Warband Programım

Users who are viewing this thread

Kimmer

TIKLA VE İNDİR

Programlama Dili : C#
Programın Kaynak Kodları ve Adresi : Kendime ait.
Program sürümü : 1. BETA
Derleyici : Visual Studio 2012
Program Açıklaması : Programda Mount and Blade ve TaleWorlds hakkında bilgiler var.

SCREENSHOT
vzZ83v.png

Aslında mod yapımı için editör yapmayı planlıyordum da hem kendim mod yapımı hakkında fazla şey bilmiyorum hemde dün yanlışlıkla sildim. Bugünde buna başladım.. Bir programın arayüzünde ne kadar iyi grafik yapabilirim diye düşünüyorum hem denedim hemde forum için dandik bir şey yaptım. Bugünlük bu kadar yeter yoruldum :grin: bu kadarıyla idare edin.

Yardım eden olursa (resim yollayacak, oyunlar hakkında bilgi yazacak, rehber yazacak vb..) az çok geliştiririz. Zaten fazla kodlama gerektirmiyor.

Ellerine sağlık. Rehberler bölümünden izin almak şartıyla ve hazırlayan kişiyi belirtmek suretiyle alıntı rehber yapabilirsin.

Bu programlama olayına yeniyim de, derleyiciye visual studio yazmışın sanırım bu visual basicin yeni hali. Bunda c# kullanılıyor muydu?

Visual studioda C#,visual basic, vb.net , c++/c , f# dillerindeki her programı kodlayabilirsin. Visual studio microsoft yapımıdır. Bu saydığım dillerde microsoftun kendi programlama dilleridir.

Ayrıca galiba sen vb.(visual basic) öğreniyorsun. Sana önerim başka bir dil öğren okuduğum haberlere göre microsoft artık vbyi geliştirmeyi bırakmış 20 yıl sonra vb yok olacak filan diyorlar.

Okulda zorunlu olarak öğreniyoruz vb. yi. Ben biraz hızlı öğrendim ve kendimi geliştirmeye başladım şimdi c ye de başlayacağım.

Doğru tercih ama c++ kullanılıyor günümüzde c geliştirilip c++ yapıldı.

Back
Top Bottom