Warband Oynamaktan Sıkılmadınız mı?

Soru net.

• Evet, sıkıldım.

Votes: 38 42.2%
  • Hayır, sıkılmadım.

Votes: 52 57.8%

• Total voters
    90

Users who are viewing this thread

native oynamaktan sıkıldım ama modlarını oynamaktan sıkılmadım native oynamaktan sıkılmamın sebebi lordların sürekli taraf değiştirmesi gerçi bazı modlarda da değiştiriyor ama neyse

Uzun süre warband oynamadıktan sonra multiplayere atlayınca eziklikten dolayı adamlar direk biçiyor. MP den sıkılıyorum artık. Bence biraz garip bi durum. yeteneklerimi geliştirmem lazım.

Ben de Multiplayer'da kötüyüm ama PW moda başladım baya iyi geldi.

Hile olayını kapat, şifa gibi gelecektir oyun. 100 tane oyun oynamış isem 90 tanesini hilesiz bitirmişimdir. Hiçbir şekilde sıkmadı ve tekrar oynasam oynarım. Warband'in eksikleri olsa bile gayet iyi bir oyun ve modların desteği ile sıkıcı olmaktan çıkar.

Hilesiz Bütün Haritayı Ele Geçir Sonra Bağlı Olduğun Tarafa İhanet et :grin: kendi İmparatorluğunu Kur Çok Zor Olur Bütün Derebeyleri Sana Karşı felan tadı çıkıyor oyunun eğlenci oluyor ( denendi sonu kötü bitti :grin: )

Wardband oynamaktan sıkıldım. Ancak Warband oynamaktan sıkılmadım. Singleda bazı modlarla oynuyorum daha eğlenceli geliyor. Multi desen Gothic Tower Defence. Arada meydan. bilen bilir.

tlgklz said:
Wardband oynamaktan sıkıldım. Ancak Warband oynamaktan sıkılmadım. Singleda bazı modlarla oynuyorum daha elenceli geliyor. Multi desen Gothic Tower Defence. Arada meydan. bilen bilir.

Bana da öyle daha eğlenceli geliyor ama elenceli geliyor mu bilmem.

Modlu oynayınca hiç sıkılmıyor bence insan ve birde hilesiz oynanması gerek. Ben önceden hileli oynuyordum cidden hilesiz daha zevkli :smile:

sıkılmadım çünü modlu yada modsuz hilesiz oynuorum ve oyun zorlaşyor esir oluyorum bidaha asker topla fln itikam al derken hiç sıkılmadan 7 saat oynuyrum :grin:

Valar Dohaeris said:
tlgklz said:
Wardband oynamaktan sıkıldım. Ancak Warband oynamaktan sıkılmadım. Singleda bazı modlarla oynuyorum daha elenceli geliyor. Multi desen Gothic Tower Defence. Arada meydan. bilen bilir.

İtiraf et,yazdıktan sonra üç kere okuyup trollerken trollenmemeyi garantiye aldın.

Native,diplomacy sıktı.Zaten oynamıyom ne zamandır.PW sıkmadı.Brytenwalda az sıktı.Ama native'i ele alarak sıktı siyorum(devler anladınız siz onu :wink:)

parantez içi şakasına bu arada

Astendrache said:
Valar Dohaeris said:
tlgklz said:

İtiraf et,yazdıktan sonra üç kere okuyup trollerken trollenmemeyi garantiye aldın.

Native,diplomacy sıktı.Zaten oynamıyom ne zamandır.PW sıkmadı.Brytenwalda az sıktı.Ama native'i ele alarak sıktı siyorum(devler anladınız siz onu :wink:)

parantez içi şakasına bu arada

Kısmen haklısın bir kere dikkatlice baktım :smile:

Bak bu konuyu görünce oynamaktan bıktığım oyuna yeni bi gazla bi daha başlayayım dedim %40zorlukta oynuyorum 1-2saattir en fazla.35kişilik ortalama bir ordum var 0dan başlayıp 30nam yaptım falan ama bir türlü paralı askerlik teklif eden lord kont vs bulamadım oyun tıkandı şu an yaptığım tek şey orman haydutu kesmek :sad:

Şu oyunu kaç yıldır ara ara oynarım, bir kere bile haritanın yarısını dahi ele geçirmedim. :lol: Çoğunlukla ilk kaleden sonra yeni oyuna başlıyorum hatta, oraya kadar eğlenceli oyun.

Edit: Gaza geldim. Elektrikler gelsin Kalradya'da taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmayacağım.

tlgklz said:
Wardband oynamaktan sıkıldım. Ancak Warband oynamaktan sıkılmadım. Singleda bazı modlarla oynuyorum daha eğlenceli geliyor. Multi desen Gothic Tower Defence. Arada meydan. bilen bilir.

Esprilerin çok kalın böyle devam et.

Bunu başka bir konudada yapmıştın zaten.

Hilesiz oynayan sikilmaz(yanlis anlamayin :mrgreen:)

Ama modlarla daha iyi oluyor.esir dusuyorsun tekrar asker topluyosun gorevleri yapiyosun derken zamanin gectigini unutuyosun :smile:

Back
Top Bottom