Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Warband Türkiye 2020-2022 Oyuncu Listesi
Jüriler: Delfador,Blackmore,Sanel,Wolven,Hepreai,Nessa

Bir oyuncu son dönemde çok daha iyi olabilir ya da eskiden çok daha iyi oynamış olabilir.Aynı şekilde bazı turnuvalarda üst düzey bir oyun da sergilemiş olabilir ama liste son 3 yılın genel bir ortalaması göz önüne alınarak yukarıdaki 6 kişi tarafından ortak hazırlandı.
Gözden kaçan insanların olması çok olası,sonrasında eklenebilir.
Merak edenler için oylamanın nasıl yapıldığı alttaki spoilerda yazıyor

Oylama iki aşamadan oluştu.Birincisi 6 jürinin oyuncuları classların kriterlerine göre 15 puan üzerinden kendilerince puanlaması.İkinci aşamada ise jürilerin puanları toplamına +9 puan eklenerek yapıldı.Örneklendirmek gerekirse 6 jüri de bir oyuncuya 15 üzerinden 14 puan verdiyse 14x6=84 84+9=93

PiyadeOkçuAtlı
tr.png
Tomayus 96
tr.png
Sanel 90​
tr.png
Myth 88
tr.png
Valor 87
tr.png
Blackmore 87

tr.png
Kevin 84
tr.png
Toi 84
tr.png
Blackmortis 83
tr.png
Gordioss 82
tr.png
Alpaslan 81
tr.png
Aerat 80
tr.png
Feodras 78
tr.png
Jara 75​
tr.png
Metehanyus 75
tr.png
Poer 75

tr.png
Penthos 74
tr.png
Cara 72
tr.png
Biyonik_Dayı 72
tr.png
Cattie 71
tr.png
Moment 70
tr.png
Charon 70
tr.png
Odegard 69
tr.png
Karahan 66
tr.png
Gellert 66
tr.png
PiriReis 64
tr.png
Ekcnn 59
tr.png
Cabbar 59
tr.png
Oguz Khan 59
tr.png
Alcott 59

tr.png
Xerxes 96
tr.png
Nessa 94
tr.png
CJJ 94
tr.png
Airelhach 93
tr.png
Thorin 92
tr.png
Samu 92
tr.png
Quake 88
tr.png
Toi 88
tr.png
Menethil 87
tr.png
Wonders 85

tr.png
Ash 83
tr.png
Delfadorinho 78
tr.png
Wolven 78
tr.png
Invincible 77
tr.png
Hyoudou 77
tr.png
Ravien 76
tr.png
Pierro 75

tr.png
Iraneth 73
tr.png
Scalf 72
tr.png
StGreen 70
tr.png
Noble 70
tr.png
Toraman 68
tr.png
AtillaHan 67
tr.png
Mako 60

tr.png
Nomes 93
tr.png
Ifredity 91
tr.png
Sanel 91
tr.png
Mace 90
tr.png
Blackmore 90
tr.png
Ryotaink 87
tr.png
Squertmen 86
tr.png
Hepreai 86
tr.png
Grenade 85
tr.png
Hun 85

tr.png
Capitaine 84
tr.png
Flawin 84
tr.png
Tyhke 81
tr.png
Jara 80
tr.png
Gryn 76
tr.png
Wolven 76

tr.png
Yolcu 74
tr.png
FranzJoseph 74
tr.png
Albay 74
tr.png
Nemesisstronkest 73
tr.png
Gardel 73
tr.png
T34 71
tr.png
Camo 70
tr.png
Blackmortis 70
tr.png
Teto 60
tr.png
Addar 58

Last edited:
Tabii, doğrudur. Ama bir de mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş. Mesela dikkat et abi gözleri açık hiçbir delikanlı görmemişsindir hapşururken. Hapşuruk metabolizmayı bozduğu için. Yoksa tabii sizin lafın derinliğine gelince de yarabbi şükür demek daha mantıklı oluyor.

Hayatımda hep bi şeyi değiştirmeyi hayal ettim. Önce kendimi, sonra ailemi, sonra çevremi, sonra Ülkemi... Gördüm ki aslında herşeyim meğer önceden değiştirilmiş. Kendim değiştirilmişim, ismim farklıymış. Ailem değiştirilmiş, ailem farklıymış. Çevrem değiştirilmiş, çevrem farklıymış. Ve Ülkem... Çoktan değiştirilmiş, dönüştürülmüş, kapana kısılmış... Ben dünyanın çok yerini gördüm Hakim Bey. Çok insan tanıdım. Ben bizim insanımız gibisini hiç görmedim. Bu kadar iyi kalpli, bu kadar temiz, bu kadar yetenekli, bu kadar becerikli, bu kadar saf ve bu kadar akıllı bir millet görmedim. Ama bu kadar sömürülen bi millette görmedim. Bu milleti sömürenlere bakıyorum çapları şu bizim Erhan'ın köyde otlattığı koyunlar kadar bile değil. Ama uşaklıklarının karşılıklarını iyi aldıkları gibi, uşaklığıda layıkıyla yerine getiriyorlar. Siz bana diyorsunuz ki bunları gör, duy, anla ama sus, anlatma ve kabul et ve değiştirme, müdahele etme. Ben bi Devlet terbiyesi aldım. Devlet geleneği ile yetiştirildim. Bu geleneklerin, bu terbiyenin içinde de şüphesiz değiştirmek istediğim hususlar var. En başta Devletin milletten üstün tutulması... Çünkü buna gerek yok. Bu millet Devletini baş tacı etmiş. 16 kere Devleti yıkılmış, 17. kez Devlet kurulmuş. Şimdi siz beni Devleti yıkmaya çalışmakla suçluyorsunuz. Bu bir iftiradır. Anayasal düzeni değiştirmeye çalışmakla suçluyorsunuz. İsnat edilen bu suçun muhattabı ben değil, 1960'da, 1980'de silah zoruyla Anayasayı değiştirenlerdir. Anayasayı yıkıyorsan, iktidarı ele geçiriyorsan Kahramansın!!! İktidarı ele geçiremiyorsan hainsin!!! Hainle Kahraman arasındaki farkı Mahkemeler değil, Tarih belirler... Tarihe nerden bakacağız? 1907'den tarihe bakarsak Enver Paşa eşkiyadır. 1908'de Hürriyet Kahramanı. 1914'te Başkomutan Vekili. 1918'de sürgün bir mağlup Komutan. 1923'te Vatan Haini... Şimdi bana bugün söyleyeceğinizin, vereceğiniz hükmün tarih açısından hiç bir önemi yok. Kurtlar Vadisi operasyonu bitmiştir. Yanlışıyla, doğrusuyla bu mücadele benim şahsımda Türk milletine aittir. Taktir... Yüce Milletimindir.....

Pişman değilim hakim bey. Kurtlar konseyi toplanmış. Bir çocuk babasız büyür ama anasız büyümez. Bizim tek bir anamız var o da warband. Warband bizim anamız, elimizdeki kılıcımız babamızdır. Warband'i sevdiğimiz için pişman mısınız diye soruyorsunuz. Anama bugün de laf söyleyenin dilini koparır, el uzatanın elini kırarım. Hiç de pişman olmam. Takdir yüce Türk topluluğunundur.

Last edited:
Beyler öncelikle herkesin fikri kendine özgüdür.Bu listeyi de tek başıma yapmadım okumadan puanlara bakan arkadaşlar için söylüyorum.Yukarıda ismi yazan kişiler olarak boş zamanımız vardı,yaparken de bence eğlendik ve objektif bir liste ortaya çıkardık.Beğenmediğiniz kısımlar olabilir ya da listeyi baştan sona da beğenmeyebilirsiniz çok normal bir şey ki her ne kadar konuyu açan ben olsam bile benim gönlümün de el vermediği bazı noktalar var.

Herkese selamlar! Avrupa formunda şu an hayli popüler olan bir olay var: Aktif Oyuncu Listeleri. Biz de bu olayı Türk komünitesi'ne uyarlamak istedik. Elbette bu liste her şeyi net bir şekilde ortaya koymuyor ama en azından bizleri, şu anda aktif olarak oynayan oyuncular hakkında kabaca bi fikir sahibi edebilir. Listede yer alan oyuncular hakkındaki puanlamaya, daha çok onlar hakkında yaptığımız gözlemler sonucunda karar verdik ve göz önünde tuttuğumuz en önemli faktör ise oyuncuların aktifliğiydi. Elbette ki bu listedeki puanlamalar kimileri için tam yerinde olabilir, aynı şekilde kimileri içinse bir o kadar kötü olabilir. Umuyoruz ki bu liste, hepimiz için bir nebze aydınlatıcı, kendinden sonrakiler içinse öncü olur...
Sen kimle yapmıştın ki böyle bir şamata yapabiliyorsun?

"Bu listedeki oyuncular son zamanlarda oynamayı bırakmış, oynamaya tekrar başlarlarsa kesinlikle listede üst sıralarda olacak oyuncular."

Burdaki yazının eski hali bile başka bir konudan direkt çeviriydi, senin gibi profesyonel olamamış mıyız yoksa? lmaoooo

Sen kimle yapmıştın ki böyle bir şamata yapabiliyorsun?

Burdaki yazının eski hali bile başka bir konudan direkt çeviriydi, senin gibi profesyonel olamamış mıyız yoksa? lmaoooo
Ben şimdi konsept üzerine tartışma çıkartırsam benden izinsiz benim konseptim alındığı için haklı çıkarım. Ben konseptimi sahibinden izin alarak yapmıştım ve listeyi de tecrübeli oyuncular ile birlikte hazırladım. Üç beş tane hileyle adı geçmiş veya komüniteye zarar vermekte olan vasat insanlarla birlikte değil. Drama yaratmak istiyorsan önce geçmişine bakacaksın. Çünkü bu tarz konularda hiç bir zaman haklı çıkamazsın. İyi forumlar.

Ben şimdi konsept üzerine tartışma çıkartırsam benden izinsiz benim konseptim alındığı için haklı çıkarım. Ben konseptimi sahibinden izin alarak yapmıştım ve listeyi de tecrübeli oyuncular ile birlikte hazırladım. Üç beş tane hileyle adı geçmiş veya komüniteye zarar vermekte olan vasat insanlarla birlikte değil. Drama yaratmak istiyorsan önce geçmişine bakacaksın. Çünkü bu tarz konularda hiç bir zaman haklı çıkamazsın. İyi forumlar.

ha ha, istanbul beyefendisinin konuşmasına bak. sen kimsin de bu konsept senin oluyormuş?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom