Warband savaş müzikleri hakkında yardım

Users who are viewing this thread

merhaba arkadaşlar, warband oynarken bir şey dikkatimi çekti, oyunun içerisinde bulunan müziklerinin çoğunu değiştirdim ama istediğim müzik istediğim zaman oynamıyor;

bunu daha yeni keşfettim, şu anda hilesiz warband 1.170 oynuyorum ve swadya krallığındayım, kalenin bir tanesini rodoklar kuşatmış ve bende hemen gittim kaleyi savunmak için, benden başka lord yok, 550 rodok askerine karşı 150 civarı adamımız var, sıkıntı büyük ama şimdi konu bu değil...

bakın warband içerisinde savaş müzik dosyalarının adı şöyle;
-------------------------------------
ambushed_by_khergit
ambushed_by_neutral
ambushed_by_nord
ambushed_by_rhodok
ambushed_by_swadian
ambushed_by_vaedir

crazy_battle_music
enter_the_juggernaut

fight_1
fight_2
fight_3

fight_as_khergit
fight_as_nord
fight_as_rhodok
fight_as_vaegir
fight_while_mounted_1
fight_while_mounted_2

percussion_battery
seige_neutral
seige_attempt

warband_action
warband_siege
-------------------------------------
yani normalde rodoklar tarafından kuşatıldığımız bir savaşta çalması gereken müzikler;

fight_as_rhodok
ambushed_by_rhodok
warband_action
fight_1
fight_2
fight_3
crazy_battle_music

fakat ilginç bir şekilde ayrı ayrı denemeler yapıyorum ve her ayrı denememde çalan parçalar bunlar;

ambushed_by_nord
ambushed_by_nord
ambushed_by_rhodok
crazy_battle_music
ambushed_by_nord
enter_the_juggernaut
ambushed_by_nord
ambushed_by_vaegir
ambushed_by_neutral
ambushed_by_khergit
ambushed_by_swadian
percussion_battery
bandit_fight

sorun ne anlayamadım, bu savaş müzikleri rasgelemi çalıyor yoksa isimlendirmeye göre olay olunca mı çalıyor? ve birde "ambushed_by_nord" çok denk gelmesinin sebebi acaba rhodok kodları ile nord kodları karışmışta rodok yerine nord müziği mi geliyor?

yani ben rodoklar ile savaşırken rodoklara özel koyduğum müziğin çalmasını istiyorum... modlama yapan arkadaşlar yardımcı olun lütfen..

çıldırcam ya :grin: birileri yardım edene kadar evde camı çerçeveyi indirmiş olurum muhtemelen...

Last edited:
Back
Top Bottom