Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

Bannerlord'a rağmen konuyu güncellemeli miyim?

• Güncelleme zaten az bir zaman kaldı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    91

Users who are viewing this thread

warband efsane olur ..bannerlord videosu baktım youtube da. vikingler gibi görüntüsü olduğunu görünce sevmedim.vikingler vs aldım hepsini ama 1 kez bile oynayamadım görüntü-kullanımı karmmaşık geldi.ve artı sistem yetmiyor galiba .banner a hiç yetmez.ondan dolayı warband takıalcam gibi ama bana light darknes modunu geliştirilmişi lazım.yada ben devam ettirebilsem keşke .tüm krallıkları karanlık alsada tek zendar kalsa bi savunma sonrasında da tek tek ele geçirerek hikayeli ve 5 elementli olarak tek çatıda toplama görevi ve sonunda güzel bi animasyon görüntü halkların toplanışı krallarını yani beni karşılaması vs gibi de finali eklemek istiyorum.
zaten o modun 2. bölümünü beklemektende gına geldi yapmayacaklar emin oldum.bana zorla mod hikaye yapmayı öğrettirecekler .

Konuyu hortlattıysam özür, ama sorum şu; bi oyunun modları nasıl oyunun kendisinden daha güzel olabilir? Ben şahsen Native senaryosunu hiç oynamıyorum daha artık bu modlar sağolsun.  :meh:

edit; ha bu arada hile falan kullandığım yok mod olunca :mrgreen:, Native bi süre sonra kendini tekrar ettiği için sıkıyor.

yeni yapılan modlar konuya eklenip konu güncellenirse çok güzel olur forumda gördüğüm nadir kaliteli konuların unutulmasını ve ölmesini istemiyorum.

Konu güncellenirse diye ufak bir tavsiyem var; modların yanına türkçe veya hangi dildeyse onu yazman yabancı dil bilmeyen oyuncular için çok iyi olur ayrıca singleplayer veya multiplayer olup olmadığını belirtmen bütün oyuncular için yararlı olur..

Warband'ın son anlarını yaşaması ve forumun tasarımının değişmesi şerefiyle son bir kez güncelleyeceğim sayfayı; yoğun yaşantımdan dolayı vakit ayıramadığım için herkesten özür diliyorum.. Esen kalın.

Edit:

Forum tasarımının değişmesi nedeniyle; 6 yıl önce kullanmış olduğum tasarım çalışmamaktadır. Güncellemem biraz zaman alıcak şimdiden anlayışınız için teşekkürler.

Edit #2:

Konunun güncellenip, güncellenmemesi hakkında sizin kararınıza göre hareket edeceğim.

Warband'ın son anlarını yaşaması ve forumun tasarımının değişmesi şerefiyle son bir kez güncelleyeceğim sayfayı; yoğun yaşantımdan dolayı vakit ayıramadığım için herkesten özür diliyorum.. Esen kalın.

Edit:

Forum tasarımının değişmesi nedeniyle; 6 yıl önce kullanmış olduğum tasarım çalışmamaktadır. Güncellemem biraz zaman alıcak şimdiden anlayışınız için teşekkürler.

Edit #2:

Konunun güncellenip, güncellenmemesi hakkında sizin kararınıza göre hareket edeceğim.
Güncellersen Çok iyi olur ?

Back
Top Bottom