Warband Mod Listesi | Güncel 19.01.2017

Bannerlord'a rağmen konuyu güncellemeli miyim?

• Güncelleme zaten az bir zaman kaldı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    91

Users who are viewing this thread

Buraya yazsam mı bilemedim, yazdığım yer yanlışssa özür dilerim.
Gekokujo modun Türkçe yaması var mı? En beğendiğim mod ama işte Türkçe değil.

KontrGerilla said:
Buraya yazsam mı bilemedim, yazdığım yer yanlışssa özür dilerim.
Gekokujo modun Türkçe yaması var mı? En beğendiğim mod ama işte Türkçe değil.

Yok.

Abi 2 ay olacak artık güncellensin şu konu bukadar da olmaz yani. Eğer yeterice vaktin yoksa başka birisine devret birşey yap yada vakit bul 2 ay boyunca nasıl oluyoda vakit bulamıyosun anlamıyorum. İş adamları bile bukadar yoğun değil yani sen nasıl yoğun oluyosun anlamıyorum.

Improve said:
Abi 2 ay olacak artık güncellensin şu konu bukadar da olmaz yani. Eğer yeterice vaktin yoksa başka birisine devret birşey yap yada vakit bul 2 ay boyunca nasıl oluyoda vakit bulamıyosun anlamıyorum. İş adamları bile bukadar yoğun değil yani sen nasıl yoğun oluyosun anlamıyorum.

Arkadaşa hak veriyorum.

Improve said:

Çıkacak 1-2 mod daha var, onlarda çıktığında güncelleyeceğim. Güncelleyeceksem tam güncellerim.

Tüfekçi Başı said:
Çok büyük işler üst üste çıkmadıktan sonra 1 ile 3 ay arası normal bence. 3 aydan sonra konu el değiştirebilir. Fleshcer bakacaktır eminim yakında.

Tüfekçi Başı'nın dediği gibi..

Improve said:
biraz daha nazik bir şekilde :smile:

Emeğe saygı.Bende bir mod için uğraşıyorum beğenirsen eklersin daha yapım aşamasında  [SP]Kılıcın Sivri Ucu

Arkadaşlar hepinizden çoook özür diliyorum. :roll:

Son bir aydır klanımla beraber girmem gereken turnuvalar, etkinlikler vb. şeyler var. Bu etkinlikler ve turnuvalar hala devam etmekte, bu yüzden nefes alamıyorum. Konuyu bir arkadaşıma devredeceğim, özel mesaj yoluyla söyledim gereğini, kabul etmez ise başkasına devredeceğim.

Bu konuyu büyük bir ilgiyle açsam da şuan bu konuyla ilgilenemiyorum. İlgilenmek istiyorum lakin vakit ayıramıyorum.

Ne kastetmek istediğimi anladınız  :fruity:

İyi Forumlar,
Arthur  :party:

Fleshcer konuyu benim devralmamı istedi, yakında yeni liste hazır olur. Teşekkürler Fleshcer.

Edit: Fleshcer konuya devam edecek.

Back
Top Bottom