Warband Türkiye 2020 Yaz Düello Turnuvası [KAZANAN: EDORAS!]

Currently viewing this thread:

Homerøs

Section Moderator
Best answers
0
Arkadaşın hile olduğuna dair somut kanıtlar varsa paylaşın. Kimseyi zan altında bırakmayın. Ha, bana kalırsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz, o ayrı mesele. Ancak kanıt olmak zorunda.
 

Cevapsız Sorular

Sergeant at Arms
Best answers
0
ÖNEMLİ DUYURU:
Son başvuru tarihi 30 hazirana, başlangıç tarihi ise 1 temmuza çekilmiştir.


En nihayetinde kararımız değişmeyecektir. Hile kullandığına bizzat şahit olduğumuz birini kendi turnuvamızda oynatmayacağız. Konuyu uzatmanın mantığı yok. Eğer hâlâ tartışmak istiyorsanız yetkililer kısmında Steam adreslerimiz mevcut, oradan ulaşabilirsiniz.
Ben tartışma amaçlı bir şey söylemedim. nihayetinde sadece bu turnuvanın sahibi sizlersiniz. :smile: aynı şekilde quick setupla aynısının başıma gelebilecek bir şey olmasını istemediğimden dolayı kimseye haksız muamele yapılmasını istemiyordum. onun dışında yukarıda yazılan mesajlara katılıyorum ateş olmayan yerden duman çıkmaz belki de hiledir ama haksız olduğu gerçeğini değiştirmiyor. söyleyecek başka bir şeyim yok. katılan herkese başarılar dilerim.
 
Last edited:

Thorin

Knight at Arms
Best answers
0
Dün özelden Sanele de belirttim ama hala daha açıklama yapılmamış. Arkadaşlar siz şüphelendiğiniz bir oyuncuyu banlayamazsınız. En fazla video çektirebilirsiniz. Böyle bir saçmalık hiç bir yerde görülmemişken hem de bir düello turnuvasında bu tür hareketlerin yapmanın mantığı ne? Sırf bir oyuncudan hoşlanmıyorsunuz diye bu kadar baskı kurmanın? Eğer varsa kanıt publice sunun yoksa da oyuncudan özür dileyin başvurusunu tekrardan kabul edin. Turnuva, turnuva olma yolu hariç her yere gidiyor şuanda.
 

Grey

Regular
Best answers
0
Cidden konuşma gittikçe kendini batırıyosun.Bamsi aktif olsaydı yazdırırdım konuya ama malasef aktif değil.Kendi kuzenin de senin oto olduğunu biliyor,kendi klanındakilerde biliyor o yüzden daha fazla *yalan* söyleme kendini batırmaya devam etme.
Bu konu hakkında şu şekilde açıklama yapayım: Breaklor zamanında otoblock kullandığı için Galya'dan atılmıştı, ki hile kullandığı için çoğu yerde de onu kötülediğim gerçeği de vardı. Birkaç ay sonrasında hile kullanmayı bıraktığını söyledi, oyunda da gördüğümüz üzre bırakmıştı. Şu an hile kullandığını zannetmiyorum. Bir ara evet kullanmıştı fakat şu an için hile kullandığını söylediğim gibi, düşünmüyorum. Ama elbette zamanında adını bu şekilde kötüledi, düelloya alıp almamak Sanel'in insiyatifine kalmış bir olay. Kaldı ki Breaklor küçük bir dostumuz, affedilebilir düello esnasında video kaydı alabilir. Ne hileciler affedildi, bunun bir günahı olmaz. :smile:

-Edit
Kanıtları göz önüne serebilirim fakat, kendi şahsi bilgisayarımda değilim, yapmış bir hata. Şu anda kullanmadığına inanıyorum, video kaydı almak şartıyla alınabilir.

Katılımcı arkadaşlara, yönetim ekibine başarılar dilerim umarım dilediğiniz gibi bir turnuva olur.


💘Sanel
 

KEVIN187

Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
ÖNEMLİ DUYURU:
Bütün başvurular kabul edildi. Bundan sonraki başvurular dikkate alınmayacaktır.
Fikstür yayınlanmıştır!
Artık herkes maçlarını atmaya başlayabilir. 4 gün süre bulunuyor.