fearful,
Zamanında hile kullanıp yakalanan kişiler mi? Hile kullandığıma dair kanıt atar mısınız? Ayrıyeten beni turnuvaya siz davet ettiniz.
Ekstra https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=43969.0 7 mayıstan bugüne ne değişti de hile oldum :grin:

Neresini anlamadın,üçünüzde kanıtlanan hilecilersiniz.İlk başta izin vermeyi düşündük diğer turnuvalar gibi ama gelen tepkiler üzerine iptal etmeye karar verdik.
Kanıtımı umarım en kısa süre içersinde atarsınız.

Last edited:
Zamanında hile kullanıp yakalanan kişiler mi? Hile kullandığıma dair kanıt atar mısınız? Ayrıyeten beni turnuvaya siz davet ettiniz.
Ekstra https://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=43969.0 7 mayıstan bugüne ne değişti de hile oldum :grin:

Kanıtımı umarım en kısa süre içersinde atarsınız.
Attığın konunun burayla bir alakası yok ve gördüğün gibi çok fazla isim var gözden kaçmış olabilir ama hatırlattığın iyi oldu.Hile konusuna gelirsek eski konuları açtırmana hiç gerek yoktu.Galya'da ikimizde bulunduk zamanında,sende bende kevin'de biliyor autodan atıldığını.Evet ben attım sana forum linkini ama bu eskiden hile kullananlara karşı diğer turnuvalar gibi yapmamız gerektiğini düşündüğümüz zamanlardı.Gelen şikayetler üzerine görüşüp, geçmişte hile kullanan insanları turnuvadan çıkarma karar verdik.

Attığın konunun burayla bir alakası yok ve gördüğün gibi çok fazla isim var gözden kaçmış olabilir ama hatırlattığın iyi oldu.Hile konusuna gelirsek eski konuları açtırmana hiç gerek yoktu.Galya'da ikimizde bulunduk zamanında,sende bende kevin'de biliyor autodan atıldığını.Evet ben attım sana forum linkini ama bu eskiden hile kullananlara karşı diğer turnuvalar gibi yapmamız gerektiğini düşündüğümüz zamanlardı.Gelen şikayetler üzerine görüşüp, geçmişte hile kullanan insanları turnuvadan çıkarma karar verdik.
Kendinle çok çelişiyorsun oto blok olduğuma dair kanıtlarım var diyorsun göstermiyorsun. Galya'dan atıldığım falan da yok forum konusuna girersen hala ismimin yazılı olduğunu göreceksin. Youtube kanalımda çok güzel videolar var senin için sözde oto ile oynadığım göz atmak istersen;
Hala oto blok olduğumu düşünüyorsan senin için "DAHA DETAYLI" video çekebilirim.Turnuvaya katılacak olan arkadaşlara başarılar.

Kendinle çok çelişiyorsun oto blok olduğuma dair kanıtlarım var diyorsun göstermiyorsun. Galya'dan atıldığım falan da yok forum konusuna girersen hala ismimin yazılı olduğunu göreceksin. Youtube kanalımda çok güzel videolar var senin için sözde oto ile oynadığım göz atmak istersen;
Hala oto blok olduğumu düşünüyorsan senin için "DAHA DETAYLI" video çekebilirim.Turnuvaya katılacak olan arkadaşlara başarılar.
Cidden konuşma gittikçe kendini batırıyosun.Bamsi aktif olsaydı yazdırırdım konuya ama malasef aktif değil.Kendi kuzenin de senin oto olduğunu biliyor,kendi klanındakilerde biliyor o yüzden daha fazla *yalan* söyleme kendini batırmaya devam etme.

Cidden konuşma gittikçe kendini batırıyosun.Bamsi aktif olsaydı yazdırırdım konuya ama malasef aktif değil.Kendi kuzenin de senin oto olduğunu biliyor,kendi klanındakilerde biliyor o yüzden daha fazla *yalan* söyleme kendini batırmaya devam etme.
Zırvalamaktan başka birşey yapmıyorsun, kanıt at diyorum, atamıyorsun. Tanık göstermeye çalışıp duruyorsun.

Sen kendini kandırmaya devam et,karşında kendin yok.Ruhsal sıkıntıların var galiba kendini kandırdığına göre.Daha fazla konuşmak istiyosan steamden konuşuruz ama buraya daha fazla yorum atarsan mod a şikayet edecegim konuyu kirletiyosun.

Last edited:
Turnuva sahibi ben değilim ve turnuvaya adam alma/almama yetkisine ya da nüfuzuna da sahip birisi değilim ama bu ithamla turnuvaya bir adam alınmayacaksa nasi diyorum? kanıt yerine tanık koymak kanıt niteliğinde olan bir şey değil. tanıkla birisine hileci damgası koymakta yani ne diyeyim? tuhaf değil mi arkadaşlar? allah communitydeki dürüst ft7cilerin yanında olsun. amin.

ÖNEMLİ DUYURU:
Son başvuru tarihi 30 hazirana, başlangıç tarihi ise 1 temmuza çekilmiştir.

Turnuva sahibi ben değilim ve turnuvaya adam alma/almama yetkisine ya da nüfuzuna da sahip birisi değilim ama bu ithamla turnuvaya bir adam alınmayacaksa nasi diyorum? kanıt yerine tanık koymak kanıt niteliğinde olan bir şey değil. tanıkla birisine hileci damgası koymakta yani ne diyeyim? tuhaf değil mi arkadaşlar? allah communitydeki dürüst ft7cilerin yanında olsun. amin.
En nihayetinde kararımız değişmeyecektir. Hile kullandığına bizzat şahit olduğumuz birini kendi turnuvamızda oynatmayacağız. Konuyu uzatmanın mantığı yok. Eğer hâlâ tartışmak istiyorsanız yetkililer kısmında Steam adreslerimiz mevcut, oradan ulaşabilirsiniz.

Çok boş ve gereksiz şeyler uğruna tartışıyorsunuz, hile olduğuna dair bir kanıtınız olmadan niye konuşursunuz ki? 2-3 yıldır varlığını burada gösteren genç arkadaşlar bir anda parlayan yıldız oldular, belki hiledirler, belki de değillerdir. Bizde zamanında Native oynarken bir anda küheylan olmadık, zamanla olduk. İnsanlar burada zaman ve aktiflik olsun diye eğlencesine bir turnuva düzenlemeye kalkıyor, siz burada gereksiz tartışıyorsunuz, hile olsun veya olmasın ilk önce birisini itham etmeden önce elinizde geçerli bulgular olsun, ondan sonra da hile diye turnuva yöneticilerine şikayet edin. Bu zamana kadar kaç turnuva ve etkinliğe katıldınız artık bilmiyorum ama etkinliklerin prosedürleri var, sizlerin de bunu bildiğiniz ortada, yapmayın. :wink:

@Sanel @Breaklor

Arkadaşın hile olduğuna dair somut kanıtlar varsa paylaşın. Kimseyi zan altında bırakmayın. Ha, bana kalırsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz, o ayrı mesele. Ancak kanıt olmak zorunda.

ÖNEMLİ DUYURU:
Son başvuru tarihi 30 hazirana, başlangıç tarihi ise 1 temmuza çekilmiştir.

En nihayetinde kararımız değişmeyecektir. Hile kullandığına bizzat şahit olduğumuz birini kendi turnuvamızda oynatmayacağız. Konuyu uzatmanın mantığı yok. Eğer hâlâ tartışmak istiyorsanız yetkililer kısmında Steam adreslerimiz mevcut, oradan ulaşabilirsiniz.

Ben tartışma amaçlı bir şey söylemedim. nihayetinde sadece bu turnuvanın sahibi sizlersiniz. :smile: aynı şekilde quick setupla aynısının başıma gelebilecek bir şey olmasını istemediğimden dolayı kimseye haksız muamele yapılmasını istemiyordum. onun dışında yukarıda yazılan mesajlara katılıyorum ateş olmayan yerden duman çıkmaz belki de hiledir ama haksız olduğu gerçeğini değiştirmiyor. söyleyecek başka bir şeyim yok. katılan herkese başarılar dilerim.

Last edited:
Back
Top Bottom