Warband Multiplayer ölüm noktası. (Farkındalık videosu).

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Aylarını ve parasını bu işe gömen ve başından beri risklerin farkında olmasına rağmen topluluk için bu işi yapmayı kabul eden Levent'e bir oyuncu olarak teşekkür etmek boynumun borcu. Başından beri objektif olduğun için de ayrıca teşekkür ederim. Bu riskin altına herkes giremezdi.  :party:

Ryotaink said:
White Snake said:
Rumil said:
Bakın bu oyunla alakalı değil,bu tamamen zihniyetle alakalı bir durum. Eskiden en fazla oto blok vardı,o bile adabıyla kullanılıyordu (!) zaman ilerledi blok kıran hile bile gördüm,1 2 tane aimbot kullanan varken şimdi tüm oyun kullanıyor. Bunun Bannerlord'da da görmemiz mümkün ki göreceğiz. Artık topluluğun eline ipleri alması lazım,bazı isimleri topluluktan men etmesi lazım. Yoksa bu akılsız arkadaşlar bizim de kendilerinin de oyun zevklerini bozmaya devam edecekler.
Kesinlikle katılıyorum, örneğin reapsot,fearful,nessa ve diğerleri ortamlarda hala sıcak karşılanmasaydı belki bi miktar caydırıcılığı olabilir di, ama şu an için bu ayrı düşmüş topluluk onlar için bir anlam ifade etmiyor.

Fearful'un da hile olduğunu bilip hala maçlarda oynatan klan liderinde sıkıntı var :grin:

Fearful zamanında bunlara bulaşmış olabilir ama her türlü koşulda artık kullanmadığına kefilim ki maç atmak istemeyen atmaz kimse silah zoruyla atmıyor. Ayrıca Nessa'nın hile olmadığını bilmeyen bir kişi göster kendisi hala maçlara katılan/ayarlayan biri. Dinime küfreden müslüman olsa.

Ryotaink said:
Ben de Jake'in kullanmadığına kefilim hadi bakalım. Gidecek o zaman bu böyle, olay 1-2 ay pasif geçip geri dönmekse Jake de yaptı o zaman sıkıntı yok ? :grin:

Tamam aynı mantık. İkisi de yasaklananlar listesinde ve artık serbestte kullanıp kullanmıyor olmalarının bir önemi yok. Fearful'un hile olduğunu bilip maçlarda oynatmakla Nessa'nın oynatılmasının arasındaki farkı söyle.

bladee said:
Ryotaink said:
White Snake said:
Rumil said:
Bakın bu oyunla alakalı değil,bu tamamen zihniyetle alakalı bir durum. Eskiden en fazla oto blok vardı,o bile adabıyla kullanılıyordu (!) zaman ilerledi blok kıran hile bile gördüm,1 2 tane aimbot kullanan varken şimdi tüm oyun kullanıyor. Bunun Bannerlord'da da görmemiz mümkün ki göreceğiz. Artık topluluğun eline ipleri alması lazım,bazı isimleri topluluktan men etmesi lazım. Yoksa bu akılsız arkadaşlar bizim de kendilerinin de oyun zevklerini bozmaya devam edecekler.
Kesinlikle katılıyorum, örneğin reapsot,fearful,nessa ve diğerleri ortamlarda hala sıcak karşılanmasaydı belki bi miktar caydırıcılığı olabilir di, ama şu an için bu ayrı düşmüş topluluk onlar için bir anlam ifade etmiyor.

Fearful'un da hile olduğunu bilip hala maçlarda oynatan klan liderinde sıkıntı var :grin:

Fearful zamanında bunlara bulaşmış olabilir ama her türlü koşulda artık kullanmadığına kefilim ki maç atmak istemeyen atmaz kimse silah zoruyla atmıyor. Ayrıca Nessa'nın hile olmadığını bilmeyen bir kişi göster kendisi hala maçlara katılan/ayarlayan biri. Dinime küfreden müslüman olsa.
Fearful şu anda herhangi bir hile kullanmıyor, buna bizzat ben de kefilim fakat benim veya bir başkasının görüşünü kimse ciddiye almak istemez. Şimdiden yanlış yorum yapmamanız açısından söylemeliyim ki Fearful'u bizzat banlatan da ben ve Yuarvi'ydi bunu da bilerek yorum yapın.

Gerçekten büyük cesaret. Bu konuyu ilk bana attığın da insanların yanlış tepkiler vereceğini sandım ama öyle olmadı fakat ben ortamda dolaşan hilecilerin hepsinin isminin bir arada bulunduğu bir liste gerçeğine inanmıyorum çünkü yalnızca hile satılan bir yer olamaz. Bu konular da fazla konuşmayı seven birisi değilim ve fazla bilgim de yok ama böyle bilinen bir oyunun yalnızca bir tek hile satıcısı olduğuna inanmak mantıklı gelmiyor. Her neyse cesaretin için tebrikler ve teşekkürler.
O para 1 haftalık lahmacun parası biliyorsundur umarım xddd

Sepia said:
BSH said:
Cidden Çok araştırarak yapmışssın kardeşim allahtan 1. yıldır mb oynamıyorum cidden çok araştırarak yapmışsın :smile: zaten mantıklı düşünürsen adamının kullandıgı kodların muskette çalışmayacıgını anlarsın. ama leventcim sadece kendini arastırmacı gördügün için 1 yıldan fazladır mb girmeyen insanın ismini buraya prim kasmak için yazmışsın neyse iyi primler :smile:

Hacı baba sen hala ne konuşuyorsun ya?

7:56 8:00 arası iyi seyirler ( maç içinde konuşmalarımız da senin maç boyu hile oldugunu söylemiştik ) bu saniyeden ibaret bir şey değil ama ifşa anı burası  :roll:

:lol:
    Kendisi hard otoblock oldugu için ve arkadaş kendisi maçtan sonra bütün pc nin arandıgını ve videolu şekilde kaç maça katılgımı ve bu listeden çıktıgımı belirtmek istemiyor kuyduk acısı ve eziklik böyle birşey

Blackmore said:
Neden hile şüphesi taşıyan veya hile olduğu kanıtlanmış ama"artık kullanmadığına inanılan"insan kitlesini her girdiği maçta kayıt almak koşuluyla oynatmıyorsunuz.Şüpheli görünen her anın oynandığı seti video kaydı atmak koşuluyla yetkililere gösterebilirler.Herkes birilerinin hileye tövbe ettiğine emin ama kimse güvenmiyor.EU communityde zamanında kaç kere ban yiyip tekrar açılan insanlar şuan top oyuncular oldular neden kimsenin sesi onlara çıkmıyor da burdakiler her ortamdan koşulsuz şartsız banlanıyor?Bir tek onlar mı pişman olabiliyor?
-Arni,Darklight..

Allahımmm çok fazlasın buraya <3

Ryotaink said:
White Snake said:
Rumil said:

Neyden bahsediyorsun acaba :grin: ? Diğerlerini bilemem ama ben Nessa'nın ortamda sıcak karşılanıp hiçbir şey yokmuş gibi davrananı görmedim. Reapsot için aynı şeyi söylemem o çocuğu her yerde oynatıp her zaman normal karşıladılar. Fearful'un da hile olduğunu bilip hala maçlarda oynatan klan liderinde sıkıntı var :grin:
Nessa banlandıktan sonra mercde yabancı bir arkadaşbeni klanına çağırdı ve nessa yüzünden beni ertesi gün çıkardı klandan :3

Bladee in dediği "oynamak istemeyen oynamaz" sözünü de tamamen saçmalık olarak görüyorum. Biz istemesek bile key ,nick değiştirip karşımıza gelicek insanlar bunlar?Yapılması gereken "oynamak istemiyorsan oynama" değil, "oyuncun hileciyse oynatma ve muhattap olma".thorinin dediği gibi kimse sizin kefil olmanızı önemsemiyor(ki thorinin "biz şikayet ettik" dediği kısmında çok samimiyet göremiyorum).Hile kullandıysa hilecidir bu kadar. Herkese ikinci şans verilirse bilelim şansımızı iyi bir yerde deneyelim?

Biz şikayet ettik derken ilk farkettiğim de şahsen ben sordum ve bana kullanmadığını söyledi fakat izledikten sonra yalan söylediğini anlayınca Bullez'e steam dan yazdım hem turnuva takımından çıkarılmasını istedim hem de izlenilmesi gerektiğini söyledim zaten wbmm de izleniliyormuş ve bir kaç report atan da olmuş. Ben onun hakkında ki açıklamamı samimi falan yapmaya çalışmadım çünkü gerçek bu, saklayacak değilim. Umarım Bannerlord da gerekli anti-hile tarzında programlar yapılmıştır ve böyle sorunlarla karşılaşmayız.

Not: Lahmacun ile votka karşılaştıran da ne bileyim  :roll:

Beyler Frank'i reelde bulup ensesinden yakaladım, şakır şakır öttü kendisi. Şimdi tüm hile listesini açıklıyorum şok olabilirsiniz:
Başta Ryotaink, Feodras, Toadman, Blackmore, Thorin, Garvidel, Charon, Wisher, Charlini, Bloody Death, Paralyzer, SpearGun, Ifredity, Kiron, Cara, Xerxes, Aethelwulf, Shane
Size kıyağım olsun bu :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom