Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
ha ha, istanbul beyefendisinin konuşmasına bak. sen kimsin de bu konsept senin oluyormuş?
Çok da tartışmaya girip uzatmak istemiyorum çünkü buna değecek bir oyuncu değilsin. Yanlış anlaşılma olmasın diye düzelteyim. Konseptten kastım alınan kodlar ve listenin şekliydi. Tabi ki ben bu listeyi ilk düşünen ve yapan kişi değilim ama Tr de benden önce bunu yapan biri olduğunu zannetmiyorum. Konsept için Kiron'dan gerekli izin alınmıştır umarım. Çünkü bu tarz listeler çoğu zaman tartışma yarattığından dolayı Kiron özel olarak ilgileniyordu benim liste hazırladığım zaman.

Çok da tartışmaya girip uzatmak istemiyorum çünkü buna değecek bir oyuncu değilsin. Yanlış anlaşılma olmasın diye düzelteyim. Konseptten kastım alınan kodlar ve listenin şekliydi. Tabi ki ben bu listeyi ilk düşünen ve yapan kişi değilim ama Tr de benden önce bunu yapan biri olduğunu zannetmiyorum. Konsept için Kiron'dan gerekli izin alınmıştır umarım. Çünkü bu tarz listeler çoğu zaman tartışma yarattığından dolayı Kiron özel olarak ilgileniyordu benim liste hazırladığım zaman.
Liste hakkında görüşlerine diyecek bir şeyim yok ama ne listeyi ne kodları senden aldım.O kadar zor bir şey değil *table*tuşuna basıp basit bir tablo oluşturmak.Bu listeleme olayını *İlk ben getirdim* gibi şeyler söylemek saçma,yıllardır zaten gerek gerçek hayat olsun gerek oyunlar olsun her şeyde listeleme yapılıyor.İzin konusunda ise 2 gündür ulaşamadıktan sonra açmak istedim.Sonuç olarak yaptığımız şey kötü ya da zararlı bir şey değil kendi düşüncelerimizi düzgün ve kendimizce objektif bakarak listeledik.Senin dediğin dönemde insanlar sırf diğer insanları ezmek için bile liste yapıyordu,izinli olması normal ama artık şu dönemde oyunun spsi bile ölmüşken bu kadar ciddiyete gerek var mı emin değilim

Last edited:
Kişisel olarak yorum yapmam pek de etik olmaz çünkü listeyi hazırlayan kişilerin gözünden bir derece listesi bu ve herhangi bir şey kanıtlamıyor. Tek kişisel yorumum var o da hazırlayan kişilerin benim gözümde Güldür Güldür ekibinden farkı olmaması :smile: Gösterebileceğim saygı bu kadar. İzin konusunda sıkıntılar yaşayacağını düşünüyorum ve konuyu tekrar açmak zorunda kalabilirsin, benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamaman adına söylüyorum şimdiden yedeğini almanı tavsiye ederim çünkü bu tarz konularda senin insiyatifine bakılacağını zannetmiyorum.

Saçma sapan bir yorum atarak, tartışmayı başlatan sensin. Kendini Türkçe forumun sahibi zannetme, sadece turnuva sahibisin. Bu forumdaki her şey sana ait değil, her şeyin öncüsü de sen değilsin. Bunları kendine hatırlatmanda fayda var.

Saçma sapan bir yorum atarak, tartışmayı başlatan sensin. Kendini Türkçe forumun sahibi zannetme, sadece turnuva sahibisin. Bu forumdaki her şey sana ait değil, her şeyin öncüsü de sen değilsin. Bunları kendine hatırlatmanda fayda var.
Ben bir yerin sahibi değilim fakat ister ego densin ister başka bir şey densin ama bir gerçek var. Benim sayemde TR komünitesi aktifliğini sürdürüyor ve sen de benim sayemde turnuvalarda oynayabiliyorsun. Bundan sonrasında ister egoist diyin ister başka bir şey zerre umurumda değil ve yaptığım etkinlikleri ne kadar hak etmediğinizi her defasında ispatlayabildiğiniz için teşekkürler.

:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Kişisel olarak yorum yapmam pek de etik olmaz çünkü listeyi hazırlayan kişilerin gözünden bir derece listesi bu ve herhangi bir şey kanıtlamıyor. Tek kişisel yorumum var o da hazırlayan kişilerin benim gözümde Güldür Güldür ekibinden farkı olmaması :smile: Gösterebileceğim saygı bu kadar. İzin konusunda sıkıntılar yaşayacağını düşünüyorum ve konuyu tekrar açmak zorunda kalabilirsin, benim yaşadığım sıkıntıyı yaşamaman adına söylüyorum şimdiden yedeğini almanı tavsiye ederim çünkü bu tarz konularda senin insiyatifine bakılacağını zannetmiyorum.
?

ah canım ya hile kullanarak tr ye öncülük ediliyor değil mi

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom